Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Mene zanima koja je najgora stvar koju je @Powerslave probao
    Spice. Ja mislim da osim heroina i metha nema nista gore od toga. Pusio sam Spice tri ili cetiri puta.. jedini razlog sto sam probao vise puta je jer nisam htio da prihvatim tj nisam mogao da vjerujem da tako prosipa mozak. E nakon sto sam potvrdio sve efekte, bacio u wc solju i rekao nikad vise.

    Bukvalno tri brza dima i ti si posle 10 sekundi razvaljen... bad nije normalno kako te udari. Ja dao drugu da povuce, on mislio da je vuja pa povukao onako posteno... pao u nesvijest posle pet sekundi.

    A kako bole pluca posle toga majko mila...

    Comment


    • Tebra nemoj se zezati jbg. Pocrkaćete. Mene sve jeza neka uhvati kad čitam, neka muka teška. Kad se ljudi tako rastave jbg. Trava i tako to mogu da razumem. Nije da ćeš me poslušati i nije da nisi čuo hiljadu puta ali ono samo lagano. Verujem da znaš šta radiš ali kad tako kreneš da nabrajaš sledim se

      Comment


      • hahha..ma nije to nista strasno,ali za ovaj Spice upravu je Uros batali to ,ako je to ono sto ja mislim da jeste sinteticka marihuna ,ona zombi droga,batali to sa kim posle NHl da komentarisem

        Comment


        • Fiksni malopre u Tašu sa 100 din rulet skinuh 3000. A kad se izgasiram sa par hiljada puknem kao zvečka. Prvi spin 50 plenova u 35 i ostalo u 26 i 3 i 12 po malo. Ušlo to, onda mi ulazi odmah 17 44 plena. Odigrao još jedan spin, pukao, skinuo 3000 jer empirijski znam da bi mi istopilo sve a i žurio sam.

          Najviše puta sam uzimao keš sa 100,200 din. Kad ubacim 2-3- 50e, znači pojede me a i ja krećem da dižem spin, nestane za 2 minuta.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Fiksni malopre u Tašu sa 100 din rulet skinuh 3000. A kad se izgasiram sa par hiljada puknem kao zvečka. Prvi spin 50 plenova u 35 i ostalo u 26 i 3 i 12 po malo. Ušlo to, onda mi ulazi odmah 17 44 plena. Odigrao još jedan spin, pukao, skinuo 3000 jer empirijski znam da bi mi istopilo sve a i žurio sam.

            Najviše puta sam uzimao keš sa 100,200 din. Kad ubacim 2-3- 50e, znači pojede me a i ja krećem da dižem spin, nestane za 2 minuta.
            hahah,a dobro je sto ti mozes da odes,ja recimo mene kladionica mnogo vise drzi,ali ja cu da igram lajv,dokle ima meceva,12 sati 12 sati, pa ili cu biti dobar ,tipa pravio sam i do 200k za dan/noc a pocnem sa 5 hiljada,ali isto tako i gubio sve dok imam ne stajem,pa kako se zavrsi

            A rulet me ne vuce toliko usao sam ortakom 3 puta po 3 hiljade i sve puknem,i tri puta lupam, stavljam zaredom veliku seriju i padam,al tu mogu da se maknem,nije mi problem,dok recimo on nije ustajao po ceo dan,sa tocka,dok se nije ozeniotako da sad i ja slabo idem na rulet bas
            Last edited by 61563; 20-11-17, 00:00.

            Comment


            • Ma to mediji naduvali pricu o spice-u... Kad citam izjave nekih "slucajnih prolaznika" koji su vidjeli ljude koji se pretvaraju u zombije jer su pusili spice.... ma daj Ko zna kakve su tu droge u pitanju, ali ne bi me cudilo da je spice jedan od sastojaka za to.

              Davno sam ja pusio to... prije tri godine jbt. I dalje mi je urezan taj odvratni sinteticki ukus Pa radije bi pusio krek...

              Comment


              • Ali ima nesto u tome kad stavis na malo kesa,tipa ja recimo imam 5500 na racunu i stavim neki bas siguran kao mec 1,8 i puknem i onda izlupetam i ne pratim 4 over/onder na 500 din i ne pratim i ono prodje

                Power al smo mi ovde zaostali to kod nas skoro stiglo i to na sitnoili ja nisam naleteo na to,mada ja to nikad ne bih probao sta znam ako bas mora bolje su tabletice( izvinjavam se slatkisi) meni

                Mada realno sve mene to proslo nije ko nekad jedino me od poroka drzi da kazem ova kladionica,mada to i ne nameravam da ostavljam ,ja to i kad gubim ne posmatrm da gubim vec placam sebi zadovljstvo ,a to mi najjaci adrenalin

                Al iskreno svi poroci su opasni ako se bas navuces i postanes zavistan,jedina razlika je sto ce ti mnogo vise trebati da se navuces na alkohol i cigare,nego slatkisi svake vrste jer oni odmah odrade posao,a za ovo ti treba duze vreme da postanes zavistan.ali treba u svemu biti umeren sto nije lako,ili ko se kocka i pukne 2 ,3 k i posle kuka ceo dan taj ne treba ni da pokusava,ebes to ako zalis posle
                Last edited by 61563; 20-11-17, 00:22.

                Comment


                • Umrlo ono djubre, Charles Manson.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Pa sad, nisam siguran. Malo su mi se smučile. Bilo bi vrh kad bi bila neka lepa, umiljata a mutava.

                    Sad ako si mislio na kurvanje, nije ni to nešto. Dobiješ boleščinu vrlo brzo, pa kad ideš kod doce da ti sredjuju alatku proklinješ dan. Nemojte da se zajebavate.

                    Bolje jedna normalna devojka/ žena nego 15 starleta.
                    Upravo obrnuto, takve me nikad nisu ni privlačile. Ni mutave nisu moj tip. Moj turn on je upravo dobar i maštovit um.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Uskoro naslov u medijima: "Sloba prevario ljubavnicu sa ženom!"
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Spice. Ja mislim da osim heroina i metha nema nista gore od toga. Pusio sam Spice tri ili cetiri puta.. jedini razlog sto sam probao vise puta je jer nisam htio da prihvatim tj nisam mogao da vjerujem da tako prosipa mozak. E nakon sto sam potvrdio sve efekte, bacio u wc solju i rekao nikad vise.

                        Bukvalno tri brza dima i ti si posle 10 sekundi razvaljen... bad nije normalno kako te udari. Ja dao drugu da povuce, on mislio da je vuja pa povukao onako posteno... pao u nesvijest posle pet sekundi.

                        A kako bole pluca posle toga majko mila...
                        Imam drugara koji je kao usisivac, proba sve sto mu daju. Izmedju ostalog proklinjao je i spice, ali je jednom prilikom kad smo blejali u kaficu kod ortaka uneo u sebe neki doping za konje, mislivsi da ce ga lepo uraditi, i to mu je i dan danas najgora stvar koju je probao.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by Tarantula View Post
                          Uskoro naslov u medijima: "Sloba prevario ljubavnicu sa ženom!"
                          Valjda neće. Svi mi gledamo zadrugu znamo da je Djogani slatkiš mali.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Buzzing with excitement

                              sigpic

                              Comment


                              • Zna li neko šta je ovo?

                                Zbog čega ovo košta hiljade i hiljade dolara?

                                Koliki je IQ ovom "modnom kreatoru"?

                                Da li su ljudi koji gledaju ovo plaćeni?

                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X