Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E još kao ima one testere od 100ml..šalji ga vamo, pusti Uroša
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ma imam iz NS šanera original parfemi. Preko njega i uzimam. Napraviću neku selekciju, glupo mi njemu da opisujem sve ovo.

      Šanera hvala bogu ima, preko original parfema do fejk Filip Plajna i Dsquared koji nosi pola Bg, evo Kronos nosi original Givanchy, crvena dukserica sa belim slovima po bojama kluba koje voli.
      Last edited by Cassius Clay; 29-12-17, 19:06.

      Comment


      • Imam i nekog sa testerima 4000 din su uglavnom, samo fejk pakovanje i tako to.

        Comment


        • Nema najnovije, ali one koji su izašli do pre 6 meseci ima. Jedino ako se rasprodaju u međuvremenu, onda se čeka sledeća dostava ako baš oćeš taj. Ima dosta testera, neki su od 100, neki od 50, neki od 30ml
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Ma imam iz NS šanera original parfemi. Preko njega i uzimam. Napraviću neku selekciju, glupo mi njemu da opisujem sve ovo.

            Šanera hvala bogu ima, preko original parfema do fejk Filip Plajna i Dsquared koji nosi pola Bg, evo Kronos nosi original Givanchy, crvena dukserica sa belim slovima po bojama kluba koje voli.
            Kronos je old school

            I jos uvek deluje.
            Inace, jedina crvena zvezda koju sam nosio na sebi je ona na majici na kojoj je natpis "Moja je karizma iz doba komunizma" sa prvog kosarkaskog duela forumasa sa B92 na Adi - Daba ovekovecio aparatom.
            Last edited by kronostime; 29-12-17, 19:14.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Pa mogao si i okačiti sliku sad ovako da googlamo, i tražimo po b92 forumu, da im dižemo posetu, ne ide.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Pa mogao si i okačiti sliku sad ovako da googlamo, i tražimo po b92 forumu, da im dižemo posetu, ne ide.
                Pitaj Dabu - on je slikao.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Lep provod zelim svima za novogodisnje praznike.
                  Nece me biti neko vreme.
                  Puno zdravlja, srece, ljubavi, uspeha i veselja zelim vam u novoj godini.

                  Comment


                  • I tebi takođe!
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Takodje limune!
                      Evo I ovde, srecna Nova godina, puno zdravlja svima!

                      Dekardu posebna zelja da mu Micov i Dzerels daju razlog manje za slavlje.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Pripreme za Novu Godinu- Komsa zna o cemu se radi

                        Ove godine je stotka - komso
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Uzmi mu Issey Miyake ili neki Burberry(Weekend ili London). Meni redovno padaju komplimenti a koristim ih vec godinama. Lagani mirisi, nisu napadni. Burberry je stvar ukusa, a Miyake nema greske. Poslusaj me


                          Limune, na zdravlje ti Nova i sve najbolje!

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            !

                            Dekardu posebna zelja da mu Micov i Dzerels daju razlog manje za slavlje.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Šta koristite braćo od parfema? Ja sam malo staromodan, koristio sam većinom Bvlagri aqva, Versace Eros, davidoff ,Valentino Uomo, za zimu.. Sad sam naručio dior fahrenheit..

                              Treba bratu da kupim parfem za NG a ne znam koji imaju od ovih novijih, ima li neko iskustva, dečko ima 18 godina. Znam da je imao neki Armani black nešto, dajte neki da se lepe žene za njega
                              Ja koristim Azzaro Chrome, nekih 7-8 godina, bez pauze, svi znaju kako mirisem Blag, nenapadan (smekerski) miris Kod nas je oko 50-60e paket sa jos nekim glupostima al mozes naci online za 30ak dolara.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • @dekkard donosim vam srecu zar ne vidis

                                Bici kako uspes da ti parfem traje 7, 8 godina, opusti ruku malo

                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X