Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za neke stvari koje ti konzumiras, ja nisam ni cula
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Moram, iz zdravstvenih razloga. Sve te tablete i cuda mora da ti prepise doktor jer su strogo kontrolisane substance koje ljudi zloupotrebljavaju. Moras imati ozbiljne fizicke ili mentalne probleme da bi ti to doktor prepisao. Par puta mjesecno dodje da te testiraju i da prebroje tablete cisto da budu sigurni da ih uzimas a ne da ih prodajes na ulici(a prodaju se za dobre pare jer se tesko vadi recept).

      E sad sto ja licno nemam nista prepisano, to nije moj problem Mogu da se kladim da bi mogao da izvucem od doktora odobrenje za sta god ocu od navedenih slatkisa ali necu da mi to stoji u dokumentima. Da misle ljudi da sam lud/neuracunljiv/psiho kad se nedje prijavljujem za posao. Lakse mi ovako da kupim i da ljudi misle da sam normalan

      Comment


      • Podržavam svačiji izbor da dođe do svog duševnog mira sve dok ne uvrti u glavu da treba da i druge upućuje na taj isti put kojim su on ili ona pošli ili dok ne počne da ugrožava svoje ili tuđe zdravlje. Što se tiče "smešnih" cigareta been there, done that, ali s obzirom da nisam pušač i da to kod mene nije proizvelo očekivani efekat odustao posle dva, tri puta. Ljubav je jedina droga kojoj služim otkako sam svesno biće i nameravam da tako ostane do kraja
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ne znam, mene to nikad nije privlacilo, najverovatnije je u pitanju okruzenje, jer moje drustvo nije u tom fazonu. dosta njih su i nepusaci, kao i ja
          A mozda i naivno razmisljam, ali mislim i da je knjiga "Mi djeca sa kolodvora Zoo", koju sam citala kao dete, bas uticala, jer je tamo do detalja sve objasnjeno, ceo taj pakao teskih droga. Skoro je bas bilo na sajtu b92 o toj, sada zeni i sta joj se desilo, pa me je podsetilo.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Za dusevni mir ti je pejoti najbolji. Znam da se prica medju popovima da je to djavolja rabota i bla bla bla, ali lazu jer ti garantujem da se i oni tule od toga.

            Jedno 5-6 grama ljepo sazvaces i progutas jer ti je onda lakse caj da proguras jer je ukus odvratan. Caj napravis od recimo 20 grama i ti si dobar jedno 12 sati... mozda i jace. E to je prava stvar... ove ostale droge ne mogu ni da mu prismrde. Ali se tesko nalazi

            Comment


            • Bio sam jednom u društvu sa nekim likovima koji su pili kao neki čaj sa talogom, kao šećer koji se ne rastapa, naravno ponudili me što sam ljubazno odbio
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Dobro te droge su svakako jeftinije od droge zvane rulet. To je prava djavolska igra. Tako da i alkohol i kocka pogotovo rulet su jednako štetni da ne optužujemo samo drogoše

                Ko je jednom ubo keš na ruletu taj je potpisao smrtu presudu. Ima ih na svakom ćošku i samo slušaš kako te mami, ubedjen si da baš tad uzimaš. Jako skup sport ali dobra psihološka igra. Pobedjuješ ga tako što ga ne igraš.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Bio sam jednom u društvu sa nekim likovima koji su pili kao neki čaj sa talogom, kao šećer koji se ne rastapa, naravno ponudili me što sam ljubazno odbio
                  MDMA vjerovatno.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Dobro te droge su svakako jeftinije od droge zvane rulet. To je prava djavolska igra. Tako da i alkohol i kocka pogotovo rulet su jednako štetni da ne optužujemo samo drogoše

                    Ko je jednom ubo keš na ruletu taj je potpisao smrtu presudu. Ima ih na svakom ćošku i samo slušaš kako te mami, ubedjen si da baš tad uzimaš. Jako skup sport ali dobra psihološka igra. Pobedjuješ ga tako što ga ne igraš.
                    Rulet nije droga vec igracka za idiote.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Nisi me razumeo 'slave. Ma ja to iz milošte, evo ga i Uroš narkoman sa ruletom.. i tako, da ne nabrajam dalje

                      Pa kažem da treba biti otvorenog uma i srca, ja stvarno tako i mislim... i radim, do ganice koja mi prija... ali gde je ona i kada je slatko preći? Hmmm...
                      I ne osuđujem nikada, svako neka radi šta želi, dok ne ugrožava druge.. recimo ovi pušači
                      Inače jesam bila pušač nekoliko godina, ali nikada onaj pravi i strastveni, jer imam probleme sa sinusima i bacila pametno i na vreme ta go*na. I zato sada kinjim sve oko sebe.. kažu da su najgori bivši pušači, smrdi im duvan, guše se, ne daju u kući da se puši ...dobro ne da ne dam baš gostima... ali zvocam
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Znaci imamo raznorazne zavisnike ovde, lepo je to videti. Samo hedonizam.
                        A gde su zavisnici od sexa, to jos niko nije spomenuo.

                        Bane reaguj
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Cekaj, da stanemo. Svestan si sta je rulet, da ne postoji nikakva sansa na dugi rok da budes u plusu, koliko statisticki toliko mnogo vise "realisticki" zbog ostalih faktora i opet se desi da ga igras? Bolje da poklonis pare nekom klincu koji ih nema, nego vlasniku kockarnice koji vozi novi Audi A8, vara zenu sa 25 godina mladjom sponzorusom i nosi pancir u teretani. Bio sam blizu takve ekipe iz dana u dan i samo se krstim kako postoje pojedinci toliko naivni i glupi da i dalje veruju da ce im rulet dati pare da vrate dug. Dug nastao ruletom.
                          Bez uvrede, ali daj urazumi se.

                          Comment


                          • @ Ganac
                            Mene da uvedes u prostoriju gde se varilo, ja na primer ne bih uopste registrovao miris. Jer se nikada nisam susreo sa tim. Znam likove koji vare/varili su, ali nikad nisam prisustvovao tom cinu.
                            @ miloolja
                            Malko sam oduvek bio po tom pitanju picajzla. Ranije je bilo zabranjeno zapaliti cigaretu u mojoj sobi, sad se isto to odnosi na kucu. U drustvu imam strastvenih pusaca (i to uglavnom drugarice), pa znam kako je kad odem kod njih. Kad se vratim kuci, kao da sam prosao kroz dimnjak
                            @ bojanaBG
                            Nutkao je mene stric kada sam imao 3-4 godine, mozda se tada i povukao koji dim, ali taj period zivota mi je u takvoj magli da se ne secam mnogih detalja

                            Sve u svemu, s obzirom na prirodu posla, zvanicno sam protiv bilo kakvog vida poroka i zavisnosti. Privatno, mislim da je svako krojac svoje sudbine, da je slobodan da sa svojim zivotom moze da radi sta hoce, ali da mora da bude svestan svojih izbora i toga da nase odluke ne uticu samo na nas, vec i na nasu okolinu, nase najvoljenije. E da, vrata su onamo, jel da?
                            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                            Comment


                            • Carcosa, ne pricam ja o tome, nego kad sam bila starija, tipa 16,17 godina. E tada sam probala i bilo mi je bas bas odvratno i drago mi je zbog toga
                              A i mama i tata su bili pusaci, sestra je takodje pusac, ali ja srecom nisam
                              Ali nisam rigorozna u smislu da ne sme da se pusi u stanu/sobi, proluftiram kad taj neko ode i to je to
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Znaci imamo raznorazne zavisnike ovde, lepo je to videti. Samo hedonizam.
                                A gde su zavisnici od sexa, to jos niko nije spomenuo.

                                Bane reaguj
                                Kako nije, pa jel vidis da je dekkard pricao - samo u malo zavijenijoj, lepsoj formi. On to naziva ljubav....
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X