Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bane je View Post
    Dugo je to... Strah me da me ne pokupi neka, velika je navalica na mene.


    Ma može bilo koja, osim "kralj Nikola na umoru...". Ta je strogo zabranjena u našu kuću.
    Razočarao si me. Što je zabranjena?

    Ustvari vaš izbor. Pevajte šta ‘oćete ionako je svet otišao u kurac pa što ne bi i moji.
    Last edited by Cassius Clay; 12-12-17, 22:00.

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Drago mi je, druze, da sam te nasmejao, ali mi je krivo sto sam te rastuzio.
      Da, slabo razmisljam o ovome sto pisem.
      Ovo sto serviram izlazi iz dubine moga tela, mozda je neumesno, ali na tebi je izbor: hoces li progutati to i nastaviti dalje, ili ces nastaviti sa provokacijama. Ja ti predlazem ovo prvo, u znak pomirenja.
      kako iskusno, svaka cast! Gutaj, Vladane... nemoj da se brukas

      Kralj Nikola nag u moru...

      Comment


      • Volio bi on to

        Ja se nadam da je trol, jer ako nije, ovo su strasne stvari. Pepe Imaz ex yu editon.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Drago mi je, druze, da sam te nasmejao, ali mi je krivo sto sam te rastuzio.
          Da, slabo razmisljam o ovome sto pisem.
          Ovo sto serviram izlazi iz dubine moga tela, mozda je neumesno, ali na tebi je izbor: hoces li progutati to i nastaviti dalje, ili ces nastaviti sa provokacijama. Ja ti predlazem ovo prvo, u znak pomirenja.
          Kako da razmišljaš kad ne želiš da koristiš mozak, nego razmišljaš iz dubine tela?
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Samo prvo Kronosu jedna vaspitna



            A onda...

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment





            • Kakva budala

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pola sata danas cistio snijeg ispred kuce i onda ocistim i komsijama prilaz jer su stari ljudi u pitanju.. prospem pola vrece soli da se ljudi ne polome i stanem da uhvatim dah i da ispusim cigaretu, kad evo ga neki redneck sa cistacem. Kaze, ooo pa nisi trebao da se maltretiras, kaze javio je jutros komsijama da ce on da naleti sa cistacem popodne. Znaci stari komsija je izasao kad sam ja navratio sa lopatama i pustio me da se oderem i za mene i za njega i ako je znao da ce cistac da naidje kasnije. Izasao gospodin, ogrebao se za cigaretu, malo popricali i on se zahvalio bjez i nazad u kucu. Eee majku li ti matoru... Sad mi zao sto sam pobacao onu so, da bog da kuk polomio.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    kako iskusno, svaka cast! Gutaj, Vladane... nemoj da se brukas

                    Kralj Nikola nag u moru...
                    Iskusni Limun ... ume i te kako da zavuce. Nije on bas toliko dobar kao sto zeli da svi misle. Ali ne mogu da kazem dobra mu je - nema sta.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Preladio sam, ali znam da je prelada samo u mojoj glavi, ne primjecujem je, i nisam preladjen uopste. Pristupam joj kao da je igra, prelada nije realna. Ona ne postoji. AKo i imam temperaturu nemam je.
                      sigpic

                      Comment


                      • To je jedna od glupljih stvari uz reinkarnaciju, moje mišljenje. Vidim napredovali su.. Tako se ona glumica iz Male neveste roknula da bi kroz reinkarnaciju došla u novi život, bolji život.

                        Limune nisi ti Bog da pokušaš da kontrolišeš misli i osećanja. Ako te nešto boli to je verovatno zato što je Bog stvorio mehanizam opstajanja, jer da te ne boli ne bi znao šta da lečiš.

                        Podržavam tvoj samoubilački pohod samo budi liberalan ako budeš imao dece ili imaši daj im pravo izbora.

                        Nisam do sad skontao da je na to mislio jer su postovi predugački i ne mogu da ispratim priču uopšte.

                        Šta um prebiva izvan tela, glup sam da razumem. Šta bude kad umreš? Ostavi se telo i um tumra svetom slobodan od svega.

                        Kažem ti, Bilanović je to pominjao kao nije ovo jedini kanal koji mi gledamo, pa treba se odreći sopstva tipa ja sam Srbin ja sam ovo, kao svi smo mi jedno.

                        Od čega smo nastali, tek tako? Prasak neki bio i ovako savršena bića su stvorena iz nekog praska i ona tako žive, umru i onda lelujaju?

                        Ne sprdam se Limune, malo simplfikujem ali probaj da objasniš u 10 rečenica, koji je cilj, metod i šta, ja sam laik za to baš me sad zanima kad sam skontao o čemu se radi.

                        Comment


                        • Ljudi ce svakako da zive vjecno Urose, ali ne na nacin na koji oni misle, vec ce sve tvoje misli, osjecanja, sjecanja da budu zabiljezena, prebacena u masinu i tvoj um sve pamti, a naravno dobija i nove informacije. Vec se uveliko radi na tome, vec postoje nevjerovatni roboti koji lice na ljude, sad samo problem prostora da se rijesi, treba te ogromne informacije zapisati na necemu, e to ih jebe jos uvijek ,ali radi se, doba masina stize.
                          sigpic

                          Comment


                          • Urose, ti meni nikad ne odgovori na ona pitanja o ravnoj zemlji
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Urose, ti meni nikad ne odgovori na ona pitanja o ravnoj zemlji

                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Urose, ti meni nikad ne odgovori na ona pitanja o ravnoj zemlji
                                Jesam svima i to najmanje 10 puta. Ravna ne može biti nikako, kao ni okrugla. Kog je oblika ne znam. Svakako bi morala imati elipsasto poluloptasto ispupčenje, Zemlja je centar svega. Ja sam se prvi smejao kao konj da je zemlja ravna, ali iz nekog razloga ljudi govore i za one što ne smatraju ni jedno ni drugo, da smatraju da je ravna.

                                Logički ne može biti ni ravna ni loptasta, NASA, USA i nwo su lepo lažirali ono putovanje i sve ali samo su nam dali jak dokaz da nije lopta, a još jači je što UN ne daju prilaz nekim delovima sveta.

                                Može biti da grešim ali posle 11.9. i ostalih izrežiranih gluposti, Darvinove teorije, sve što je opštenaučno prihvaćeno imam običaj da uzmem sa rezervom, kad se radi oko tako nekih stvari.

                                Comment

                                Working...
                                X