Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze li mi neko objasniti popularnost Zadruge?

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      Mi treba svi da se vratimo paganskim vjerovanjima nasih davnih predaka,skinemo se goli i igramo oko hrasta.
      Najbolji post ove godine moze se reci. Ziveo Perun
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Meni nisi, jedva nadjoh post:
        1.


        2.
        Universal Acceleration

        3.


        4.
        Sunce, mesec i zvezde se okrecu oko centralne tacke iznad severnog pola, ali su sva nebeska tela mnogo manja nego sto se misli i udaljena su nekoliko hiljada km iznad zemlje.

        5.
        Pokazano u 1. videu

        6.
        Da bismo imali osecaj da smo samo jedan mali atom u beskonacnom univerzumu, potpuno nebitni. Ako masa prihvati takvo uverenje, manipulacija je mnogo lakse odradiva jer ljudi misle da su njihove odluke nebitne, te prihvataju sve sto im donosi brzo zadovoljstvo: nezdrava hrana, seks sa svim i svakim (neverstvo), drogiranje, alkoholisanje itd itd. A sve to u korist vladara. A i kriju nesto iza tog juznog pola.
        Last edited by limun; 13-12-17, 18:49.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Vi niste normalni... svi komplet!

          Nego nema nam Branislava, pravi li kolačiće možda?
          Bane, čuješ li, praviš li kolače? Pravi, pravi, nemaš mnogo vremena da se izvežbaš dok ja dođem, nemoj da padneš na tom ispitu, kolači su jako važni
          Nijesam te čuo od ovog usisivača... Haha.

          Slobodno računaj da je Bane pao na tom ispitu,sa osvojenih 0 poena.

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment




          • Neće te daleko odvesti iskrenost Bane, to na'vataš neku iskusnu domaćicu da ti odradi kolače i završiš posao. Kad Olja bude skontala, tad će već biti kasno.

            Comment


            • Zemlja je ravna ploca!


              Samo da mi je skontat, kako to da ne padnu mjesec i sunce na zemlju, posto ovaj, gravitacija?
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Zemlja je ravna ploca!


                Samo da mi je skontat, kako to da ne padnu mjesec i sunce na zemlju, posto ovaj, gravitacija?
                Pa ja pričam o tome non stop a to je Bog. Sve to je u skladu sa mojim religijskim sistemom stoga i ne teram ljude da veruju pre svega jer je trivijalna stvar za nekoga.

                Ako će drugi dolazak Hristov videti svako oko nekako mi se logički nameće da će to biti stvarno prikazanje a ako je zemlja lopta to je nemoguće. Naravno, moguće je jer se radi o Bogu, ali nije mi baš logično.

                Tako da moja objašnjenja nekih stvari mogu biti krajnje irelevantna za 79% ljudi. Uz druge dokaze, za neke stvari jednostavno dokazi ne postoje. Stoga to objašnjavam Bogom. Koja bi poenta bila verovanja da sve mogu logički da dokažem i empirijski da opazim.

                Gravitacija je još jedna u nizu gluposti koja služi da se potkrepi teorija, za mene naravno. Ljudima je logičnije verovati da žive na lopti i da samo na njihovoj planeti postoji gravitacija i prasak i sve to tako slučajno, nego da skontaju da žive na jednoj vrsti ploče. Jbg
                Last edited by Cassius Clay; 13-12-17, 23:33.

                Comment


                • A sta je to gravitacija, ako je tolika glupost?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Mi treba svi da se vratimo paganskim vjerovanjima nasih davnih predaka,skinemo se goli i igramo oko hrasta.
                    Ha ha genijalno..

                    Comment


                    • Buducnost je samo mutirana proslost, nema tamo nista sto vec nisam video , osetio i doziveo. Mada bi nju voleo da hiljaditi put zagrlim prvi put..

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Mi treba svi da se vratimo paganskim vjerovanjima nasih davnih predaka,skinemo se goli i igramo oko hrasta.
                        A koga to katolici i pravoslavci slave i obeležavaju, svaki dan neki zaštitnik neke porodice neka slava. Sad se ne skidaju goli nego idu svi i bacaju izvlače za Božić paru, ubacuju žar u vatru i tako ta sranja, bacaju drvo u vatru i tako.

                        Sveti taj i taj. Rusi imaju svetog tog i tog. A ko ga je proglasio svetim? Crkva. A ko čini crkvu? Ljudi. Dakle, ljudi proglašavaju ljude za svete, prijatelju gde god se okreneš pagani teški.

                        U nekim krajevima žderu po groblju, kukaju za mrtvima kao pagani najveći. Zašto su Kuči bili jaki nego zato što su bili vernici. Išli su srećni da izginu za veru. Imamo u Primerima čojstva i junaštva kad je sin jedan preživeo svi ostali pobijeni i majka kuka i viče nemam više sina, i posla ga da ga Turčin pogubi da se iskupi.

                        Naravno da nam ne može biti svejedno kada neko umre, daleko bilo, ali ako si vernik budi vernik do kraja. Ja kad ih pitam što kukaju za starijim ljudima ako su vernici... Žao da ti bude da, ali ako si vernik odmah kontaš poentu. Isus je Bog živih ne mrtvih. Mrtvima će se suditi kad dodje čas.

                        E to ja mrzim, proceduralno verovanje, pominjanje Boga usput tek ako postoji da osiguramo dupe a ovamo žderi jebi tuci udri. Prvi se borim protiv toga i nisam savršen daleko od toga ali nisam licemer kao oni.

                        Eto neki dan sam se ubio od alkohola.

                        A gravitacija ukoliko je zemlja ploča ne postoji, opet Bog mada ne mogu da ti pišem za sve Bog a opet ne mogu te lagati da mislim da je drugačije. Nisam neki savovornik za te teme.

                        Comment


                        • Trenutno stojim i pisem ovaj post sa telefona.

                          Svidja mi se taj koncept Boga, pa cu sada da pustim svoj telefon iz ruku, Bog ce da ucini da on pluta u zraku.

                          3, 4, sad.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Trenutno stojim i pisem ovaj post sa telefona.

                            Svidja mi se taj koncept Boga, pa cu sada da pustim svoj telefon iz ruku, Bog ce da ucini da on pluta u zraku.

                            3, 4, sad.
                            I jel puce ekran
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Sad sam usao s kompjutera, razbio mi se telefon, Bog nije zaustavio gravitaciju, sram ga bilo.

                              Ogromna masa Zemlje je privukla minornu masu moga jadnog pokojnog telefona i dovela do toga, da se moj telefon razbio.



                              Sad moram kupit Iphone X, sta ja sve radim da obrazujem ljude.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ne moraš mene obrazovati nisam baš retard. Poslaću ja Iphone X kao izvinjenje od mene i od Boga, da ne bude da je Bog kriv zbog mene.

                                Comment

                                Working...
                                X