Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odje treba napravit posebnu temu dje bi Powerslave,Limun i ostali mogli da izbacaju svoje recepture,jako puno korisnih stvari naucih u zadnja dva dana.

    Comment


    • E to je prava stvar. Brownies takozvani Kako ja njih volim, pogotovo kad su dobro slatki zbog dosta cokolade a i dalje se osjeca ukus trave ako je dobra smjesa.

      Moja drugarica pravi svake nedelje vrhunske kolace.. ona ih bas spremi prste da polizes, a stavlja bas bas dosta vuje u smjesu jer je imala rak prije 5-6 godina, pa joj se sad skoro vratio i stalno ima napade.. bas grevota brate, a jedino joj trava pomaze za napade i za migrenu. Ima zena medicinsku travu i stavlja dosta u smjesu jer zna zena kako to treba Prave odje ljudi masovno, ali samo od ove drugarice priznajem jer su najbolji

      Pojedes, cekas nekih sat vremena i onda te udari Ja uvijek pojedem jos dva u toku tih sat vremena i onda dodje jedan momenat kad ukapiram da jedva mogu pravo da stojim jer mi se tope noge i da vjerovatno balavim

      Ja se u kuhinji bas slabo snalazim pa ne pravim sam. Definitivno moram da se ispraksam jer bi ih ja pravio svakih 2-3 dana

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Mdma je braon/zuti kristal i dosta ti je da popijes recimo 0.6g i ima dobro da te odradi. Sa ekstazijem nikad ne znas... Nemas pojma sa cime je mijesana mdma i koliko je ima u ekseru.. u sustini ne znas ni ima li tu mdma-e u opste. Ja odje eksere nabavljam stalno od istog lika koji ih sam pravi i uglavnom su dva komada dosta da se lijepo provedes.

        U sustini, samo sam htio da pojasnim da ekstazi i mdma nije isto, vec da je ekstazi tableta koja sadrzi mdma.
        E pa vidiš, nisi u pravu, MDMA je skraćenica za 3,4 MetilenDioksiMetAmfetamin što je generičko ime za ekstazi, i to je ČIST ekstazi. Ako se u njega nešto dodaje to je iz razloga da se dobije na količini, kao za neke druge droge, dodaju se jeftiniji sastojci (efedrin, kofein, talk i sl.).
        Last edited by dekkard; 18-11-17, 23:02.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Znam ja sta je, samo kazem da na ulici postoji velika razlika

          Ali gadan li je ukus majko mila...

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Ali gadan li je ukus majko mila...
            To već ne bih znao
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ne znam ja se nekako ježim od tog kočenja i to, tih efekata. Ali kolači aromu što imaju, fantazija što kaže Čvarkov. Kad smo kod toga...

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                E pa vidiš, nisi u pravu, MDMA je skraćenica za 3,4 MetilenDioksiMetAmfetamin što je generičko ime za ekstazi, i to je ČIST ekstazi. Ako se u njega nešto dodaje to je iz razloga da se dobije na količini, kao za neke druge droge, dodaju se jeftiniji sastojci (efedrin, kofein, talk i sl.).
                Dekkard I Slejvara za koji godinu

                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Dekkard I Slejvara za koji godinu

                  hahha,farmaceuti nasi

                  Comment


                  • Mnogo gotivna tema. I mnogo gotivni ljudi. Bez napetosti. Mnogo bolje od politike i provociranja i nadmudrivanja.

                    Svi imaju neke poroke, sem Indiga naravno. On je naveo žene, al kaže da je tu izbirljiv.

                    Ali ipak mislim da je Fiksni najveći ženskaroš.

                    Comment


                    • Ne sve mozes da mi pripises sem toga,bukvalno svaki drugi porok mozes da okacis,na mene sem tog,i heroin.

                      Al ozbiljno.Mada nikad se ne zna Kad sam u vezi cist sam,jer to posmatram da unistavam /obmanjujem nekog drugog

                      A sve ostalo konkretno /poroci samo sebi cinim dobro ili lose,tako ja to posmatram,mislim mogu i ovi drugi poroci da unistavaju svasta al tu opet dolazimo do price o samokontroli
                      Last edited by 61563; 19-11-17, 01:13.

                      Comment


                      • Dobro živi smo ljudi i svašta nam se propagira. Danas je najteže biti normalan jer se više ne zna šta znači biti normalan.

                        Znaš onu čuvenu kao 21. vek je. A ropstvo institucionalizovano i prikriveno, ubistva kao pre, glad kao pre, a nemoral se propagira 5 puta više. Pa ti vidi šta je danas normalno.

                        Teško je da nas svi poroci zaobidju. Koliko je samo filmska industrija naštetila moralnim normama pa nadalje.

                        Comment


                        • Spremio palacinke, lula na dohvat ruke i da se gleda crtani Robin Hood. Koga briga sto je subota vece... narkomanska posla

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            Spremio palacinke, lula na dohvat ruke i da se gleda crtani Robin Hood. Koga briga sto je subota vece... narkomanska posla
                            Veliko razocarenje zato sto ne gledas Gokua, pa gde ces bolje od toga. Ja I dan danas znam da zakucam po 10-15 epizoda. Ukljucim prvu sezonu I gledam brata kako dominira.

                            Gde je I sta radi Nenad Nenadovic, Goku je od njega dobio glas?
                            Znaci danas mora da se pogleda borba sa Friezom, kako je tu brat iskidao.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Ja sam vise za ove Diznijeve crtace Nekako mi bolje leze Serif od Notingema i ekipa nego Goku, Naruto i ostali japanski fajteri


                              Elem, krenuo sam da gledam The Punisher. Uopste nisam u toku sa tim sto Marvel radi poslednjih nekoliko godina. Osim prvog Thor-a, cini mi se drugog Iron Man-a i onih starijih X-Men filmova nisam gledao nista od ove gomile filmova koje izbacuju svake godine. Od njihovih serija nisam gledao nijednu, niti planiram jer me interesuju taman koliko i filmovi.

                              The Punisher je jedini lik ciji su mi stripovi bili interesantni(vjerovatno jer je najveci badass od svih i nema super moci) Imam i nekoliko majici sa njegovim logom a vidim da je izasla sezona prije dva dana pa reko ajde da ubijem vrijeme necim dok ne nadjem nesto sto mi odgovara. Nije losa prva epizoda. Ovaj sto glumi Castle-a je onako bezveze... nije bas neko od koga bi strecao tj. pojavom i nije neki Punisher... ali jbg, ne moze i jare i pare... valjda je tesko naci nekog grmalja da pristojno iznese ulogu

                              Nije losa prva epizoda. Cak ide i Tom Waits u toku jedne brutalne scene

                              Comment


                              • Ako ti se svidja Panisa onda bi trebalo da pogledas drugu sezonu Daredevila Netfliksove serije. Tu je prilicno zastupljen i tu je prosto odusevio ljude, tako da je najvise zbog ogromnog uspeha koji je njegov lik postigao u Derdevilu i ova njegova serija toliko zeljno ocekivana.

                                A ovaj sto ga glumi nije los uopste. Mozda prvi vizuelni utisak ne ostavlja neki dojam, ali gluma mu je i vise nego zadovoljavajuca.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X