Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A koga još zanima da se informiše protiv neprijatelja makr bio i neutralan, može čitati Alberta Pajka, luciferijanca i rodonačelnika savremene masonerije. A zanimljivo je i to, da u predgovoru knjige Dejana Lučića koji se pojavljuje često u medijima Nedeljko Dražić ezoterik i mason 33 stepena kaže u svom predgovoru da su Srbi potomci Nina Balova iz Vavilona (Bal- od Babel što znači vrata do Boga) i suptilno kupuje zaludjenike i legitimiše Lučićac, jer naravno svi bi voleli da su preci nekog davno slavnog čoveka a ne znaju da se radi o paganskom Bogu. I na kraju taj isti Nedeljko Dražić u predgovoru na samom kraju kaže Dejan Lučić je ono za Srbiju što je Albert Pajk bio za Ameriku.

    Hvala lepo, dovidjenja gosn Lučiću. Inače cela knjiga mu je koncipirana da kaže opšteprihvstljive patriotske stvari i 80% istine i više da bi na mala vrata uveo 5% laži, ideje Alberta Pajka i ostalih degenerika.

    I sada je zanimljivo iz tog ugla analizirati Lučića kad znaš kom se Bogu moli.

    Comment


    • Mali oglas: Otvaram čakre po kućama. Brzo, efikasno i jeftino. Šifra: "tople ruke"
      Last edited by Carcosa; 17-11-17, 06:45.
      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

      Comment


      • Varas se grdno oko otvaranja cakri.
        Nije to nista specijalno "natprirodno", steta sto imas takvo misljenje o najjednostavnijem lecenju svega mentalnog i fizickog, ali dobro, razumem te, 99% ljudi ne prihvata nesto sto im deluje cudno, a pritom nemaju pojma o cemu se radi i nikad nisu iskusili. Bez uvrede naravno, ali reci da je to djavloska rabota je toliko kontra zdravom razumu da nemam reci.

        Svakodnevno otvaram Ajnu (sestu cakru) god dana unazad i za taj period neverovatno je koliko sam ocistio svoj um od negativnih vibracija kao sto su ljubomora, mrznja, zavist, depresija, ostavio cigarete bez ikakvog mucenja, veeoma retko sam nervozan i slobodnije razgovaram sa ljudima, nemam stida a ni straha. Za taj period smanjio sam znatno i jacinu zujanja u uhu koje su posledica tinitusa (nastalog od svakodnevne buke), smanjio dioptriju za 0,25 (za sada), nikad me ne boli glava i ne pamtim kad sam bio bolestan. Sve to za samo godinu dana (otprilike) zracenja Ajne.

        Ti ces reci da sam demonizovan ili sta vec, i razumem tvoje uverenje, ali siguran sam da ne bi tako pricao kada bi me upoznao. Steta je sto ljudi imaju toliko predrasuda o svemu iako ne znaju, jer mnoge stvari tako ostaju u nemogucnosti da budu naucene, a od vrlo velikog su znacaja.

        To sto pricas da si sam svoj Bog i da ti ne treba neki drugi dolazi iz neznanja o sopstvu o kome govorim.
        Kod sopstva nema Boga ni tvojeg ni tudjeg, sve je jedno, od jednog, nema niceg odvojenog od tebe.
        Te ideje da postoji "neki Bog" dolaze od religije. Ja ne verujem ni jednoj religiji.
        Last edited by limun; 17-11-17, 08:32.

        Comment


        • A sto se droga tice, nisam uopste za to, naprotiv.
          Alkohol je takodje, po mom misljenju, droga i ne vidim razliku izmedju njega i marihuane. Alkohol cesto izaziva nasilje, lose utice na zdravlje ako se konzumira svakodnevno.
          Ljudi se "usikaju i prave haos", povracaju, svadjaju se, sevaju putem i mrmljaju - to mi vise zvuci kao djavolja rabota nego meditacija. Moje misljenje.
          A trava na duze staze umrtvi covekov duh, postane lenj, bezvoljan, antisocijalan, motorika oslabi, memorija takodje. Istina, tesko da ce se neko naduvan posvadjati ili potuci, ali po pojedinca trava ostavlja negativne posledice (koje se mogu izleciti naravno).

          Sto se DMT-a tice, kao i bilo kojih drugih supstanci, ne treba se uzimati vise puta naravno. Ja sam misljenja da se sve treba probati, jer svako novo mentalno stanje donosi novo iskustvo, drugaciji pogled na svet u kome vidimo da realnost ne mora biti uvek onakva kakva nam se cini. Neko postane zavistan od takve realnosti i tesko se vraca u realnost bez supstanci, pa bi on trebao lecenje jer se udaljio od primarnog mentalnog polozaja.

          Ljudi prihvataju ono sto im se kaze, sto nauce u skoli, tako da je opste prihvacen alkohol, iako ubije milione ljudi godisnje, trava ostaje zlo iako nikad nikog nije ubila, DMT ostaje djavloska droga iako postoje hiljade priznanja ljudi koji su opisali njegovo dejstvo kao blazensko i isceljujuce, pa im se zivot promenio na bolje za 180 stepeni. Najlakse je reci "ma on se istripovao, opseli ga demoni", a najteze je reci "hm, da ne gresim ja mozda jer nemam pojma o cemu pricaju?"
          Last edited by limun; 17-11-17, 08:50.

          Comment


          • Iskreno ni ne znam šta je to otvaranje čakri. Ne mislim da si demonizovan moja greška što sam to stavio u isti koš sa magijom. Za mene je demonsko, djavolsko, sve što ima negativnu konotaciju i činiti nekome zlo. Ali isto tako i gatanje. No to je drugo u odnosu na ta otvaranja čakre. Jer ako tebi pomaže da se osećaš bolje, i ako si ti normalnija osoba makar usput odbacivao Boga(jbg ne mogu svi verovati) ja onda nemam ništa protiv toga.

            Sve što ima pacifističke a ne fatalne posledice nemam ništa protiv toga.
            I slažem se za stavove ljudi, ja o tome prvi ne znam a donekle sam to osudio. Ali kako da ti kažem, u mojoj priči to nije potrebno i religija je jedna isključiva stvar i da radim bilo kakva otvaranja čakre grizla bi me savest jako pošto na očigled Boga moram umesto njemu da se obrarim da otvaram čakre. Možda to i nije suprotno jedno drugom, samo me i ne privlači kao čoveka.

            Ne verujem ja u demone na način da se nekome prividjaju i te priče. Čak i da je demonska priča ako se ti dobro osećaš i dalje nemam ništa protiv.

            Nekako ta droga bilo koje vrste ne ide uz moj karakter ja sam mazohista. Svako nalazi svoj mir u nečemu, najgore je sedeti i srati po svemu.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Iskreno ni ne znam šta je to otvaranje čakri. Ne mislim da si demonizovan moja greška što sam to stavio u isti koš sa magijom. Za mene je demonsko, djavolsko, sve što ima negativnu konotaciju i činiti nekome zlo. Ali isto tako i gatanje. No to je drugo u odnosu na ta otvaranja čakre. Jer ako tebi pomaže da se osećaš bolje, i ako si ti normalnija osoba makar usput odbacivao Boga(jbg ne mogu svi verovati) ja onda nemam ništa protiv toga.

              Sve što ima pacifističke a ne fatalne posledice nemam ništa protiv toga.
              I slažem se za stavove ljudi, ja o tome prvi ne znam a donekle sam to osudio. Ali kako da ti kažem, u mojoj priči to nije potrebno i religija je jedna isključiva stvar i da radim bilo kakva otvaranja čakre grizla bi me savest jako pošto na očigled Boga moram umesto njemu da se obrarim da otvaram čakre. Možda to i nije suprotno jedno drugom, samo me i ne privlači kao čoveka.

              Ne verujem ja u demone na način da se nekome prividjaju i te priče. Čak i da je demonska priča ako se ti dobro osećaš i dalje nemam ništa protiv.

              Nekako ta droga bilo koje vrste ne ide uz moj karakter ja sam mazohista. Svako nalazi svoj mir u nečemu, najgore je sedeti i srati po svemu.
              Poslednja recenica da se ukrade i stavi u potpis.
              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

              Comment


              • Ja kad se bas kvalitetno navarim(sto me ceka u narednih 10 minuta jer sam se probudio prije pola sata) najvise mi odgovara da se zavalim nedje dje je lijepo i tiho.. plaza uvece kad nema nikoga, oko vatre tu u dvoristu, u lezaljku/mrezu izmedju dva jabukova stabla, da se zavalis u sred livade(nego ima krpelja kolko oces pa ne bi trebao ). U trenutnim uslovima, jednimo mogu da se zavalim nazad u krevet jer duva jak vjetar napolju i toliko je hladno da mi ne pada na pamet ni nos da promolim

                Elem, prinsem na dohvat ruke sve sto ce mi potencijalno trebati u narednih par sati.. grickalice, slatko i nesto da se popije. I onda slusalice i auf wiedersehen svemu sto me okruzuje. Par drugova i ja smo znali da bacimo playlistu na tv, zarolamo nekoliko komada i igramo Lore cijelu noc. Nikad boljeg druzenja... davno bjese

                E sad, ja na licnom primjeru mogu potvrditi da sam postao lijenj i bezvoljan malo vise nego ranije ali mislim da je to posledica trenutnog zivota kakavog zivim a ne samo trave, tako da nisam siguran... definitivno cu za par godina znati bolje. Antisocijalan, e to je izaslo na povrsinu kad sam poceo duze vremena da provodim u Americi. Prvo, ne moze mi drustvo na onom uobicajenom, svakodnevnom nivou biti bolje odje nikako od onoga na koje sam navikao u Podgorici. Drugo, ja licno nisam bas neki ljubitelj ljudi... vise volim sa psima i mackama da pricam. Napr, dok sam na poslu i ja i sef i drage mi sankerice smo se slozili da je najbolje za sve tu da sam non stop napusen jer su tako sanse da cemo svi imati ugodno vece mnogo vece. Iskreno, vutra mi je spas kad sam na poslu. Ljepse se ophodim prema musterijama i imam vise strpljenja da slusam pijandure. Sto se motorike tice, jbg ispadaju mi svari svako malo ali se navikne covjek i na to

                Memoriju sam davno prezalio... ne nznam sa sam radio prije dva dana ali cu zato da ti od rijeci do rijeci da ti ispricam svaki crtani iz osamdesertih i devetesetih...

                Dje me sad to podsjeti. Jednom smo se nesto sprdali i igrali smo tako izmedju sebe nekakav kviz(u nedostatku bolje rijeci)... Svi smo bili peceni, normaln, a "kviz" je bio takav da je finalno pitanje za mene(koji sam dogurao najdalje u tim cudnim kategorijama) je glasilo nesto ovako: "Kako se zove ono cudo iz Hi-mena sto je napravilo ono sto svira? Cupavi, nosati gremlin..." Needles to say, moja malenkost je kao iz topa odgovorila Gvildor. Dobio sam dvije one krem blok cokoladice(plavi omot.. mlijeko i ljesnici)

                E za duh vec nisam siguran. Nisam nesto duhovan, pa ti ne i mogao reci kakvo je tu stanje, ali je vjerovatno i duh navaren redovno
                Last edited by powerslave; 17-11-17, 10:34.

                Comment


                • Hahaha koji ste vi narkomani, na vise nivoa, cak i raznovrsni [emoji3]
                  Imas Limune moju paznju, pogotovu zbog Ajne
                  Samo otvorenog uma i sirokog srca...pa kome je sta volja i kome sta odgovara, bez predrasuda i neznanja u svojoj okolini mislim koliko se moze od ovih kvazipuritanaca a vala najvise ih je u Americi i kvazimoralista.



                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Sad bas htedoh to da napisem, koliko narkomana na sportskom forumu [emoji3]

                    z3 compact using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • A ja sto u zivotu nisam ni cigaretu probao, ovo drugo nikad nisam ni video....Recite mi gde su vrata, da izadjem sam...
                      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                      Comment


                      • Originally posted by Carcosa View Post
                        A ja sto u zivotu nisam ni cigaretu probao, ovo drugo nikad nisam ni video....Recite mi gde su vrata, da izadjem sam...
                        Nisi jedini, iako u okruženju imam i te "duvače" i one "ozbiljnije" bogu hvala (tako se kaže) moju porodicu i mene je obišla ta pošast.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ali sigurno si Carcosa udisao "tudj" duvanski dim, kazu to je gore nego biti pusac ili podjednako bar, po zdravlje mislim.

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Carcosa View Post
                            A ja sto u zivotu nisam ni cigaretu probao, ovo drugo nikad nisam ni video....Recite mi gde su vrata, da izadjem sam...
                            Nisi jedini, doduse ja jesam probala cigaru i bilo mi je odvratno, samo neki odvratan dim
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Samo što više dumagijati i lokati.

                              Šta čovjeku više treba.

                              Originally posted by bojanaBG View Post
                              samo neki odvratan dim
                              To je majka priroda.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Narkomani... ccc teske rijeci se potezu odje. Olja i Bojana, drage moje dame, bas ste me iznenadile. Nismo mi narkomani, nego rekreativci... djeca cvijeca

                                Narkomani su na heroin, met, krek i soboksin. Ja ponekad povucem koju liniju ketamina... eto to je vjerovatno najagore sto sam nekad uradio... nekoliko puta do duse


                                Samo treba ovo sto je iz prirode na dnevnoj bazi da se konzumira. Trava, hasis, ulje i pecurke(kad ih ima). Ljekovi za depresiju i anksioznost moze vise puta nedeljno... mozda i svaki dan ako se bas mora. Painkiller-i vikendom. Kokain valja ako radis cijeli dan ili ako ti treba malo ekstra volje za druge aktivnosti LSD izbjegavam jer nekad se tesko kontrolise.. moze bas da te nagrdi tako da se sa tim ne igram. Pecurke i DMT su mnogo bolje. Volim ekstazi i mdma-u dosta, ali to se uzima samo tipa kad se slavi nesto

                                Nista od toga nisu narkomanska posla. Narkomani... piiihhhhh To se bode u venu i ta cuda.... pihh pihh ima li sto gadnije od igle

                                Comment

                                Working...
                                X