Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Kako nije, pa jel vidis da je dekkard pricao - samo u malo zavijenijoj, lepsoj formi. On to naziva ljubav....
    Jok, ja mislim da je zavisnik od romantike. Lozi se na opojan miris mirisljavih sveca, cita na dnevnoj bazi poeziju Fredrika Garsije Lorke i Pabla Nerude, devojkama peva serenade a najvise je ushicen kada slusa monologe Nebojse Covica, cist romantizam a nije avangarda
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
      Cekaj, da stanemo. Svestan si sta je rulet, da ne postoji nikakva sansa na dugi rok da budes u plusu, koliko statisticki toliko mnogo vise "realisticki" zbog ostalih faktora i opet se desi da ga igras? Bolje da poklonis pare nekom klincu koji ih nema, nego vlasniku kockarnice koji vozi novi Audi A8, vara zenu sa 25 godina mladjom sponzorusom i nosi pancir u teretani. Bio sam blizu takve ekipe iz dana u dan i samo se krstim kako postoje pojedinci toliko naivni i glupi da i dalje veruju da ce im rulet dati pare da vrate dug. Dug nastao ruletom.
      Bez uvrede, ali daj urazumi se.
      Zato ga i ne igram. Pričam o bivšim vremenima. Pravdao sam sebe time što neko igra kladionicu svaki dan ali nije isto. Nisam bio zavisnik kao borim se protiv toga, nego se nisam ni borio. Kad sam odlučio da prestanem prestao sam, ali sam za 6-7 godina video da ljudima dušu uzeo.

      Zna i ovaj sa heroinom da će umreti pa ga uzima.

      Comment


      • Ja bas sad pokusavam da batalim cigarete. Pusio sam kutiju-dvije dnevno godinama... Evo u poslednje tri nedelje sam ispusio mozda jednu kutiju. Ali, sam batalio i kafu i pivo da bi lakse kontrolisao zelju da povucem dim. Ali sad na primjer pusim jos vise trave nego obicno... jedan komad na svakih sat vremena ili slicno.

        Nadam se da cu prestati uskoro. Ne mogu vise da disem normalno jer i onako imam uzasne sinuse i devijaciju i sto cuda... namjeravam da pusim travu do zadnjeg daha tako da moram pluca da pripazim

        @Olja ma znam da nisi mislisla nista lose, nego se i ja zajebavam


        Jaooo sad sam se sjetio... jbt prije sto godina, desavalo se da dodjem kuci u neko gluvo doba(tipa 3-4 ujuro... 5 nije bitno...) i onda me majka pita sjutra dan "sto si dosao onako kasno, dje si bio, sto si radio itd itd". Ja sam provalio posle nekoliko puta izmisljanja nekakvih izgovora da pocnem jednostavno da govorim da sam bio sa nekoliko drugova i da smo se raznijeli od pecurki ili da smo proveli cijelu noc na klupama u parku, napuseni kao zvecke i pricali o glupostima Posle kad je moj drug kupio stan, pa kad pitaju kuci "sto ste radili do zore?" samo kazem "nista... napusili se i igrali Lore" i moja majka se i dan danas smije i mlisli da je zezam kad se cujemo pa joj kazem da sam napusen ili nesto slicno. Odbija zena da povjeruje da bi ja ikad zapalio dzoint a kamo li nesto teze, a ja stvarno ne volim da lazem svoju majku pa jos iskreno uvijek kazem da sam napusen


        Generalno kad ljudima odgovoris potpuno iskreno sta si uradio ili gdje si bio, uglavnom ti nece povjerovati ako je previse sokantno za njih. Tipa: "sto je s tobom?... dva sata pokusavam da te dobijem... ma nista, zvao me je taj i taj i dosao da me pokupi jer je dao nekome pare za to i to i taj ga ispalio, pa smo isli kod njega na stan.... nije imao pare, poslao nas kod neke stare narkomanke.... ona pustila psa na nas, moj drug joj polomio vrata... a ja stojim sa bjezbol palicom ispred kuce i cekam njenog brata da izadje iz auta... komsija se dere kao magarac... bjezi odatle da nas ne uhapse, vratili se se kod ovoga narkomana jer smo mislili da nam je namjestio... uzeli mu sve pare, a njega vezali za stolicu cisto iz zajebancije i ubacili ga u plakar... a treba za par dana na rehabilitaciju da ide zato sad zivi kod majke pa ga niko nece ni trazit ... ko ga jbe. Razmisljali smo da se vratimo kod te lude narkomanke i da joj poravimo vrata... meni bilo krivo zbog toga... precerali smo. I taman kad sam htio da te okrenem, naidje Blake Anderson i iskulira sa nama 10-15 minuta, ispotpisivao nam svasta... zato sam te tek posle zvao jer sam zaboravio potpuno." I normalno da ce sagovornik samo da ti klima, eventualno se nasmije i to je to.

        Samo treba iskreno jer ljude generalno i boli ona stvar dje si bio i sta ti se desilo nego te pitaju iz kurtoazije.

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Jok, ja mislim da je zavisnik od romantike. Lozi se na opojan miris mirisljavih sveca, cita na dnevnoj bazi poeziju Fredrika Garsije Lorke i Pabla Nerude, devojkama peva serenade a najvise je ushicen kada slusa monologe Nebojse Covica, cist romantizam a nije avangarda
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Znaci imamo raznorazne zavisnike ovde, lepo je to videti. Samo hedonizam.
            A gde su zavisnici od sexa, to jos niko nije spomenuo.

            Bane reaguj
            Pa i ta zavisnost je opasna. A ako se mnogo pecaš sa kojekakvim devojkama ili muškarcima, ko šta voli, možeš tu pre da najebeš nego od bilo čega. Od kondiloma pa nadalje. Ne igrajte se ljudi. Pogotovo ko je u braku virusi se šire velikom brzinom.

            Na kraju će powerslave sve da nas nadživi što se gutao toliko

            Comment


            • eee bas ste mi ulepsali dosadan i tmuran dan..nadam se da necete stati jos uvek

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                "Setimo se gde smo bili 2011-te" Olja: Pristupali SK forumu
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Drago nam(nama narkomanima ) je Olja da smo te zabavili malo... mada nije lijepo smijati se tudjoj nesreci. Ti vidis da sam ja izmucena dusa i da su mi droge jedini izlaz iz ovog pakla od zivota

                  E doslo vrijeme da se ide u krevet... 08:42

                  Da se pripali jos jednom, za bolje snove

                  20171117_083759.jpg

                  Comment


                  • Slave to ti tako uvek ide. Sećam se pre davno beše nisam hteo da pravim 18ti rodj jer mrzim gužvu i nebitne ljude koje bi reda radi zvao, i svima sam rekao ne pravim jer nemam novca. Odmah su to prekrižili sa liste razloga. A da sam rekao e ne mogu da pravim smaraju me ljudi sa kojima se i ne družim imam 3 prijatelja i 100+ drugara u to vreme što sa sporta što ovako, oni bi rekli klošar nema novca.

                    Čudna je to stvar. Ljudi nisu navikli na istinu. Baš me interesuje kako bi reagovale babe i dede kad bi Vučić rekao da im je ukrao penziju. Stavili bi ga za narodnog heroja i plakali bi, govorili bi gle šta su ga naterali da kaže. Naš mili prepošteni Vučko. Ko zna zašto je to rekao, Djilas namestio preko svojih medija.

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Drago nam(nama narkomanima ) je Olja da smo te zabavili malo... mada nije lijepo smijati se tudjoj nesreci. Ti vidis da sam ja izmucena dusa i da su mi droge jedini izlaz iz ovog pakla od zivota

                      E doslo vrijeme da se ide u krevet... 08:42

                      Da se pripali jos jednom, za bolje snove

                      [ATTACH=CONFIG]15529[/ATTACH]
                      Ja taman krenuh da pisem vidi Powera uzeo nesto,sto mu neda zaspati,aj lagano i taman se budis do pola 2 na Detroit,Eto to su sve posledice od 2009 i nemilih dogadjaja tog proleca/leta

                      Comment


                      • I ne preteruj ludače nemoj da ti ovo bude poslednji upis pu pu daleko bilo. Šta se gasiraš toliko jbt

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Pa i ta zavisnost je opasna. A ako se mnogo pecaš sa kojekakvim devojkama ili muškarcima, ko šta voli, možeš tu pre da najebeš nego od bilo čega. Od kondiloma pa nadalje. Ne igrajte se ljudi. Pogotovo ko je u braku virusi se šire velikom brzinom.

                          Na kraju će powerslave sve da nas nadživi što se gutao toliko
                          Ma to najbolja zavisnost, naravno ako uspevas da odrzis kakav takav kriterijum
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Uh sta napravi jedan odgovor na post o tripovima neka braco samo se drogirajte ko sva normalna djeca, ali iskljucivo zelene biljke..

                            Comment


                            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                              Cekaj, da stanemo. Svestan si sta je rulet, da ne postoji nikakva sansa na dugi rok da budes u plusu, koliko statisticki toliko mnogo vise "realisticki" zbog ostalih faktora i opet se desi da ga igras? Bolje da poklonis pare nekom klincu koji ih nema, nego vlasniku kockarnice koji vozi novi Audi A8, vara zenu sa 25 godina mladjom sponzorusom i nosi pancir u teretani. Bio sam blizu takve ekipe iz dana u dan i samo se krstim kako postoje pojedinci toliko naivni i glupi da i dalje veruju da ce im rulet dati pare da vrate dug. Dug nastao ruletom.
                              Bez uvrede, ali daj urazumi se.
                              Svestan je i onaj sto pusi ,da je lose i da bukvalno pali novac,ali jbg,radi ga,nije da branim Urosa,ali ga razumem taj adrenalin dok se vrti kuglica a on ceka gde ce sta ce ,pa jos ako ubode,jbg svako ima svoje uzivanjem za to i jesu pare da se trose(ne samo zau zivanje naravno),al opet da se ne pretera jer ako odes u fazu zelenasa ,e onda vec nastaju problemi,tu se mora kontrolisati,isto ko i sve navedeno ,realno svaka droga/porok je lep,i po meni ga treba probati ako umes da ga iskontrolises,sto nije lako ,narvno,sem heroina tu mislim da nema kontrole

                              Comment


                              • Slažem se sa bratom fiksnim koji me brani uvek. Do sad sam na 10 tema pročitao od brata “ nije da branim Uroša”... Kad to vidite znajte da me brani, jer sam prvi rekao onda da je ljudina. Koliko sam imao drugara kao fiksni, mnogo baš.

                                Ako si dobar prema njemu on još bolji i ako mu ukažeš malo poštovanja, a ako ga provociraš dobićeš brz odgovor

                                Opet neka prijatna atmosfera nema nadmudrivanja.

                                Comment

                                Working...
                                X