Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l probao neko Koks pure white energy piće i gde to uopšte ima da se kupi?

    Comment


    • Vecita muka i nesreca malog postenog coveka, koga svi gaze i varaju.
      Poslednji Mohikanac u Savamali -.-
      (Procitaj i tekst u linku i pogledaj tw)
      http://m.dw.com/sr/poslednji-mohikan...ali/a-41393329

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ovo ne moze
        https://www.slavorum.org/czech-man-c...hout-clothing/

        Comment


        • Hahaha ma dobri su oni nikoga ne diraju. Cuo sam par prica za tako budale sto su uzimali razne tripove i slicice, nikad nitko nije bio pretjerano agresivan nego su svi umislili da su neke zivotinje,visjeli po banderama, lezali u travama a zato Boga mi onaj sto mrkne litru sljive umisli da je licno Joshua kad dode kuci...

          Comment


          • Zato je najbolji DMT. Zavalis se u kauc i ne mrdas jedno 15 minuta. Toliko ti se mozak topi da mislis da si lezao na kaucu 7-8 sati Jeste mucno malo kad te prodje trip ali vrijedi probati s vremena na vrijeme jer je to u sustini kao san samo vizuelno dosta bolje uradjen A i znas da neces nidje odlutati u medjuvremenu Rajska droga casti mi.

            Comment


            • Probaj 5-MeO-DMT.
              Uz pravilan nacin koriscenja, bices prisutniji nego ikada, iskusices svoje sopstvo kao jedno sa svim, bez dualnosti i odvajanja. Potpuno smireno stanje uma, van bilo kakvih ideja i formalosti, sopstvo se posmatra onakvo kakvo jeste. Mnogo je to vise od "zanimljivog tripa".

              Mada, takvo iskustvo moze uneti jos veci nemir u um nakon prestanka delovanja, jer tek tada uvidimo kako smo nemirni i kako bi savrseno moglo da nam bude, a potraga za tom mirnocom i istinskim sopstvom pomocu raznih supstanci najcesce bude uzaludna.

              Najbolje je probati jednom ili dvaput, a posle bez pomagala, iznutra, tragati za tim sto je iskuseno pomocu supstance.

              Comment


              • Večeras izgleda nema moderatora na Košarci?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Od ovoga Limuna se moze dosta toga naucit,ako nije najpametniji clan foruma.Pomaze nam da rijesavamo zivotna pitanja a neki se svadjaju oko Covica,limenki,pantera i ne znam cega jos,iskulirajte ljudi glupo vam je na tome da trosite zivce.

                  Comment


                  • Ja se manje-vise drzim samo trave. Svakodnevno pusim i pusicu dok me pluca budu sluzila. Imam bongove, lule, "olovke", dab-ove dobijam redovno pa sam kupio i baklju i jos par zezalica iz kojih mozes da dabujes je li

                    Ostale droge konzumiram u zavisnosti od raspolozenja. Volim tablete, to mi je slabost Oxy, Roxi, Hydros, Percs, Endocet, Vicodin.. pa i one za depresiju i anksioznost tipa Klonopin, Xanax... moze i Valium kad nema nista bolje.

                    Obozavam i adderall... mada to uzimam rijetko jer ne mogu da stanem pa ih pijem svakih nekoliko sati i na kraju ti dodje iz dupeta u glavu da nisi jeo nista 3 dana Ali uvijek adderall, eks, mdma ili painkiller prije kokaina. Jbs kokain, nemam ja sinuse za to

                    Comment


                    • Ja popijem po litra loze i ko nov sam.Drzite se tradicionalnih vrijednosti sta ce vam ta hemija.

                      Comment


                      • Au braćo. Powerslave tebra nisam čuo ni za šta od toga. Niti me to privlači.

                        A za Limuna i sopstvo, neka hvala, iako nije upućeno meni.

                        Ali podržavam sve, ko šta voli. Nego ne mogu da verujem da neko uživa toliko da se drogira.
                        Da bude van svesti.

                        Ali i ja obožavam da igram rulet, iako znam da djavolčina, i da ću ga pobediti nikad. Čisto da ne bude da ste vi iracionalni a ja uzvišen i racionalan, svakoga radi nešto.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Od ovoga Limuna se moze dosta toga naucit,ako nije najpametniji clan foruma.Pomaze nam da rijesavamo zivotna pitanja a neki se svadjaju oko Covica,limenki,pantera i ne znam cega jos,iskulirajte ljudi glupo vam je na tome da trosite zivce.
                          Moguće i da je najpametniji, ali znam da sluša dobru muziku i da misli da ima najbolji telefon

                          A što se tiče ovog drugog u pravu si druže podgorički, ali šta da ti kažem, alergičan sam na glupost i bezobrazluk, pogotovo kad idu jedno s drugim, a ponestalo mi antihistaminika
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • A sto mislis o otvaranju cakri Urose?Cuo sam od dosta ljudi koji su kao ti okrenuti vjeri i hriscanstvu da je to cist satanizam,ja ne znam nista o tome pa zelim da cujem jos neko misljenje.
                            Last edited by E1_PG; 16-11-17, 23:50.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Moguće i da je najpametniji, ali znam da sluša dobru muziku i da misli da ima najbolji telefon

                              A što se tiče ovog drugog u pravu si druže podgorički, ali šta da ti kažem, alergičan sam na glupost i bezobrazluk, pogotovo kad idu jedno s drugim, a ponestalo mi antihistaminika
                              Samo bez sjekiracije,a Limun ti je dao uputstvo sta i kako kada te izbace iz takta Radonjicevi svjedoci i ostala kompanija

                              Comment


                              • Nisam ja okrenut veri u onim tradicionalnim pravoslavnim pravcima. Ja sam za individualno ispovedanje vere. Ne postim, jer ne želim da radim stvari reda radi i jer to tako treba. Bitno mi je da imam logiku u glavi i da verujem, zaista verujem u sve što je napisano u Starom i Novom Zavetu.

                                Stručnjak za otvaranje čakri, gatanja, crne magije nisam i ne guram nos u to. Da nešto u tome ima, ima sigurno, jer nisu svi ljudi budale. Po mom mišlienju to je djavolska rabota. Opasan je on neprijatelj i ima svoje moći, pa verovatno usluši očajnicima želje koje guraju kroz magiju ili gatanja.

                                Za mene je to apstraktno jer nisam doživeo, ali ne želim da budem krembil koji će apriori da se podsmeva tome. Znam da imaju i babe što kao nameštaju stomak na daljinu i stvarno pomaže.

                                Ako mene pitaš, što dalje od toga. To je kao onaj neki u onom selu za vreme Jočića što je pobio ljude pa ga našli na groblju i Jočić ga pita je l zna šta je uradio a on odgovara ne, sav krvav. Kao bio pod dejstvom vlaške magije. Ja bih bio tu za tradicionalne metode ispitivanja, da se utvrdi da li ti kreteni blefiraju ili ne.

                                Sve te priče čakra, sopstvo, Luiza Hej, misli. To je sve pagansko. Na suptilan način provlači djavolsku poruku koju provlači još od doba Nimroda. Ti si sam svoj Bog, ne treba ti neki drugi Bog da te ograničava. Tipa toga Luiza Hej da mislima uspevaš da popraviš nešto ona tu čoveka negde stavlja kao bogočoveka. Naravno da treba misliti pozitivno, ali stvarnost stvarati ne možeš.

                                Ko nije svestan protiv koga se bori lako propust stvari, a pošto se koriste najsuptilnijim metodama teško se provali.

                                Ni sam nisam svestan ali svestan sam da je ovo vreme antihrista pa više obraćam pažnju pre svega na te paganske motive. Koji se provlače svuda. Od 10 puta dnevno na TV Jesus fuckin Christ do Kevina Spejsija koji pljuje razapetog Isusa.

                                Meni je lakše da to gledam svaki dan, samo mi potvrdjuju veru i svete spise.

                                Da ne umenjim nekome pravo da je nečija druga religija ispravna verujte u šta hoćete, religije za mene nisu komplementarne već isključive i jako različite i nemojte da vas neko laže i da relativizuje stvari što će se tražiti u budućnosti da vi ako niste hrišćani uvažite Hrista ili da mi uvažimo Alaha i predstavimo te religije kao neku mešsvinu gde čuči neka monada iznad nas i bitno mu je samo da se veruje u nešto.

                                Pošto čujem mnogo imbecila ovih dana da govore sve je to isto, bitno je da pronadješ Boga u sebi i tako te baljezgarije. Naravno da nije isto. Ne može niko da relativizuje bilo koju religiju. Ako ti to piše u svetim spisima u to veruješ i gledaš ostvaruje li se. Ali paganska priroda i zatupljenost čine svoje i onda ljudi kreću da kroje svoje priče od tih da su Srbi izabran narod, da je npr srpsko pravoslavlje pravo itd.

                                Znam da sam udavio ali više prilazim sa sociološkog aspekta. Više mi je do istine o relgijama kao temi nego što sam bogomoljka. Zabluda je opasna stvar.

                                Comment

                                Working...
                                X