Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni samo nije jasna jedna stvar. Ustanete ujutru, kašljete onako jako, bukvalno vas zabole pluća od kašlja, suze kreću same od sebe. Čovek bi pomislio da umirete za nekoliko minuta......i posle svega toga zapalite cigaru. To nikad neću shvatiti...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Jbg... A Zola tebe koliko znam ako nisam pogrešio devojka ustrojila sad si disciplinovan. Ali pazi, ustrojila a ne uštrojila mada mu dodje na isto

      Comment


      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        100% si sigurna da si Morbile? E do mojega. I mi smo na Nbgu. Taj kolega bi sad morao u totalnu izolaciju. Inkubacija je 14 dana, manje nego varicele, a zanimljivo je i da ljudi koji su vakcinisani pre vise od decenije mogu da dobiju ospice. Vecina nas nije revakcinisana jer se tako ranije davalo, samo jednom.
        100% su morbile, jer su se svi sa malom decom bas usrali, a on je u bolnici jer mu nije bilo dobro, temperatura, na kraju je valjda skroz dehidrirao.
        A kao sto rekoh, stariji je, pa nije nikako vakcinisan
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Jbg... A Zola tebe koliko znam ako nisam pogrešio devojka ustrojila sad si disciplinovan. Ali pazi, ustrojila a ne uštrojila mada mu dodje na isto
          Ma došlo mi iz dupeta u glavu kad sam se onesvestio dva puta u 15 dana. To mi je bila prelomna tačka i tu sam skapirao da alkohol nije za mene.

          Nije lepa slika kad se onesvestiš pred devojkom...


          p.s. A devojka me uŠtrojila što se tiče faksa. To priznajem. Da nije bilo nje, ko zna kad bih završio.
          Last edited by z0La; 17-11-17, 19:47.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ja se nikada nisam toliko napio. Jednom možda kao klinac. Znam šta mogu da podnesem a šta ne, i obavezno ne spavam kad pijem do 8-9 ujutru da se to malo svari, jedem posle grada. Najgore je kad se neko napije brzo na prazan stomak, zaspi u 3 i ustane u 7 da pije vodu. Takvi obično taj dan zažale što su se rodili.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Nisam ja okrenut veri u onim tradicionalnim pravoslavnim pravcima. Ja sam za individualno ispovedanje vere. Ne postim, jer ne želim da radim stvari reda radi i jer to tako treba. Bitno mi je da imam logiku u glavi i da verujem, zaista verujem u sve što je napisano u Starom i Novom Zavetu.

              Stručnjak za otvaranje čakri, gatanja, crne magije nisam i ne guram nos u to. Da nešto u tome ima, ima sigurno, jer nisu svi ljudi budale. Po mom mišlienju to je djavolska rabota. Opasan je on neprijatelj i ima svoje moći, pa verovatno usluši očajnicima želje koje guraju kroz magiju ili gatanja.

              Za mene je to apstraktno jer nisam doživeo, ali ne želim da budem krembil koji će apriori da se podsmeva tome. Znam da imaju i babe što kao nameštaju stomak na daljinu i stvarno pomaže.

              Ako mene pitaš, što dalje od toga. To je kao onaj neki u onom selu za vreme Jočića što je pobio ljude pa ga našli na groblju i Jočić ga pita je l zna šta je uradio a on odgovara ne, sav krvav. Kao bio pod dejstvom vlaške magije. Ja bih bio tu za tradicionalne metode ispitivanja, da se utvrdi da li ti kreteni blefiraju ili ne.

              Sve te priče čakra, sopstvo, Luiza Hej, misli. To je sve pagansko. Na suptilan način provlači djavolsku poruku koju provlači još od doba Nimroda. Ti si sam svoj Bog, ne treba ti neki drugi Bog da te ograničava. Tipa toga Luiza Hej da mislima uspevaš da popraviš nešto ona tu čoveka negde stavlja kao bogočoveka. Naravno da treba misliti pozitivno, ali stvarnost stvarati ne možeš.

              Ko nije svestan protiv koga se bori lako propust stvari, a pošto se koriste najsuptilnijim metodama teško se provali.

              Ni sam nisam svestan ali svestan sam da je ovo vreme antihrista pa više obraćam pažnju pre svega na te paganske motive. Koji se provlače svuda. Od 10 puta dnevno na TV Jesus fuckin Christ do Kevina Spejsija koji pljuje razapetog Isusa.

              Meni je lakše da to gledam svaki dan, samo mi potvrdjuju veru i svete spise.

              Da ne umenjim nekome pravo da je nečija druga religija ispravna verujte u šta hoćete, religije za mene nisu komplementarne već isključive i jako različite i nemojte da vas neko laže i da relativizuje stvari što će se tražiti u budućnosti da vi ako niste hrišćani uvažite Hrista ili da mi uvažimo Alaha i predstavimo te religije kao neku mešsvinu gde čuči neka monada iznad nas i bitno mu je samo da se veruje u nešto.

              Pošto čujem mnogo imbecila ovih dana da govore sve je to isto, bitno je da pronadješ Boga u sebi i tako te baljezgarije. Naravno da nije isto. Ne može niko da relativizuje bilo koju religiju. Ako ti to piše u svetim spisima u to veruješ i gledaš ostvaruje li se. Ali paganska priroda i zatupljenost čine svoje i onda ljudi kreću da kroje svoje priče od tih da su Srbi izabran narod, da je npr srpsko pravoslavlje pravo itd.

              Znam da sam udavio ali više prilazim sa sociološkog aspekta. Više mi je do istine o relgijama kao temi nego što sam bogomoljka. Zabluda je opasna stvar.
              Džizs Krajst
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Maricu, da ti odgovorim na pitanje

                Ekstazi i mdma su isto samo sto je mnogo bolje kad uzimas mdma. Prvo, jer u ekstaziju nema dovoljno mdma pa zbog toga moras vise da ih uzmes. Drugo, kljukati vise tableta nije dobra ideja kad ne znas sa cime je mdma mijesana i ko je presovao te tablete... moze nastati gadna reakcija.

                Mdma u svom sirovom obliku je dosta jaca i mozes sebe da doziras i da je uzmes kako oces. Ili da je jedes(strahovito gadan ukus... uzas ) ili da je posmrces ili da je razbijes u flasi vode napr. Mdma, inace na ulici poznata kao gospodjica Molly


                Najbolja tableta za povecanje paznje, poboljsanje fokusa i podizanje energije je Adderall. Mislim da nema nidje tamo kod nas da se nadje.


                A, Limune.. pod tabletama i napusen radim kao svajcarski sat Meni je u opisu posla da ne pricam puno sa ljudima tako da me to sto sam napusen ne ometa u poslu

                Comment


                • Originally posted by Mrkela View Post
                  Kako to? Kod mene bas suprotno, cigaru mogu a i ne moram, al daj flasu necega nakon druge case lizem cigare jednu za drugom
                  Kombinujem ja oba kada izadjem, ali pijem manje kada ubacim cigare. Do sada sam imao samo jedan ili dva izlaska kada nisam znao za sebe i bas dobro izbalansiram sa alkoholom kada popusim barem pola pakle. Cigare najvise uzimam u zavisnosti od raspolozenja u toku radne nedelje, alkohol veoma retko.

                  Mada ove godine sam imao periode kada po mesec dana kada nisam ni pio ni pusio. Ovaj poslednji put je bilo zbog alergije, mada na to nisam mogao da uticem.

                  Comment


                  • Jel vam radi fejsbuk feed, da vidite u gornjem desnom uglu (desktop racunar) ko sta lakuje?

                    Comment


                    • zar to još postoji?

                      Comment


                      • Originally posted by Mrkela View Post
                        zar to još postoji?
                        Pa postojalo je do pre dva dana, pa rekoh da pitam jel se jos kome izgubilo...iskreno, meni to nedostaje

                        Послато са GT-I9105P уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          MDMA vjerovatno.
                          Htedoh i juče da odgovorim na ovo - MDMA je generički ili hemijski naziv ekstazija, naziv aktivne supstance isto kao acetilsalicilna kiselina za aspirin, na primer. Da bi ga nego tako konzumirao pretpostavljam da bi trebalo da izmrvi tablete i da meša sa još nečim (tu je bilo pola prsta tog taloga). E sad sam ekstazi može da bude jako zajeban, jer je CNS odnosno mozak najneistraženiji organ i u velikoj meri se ne može predvideti kako će ko reagovati na konzumiranje droga, jedna bivša mi je pričala da je zgutala 5 eksera za veče i imala totalni blackout ali je preživela, neko drugi može da ima problem sa četvrtinom tablete. On sam po sebi ne stvara zavisnost, ali ga korisnici toliko često uzimaju da su efekti isti kao kod konzumiranja bilo koje druge droge koja stvara zavisnost (odumiranje nervnih ćelija ili skraćenje životnog veka istih, a kod zdrave osobe se on poklapa sa životnim vekom). Najveći problem koji on stvara je dehidratacija organizma i nemogućnost da je mozak prepozna i potom posledice koje proističu iz toga. Iz tog razloga se ne treba zajebavati sa tim stvarima, a ima i gore od toga.
                          Last edited by dekkard; 18-11-17, 13:55.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Životopisi razni, putešestvija raznorodna

                            Sestro samo za tebe... Prolećne rolnice..dakle onaj koji je osmislio tzv. hranu za utehu ili vam comfort food, ovako je nešto imao na umu stoo posto. Dakle raaj!
                            I pazi...sve ima kod nas od sastojaka .. o yeees

                            Spoiler
                            "Pâté impérial", poslednji put sam se najeo od tih rolnica da ono glavno jelo nisam ni okusio. Iskusno.

                            Comment


                            • Mdma je braon/zuti kristal i dosta ti je da popijes recimo 0.6g i ima dobro da te odradi. Sa ekstazijem nikad ne znas... Nemas pojma sa cime je mijesana mdma i koliko je ima u ekseru.. u sustini ne znas ni ima li tu mdma-e u opste. Ja odje eksere nabavljam stalno od istog lika koji ih sam pravi i uglavnom su dva komada dosta da se lijepo provedes.

                              U sustini, samo sam htio da pojasnim da ekstazi i mdma nije isto, vec da je ekstazi tableta koja sadrzi mdma.

                              Comment


                              • A kolači sa biljkom? To sam probao jednom to mi je najprihvatljivije jer volim da jedem. Cokolada, trava ne sećam se šta je sve bilo, ali bih mogao da jedem po ceo dan.

                                Jako ukusno i jedini slatkiš koji bih jeo, ortak pravio.

                                Sad ne znam koliko to može da uradi ali radilo je ljude.

                                Comment

                                Working...
                                X