Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja stvarno tako mislim,jbg sad sto nam se podudare neke razmisljanja jbg,ja sam probao rulet,al me ne radi ko kladionica,pa mi lepse ,ako se vec kockam ,da bacim pare ko ce da utera sledeci korner a i recimo drazi mi je i Holdem,ali imam druga i vidim ga,koji ce da trpa zetone dok ima i kako mu je lepo ili nije u zavisnosti gde padne kuglica,ali kad pukne stane, a i znam i ove u fazi zelenasa,koji odu u grand sve izgube,pa izadju napolje a tamo ih cekaju "prijatelji "da im pomognu ,sa finom kamatom

    Pa imas ove seksomane,i to moze da bude zeznuto,ne mislim sto se zdravlja tice ,(mislim moze i tako al valdja se paze) ,vec opsesija i samo razmiljas koju ces gde i kako
    Ili tabletice pa jos ako mesas sa alkoholom iha,realno ovo duvanje Powera je najbezbolnije,e jedino sto on ima i koristi i ove druge zanimacije ili slatkise kako ih on zove
    Last edited by 61563; 17-11-17, 14:22.

    Comment


    • Nema veze sa lakim i teskim drogama

      kolega dobio boginje, sad je opsta panika i svi zovu roditelje i proveravaju da li su prelezali
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ja razumem problem kockanja, jbga adrenalin je cudo. Igrao sam i ja rulet neko vreme, iz dosade u mrtvom gradu. Al ne razumem idiota koji ce ga igrati duze vreme i upasti u dugove jer misli da moze pobediti masinu. Jedini nacin da zavrsis u plusu je da sednes prvi put u zivotu na rulet/aparat, usere te, i nikad vise ne zaigras.

        Ko se kocka/kladi svaki dan, taj moze samo sebe da laze da je u plusu ili na "pozitivnoj nuli".
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Nema veze sa lakim i teskim drogama

          kolega dobio boginje, sad je opsta panika i svi zovu roditelje i proveravaju da li su prelezali
          Male dobio? Zajebano, ako nije vakcinisan. Mnogi su preležali varičele ili tzv. ovčije, ove retki...ali vakcinisani valjda
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Male dobio? Zajebano, ako nije vakcinisan. Mnogi su preležali varičele ili tzv. ovčije, ove retki...ali vakcinisani valjda
            Male, zavrsio u bolnici, ali je ok
            a stariji je, rodjen pre '71., a tada valjda nije ni bilo vakcina koliko smo mi citali...
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Da tako ood 71.-72. počelo sa vakcinacijom, pre toga nije bilo nigde u svetu proverenih vakcina protiv malih boginja. Opasne su male jako i smrtonosne -.-
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Ja razumem problem kockanja, jbga adrenalin je cudo. Igrao sam i ja rulet neko vreme, iz dosade u mrtvom gradu. Al ne razumem idiota koji ce ga igrati duze vreme i upasti u dugove jer misli da moze pobediti masinu. Jedini nacin da zavrsis u plusu je da sednes prvi put u zivotu na rulet/aparat, usere te, i nikad vise ne zaigras.

                Ko se kocka/kladi svaki dan, taj moze samo sebe da laze da je u plusu ili na "pozitivnoj nuli".
                Slažem se. Ja sam to igrao pred grad ili eto nekad i nekad, sve do periods kad me uhvatilo mesec dana svaki dan. I onda sam se izvukao. Jer sam bio u minusu pa sam se vadio a to je najveća boljka.

                Inače ovako pred grad skoro uvek zategnem, u Beogradu crvena za grad ne menja ništa a ako djavo da 5-10 000 to već menja priču. Mada ja se isto provedem da li izašao sa 3-4 ili 10-15 nema razlike ali apsolutno nikakve. Ustvari ima ako sa drugovima uzmeš flašu nečega i još po nešto pa prilaze wannabe Soraja ribe, ali to ionako odjebem. To ko je neiskusan platiće im 3 pića još će one dići gazdi račun i naravno neće ništa uraditi.

                Ali kažem to je druga priča, da ne idem sa teme na temu.

                Nikad ne igram neke velike uloge i zategnem 2 spina, da da, ne da, ćao. Najjači su oni tipovi što kao računaju gledaju trougao, pa iz 19-5 i to.

                Ja ga gazim od 15-32 nulu preskačem, 26,3,35,12,28, sedam rupa i 29. 8 brojeva udje udje ne udje ne ujde. Pre sam nešto gledoa svirao k, nekad me sere odigram 25 i gore brojeve i upadne u 25 itd, ali čim sam prestao da gledam češće i dobijem. Ove godine nisam u minusu iz prostog razloga jer se ne vadim i jer ne igram često.
                Last edited by Cassius Clay; 17-11-17, 15:02.

                Comment


                • Koliko razlicitih ljudi na jednom mestu.

                  Kao sto dekkard rece, svaki stav je ok dok se ne namece agresivno, ili dok ne steti okolini.
                  Ja sam imao nagone da ubedjujem druge o svojim stavovima, koji su inace dosta suprotni nekom danasnjem opstem razumevanju zivota ili logike. Ne bih to radio zbog dokazivanja vec zato sto volim ljude oko sebe.

                  Uvek bi se takve rasprave zavrsile lose, povredio bih neciji licni stav ili bih ispao lud u necijim ocima, tako da sam vremenom razumeo da je promeniti necije zivotno uverenje prakticno nemoguce (i nepotrebno) ukoliko osoba to ne zeli. A i nakon toga, ja bih se isto osecao lose jer sam takodje proizveo i primio negativnu energiju.

                  Desi se i danas u drustvu da se potegne prica u kojoj bih imao sta da kazem, ali cutim jer znam da cu mojim recima potegnuti nepotrebnu raspravu i izmamiti nezeljene reakcije. A kao sto Uros rece da je suzdrzavanje od kocke zapravo jedina pobeda nad njom, tako je i moje odbijanje nagona za raspravom jedina pobeda nad mojim umom.

                  Comment


                  • I meni je problem debata jer imam tendenciju da namećem svoje mišljenje bar uživo i to ljudima koji su mi bliski. Letos se vraćam sa rivera i zamalo se nisam pobio sa drugom jer mu objašnjavam da ne može biti hrišćanin a da priča da ga Biblija ne zanima i šta piše u njoj. Sećam se ljudi gledaju ne veruju o čemu pričamo, malo je falilo da se pobijemo.

                    Jer mene iznervira jako ne verovanje koliko glupost i površnost. Bolje da je ne znam šta i da konta stvar nego da je površno sa onim podsmehom kao “ti si otkrio sve a svi su drugi ludi”, “kako to crkva ne kaže tako” “ m jeste baš je tako kao što ti kažeš”.

                    Ljudi su ustvari dezorijentisani jer nisu našli to nešto o čemu ćd da istražuju nego gutaju produkte gotove.

                    To je meni najgore od svega. Kritički treba sve ispitati i ništa ne treba podcenjivati to samo glupanderi rade.

                    Ja sam mislio da su čakre neka magija ali sam se setio iz Naruta da je to energija. To je neki istočnjački fazon verovatno.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      I meni je problem debata jer imam tendenciju da namećem svoje mišljenje bar uživo i to ljudima koji su mi bliski. Letos se vraćam sa rivera i zamalo se nisam pobio sa drugom jer mu objašnjavam da ne može biti hrišćanin a da priča da ga Biblija ne zanima i šta piše u njoj. Sećam se ljudi gledaju ne veruju o čemu pričamo, malo je falilo da se pobijemo.

                      Jer mene iznervira jako ne verovanje koliko glupost i površnost. Bolje da je ne znam šta i da konta stvar nego da je površno sa onim podsmehom kao “ti si otkrio sve a svi su drugi ludi”, “kako to crkva ne kaže tako” “ m jeste baš je tako kao što ti kažeš”.

                      Ljudi su ustvari dezorijentisani jer nisu našli to nešto o čemu ćd da istražuju nego gutaju produkte gotove.

                      To je meni najgore od svega. Kritički treba sve ispitati i ništa ne treba podcenjivati to samo glupanderi rade.

                      Ja sam mislio da su čakre neka magija ali sam se setio iz Naruta da je to energija. To je neki istočnjački fazon verovatno.
                      Jos ako se popije, bas je tesko suzdrzati se komentara.

                      Pa da, na istoku ima najvise ljudi koji znaju i osecaju cakre, ali dosta se to danas siri po svetu.
                      Ja sam kroz meditaciju slucajno to otkrio, nisam ni znao da je rec o cakrama, pa sam posle malo pretrazio po internetu i video da se desavalo isto ono sto se opisuje u otvaranju cakri. Pre toga sam mislio su to gluposti.

                      Comment


                      • Ima li nešto za produktivnost dobri moj Limune? To bi mi više pomoglo pošto sam prilično srećan ovako pa mi ne treba tu pomoć

                        Kako se disciplinovati uz telefon i internet i sve serije sportove filmove i ostalo, to je veliko pitanje.

                        Comment


                        • Daj da ja tebi prepisem neke tablete, u slucaju da cakre ne odrade posao

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ima li nešto za produktivnost dobri moj Limune? To bi mi više pomoglo pošto sam prilično srećan ovako pa mi ne treba tu pomoć

                            Kako se disciplinovati uz telefon i internet i sve serije sportove filmove i ostalo, to je veliko pitanje.
                            I ja imam problem s tim.
                            Sve to je pustilo korenje od navika. Kazu da je dobro otici na 10ak dana u prirodu, bez telefona i interneta, bez obaveza i napetosti. Kazu, prva 2 dana je tesko isto koliko i prva 2 dana kad se vratis kuci. Tek onda uvidis koji stres donosi sva tehnologija i brzina zivota koju grad nosi sa sobom. Ali opet, posle kratkog vremena se naviknes na to i priroda ti opet bude dosadna. Ja bas planiram da odvojim 10 dana za to ali mi je tesko da se otkacim od obaveza.

                            Comment


                            • Prepisi ti nesto meni ,ako ovi tvoji vcr izgube...Inace licno ja sve mogu da razumem i sve postujem,svako ima svoje i nek radi sta hoce,moze i da se bode,njegov zivot njegova stvar,a moze i ove cakre.sve dok ne ugrozava time druge ljude.

                              Ne namecem i ne teram svoje niti delim savete,ukoliko mi ih neko ne potrazi,sem ukoliko neko meni ne prigovori na moje poroke,a recimo ista ta osoba,ne moze normalno da funkcionise ujutru dok ne iscucla 2-3 cigarice i nadoknadi nikotin kog nije bilo dok je spavao ,sto isto ne zameram,samo nemoj takva osoba da mi nesto prica o zavisnosti i slicno

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Daj da ja tebi prepisem neke tablete, u slucaju da cakre ne odrade posao
                                Kako je na poslu kad si pod dejstvom tableta? Jel uspevas?
                                Ja sam ranije radio high i onako, bio mi je problem, previse razmisljam o tome sta cu da kazem i o tome sta mi je receno, napeto mi mnogo

                                Comment

                                Working...
                                X