Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Od mene je dobio glas na proslim izborima. Bas me zanima kako se on koritra sad po Bgu pred izbore? Ima li kakvih sansi? Ili ce psiho opet lagano uzeti.
    Najviše šansi ima onaj koga najviše napadaju na ovim SNSTV...ko je taj ne znam, gledam isključivo strane TV i poneeeekad naše lokalne...
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Nemas gde nista ni cuti, zato i pitam. Ovakav medijski mrak ni za vreme Milosevica nije bio kontam, bar po onome sto su mi roditelji pricali.

      Jankovic je belezio bas ok rezultate na proslim izborima i zanima me bas da li mu je rejting skocio ili opao.

      Izvinjavam se sto sam se dotakao politike, ali zanima me bas utisak ljudi koji zive u Beogradu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        Ti stvarno odavno nisi bio u Nišu
        Iako sam pisao u saljivom tonu, svestan sam toga da u Nisu ima Bugara, Albanaca(i to sve vise ih dolazi) kao i da su 2001 dosta ljudi iz Kosova se preselilo u Nis. Mozemo da pricamo da je dosta gradova izgubilo identitet, ali smatram da Nis malo bolje stoji po tom pitanju od Beograda i NS. Ima ponekih Bosanaca i Crnogoraca u Nisu, ali ni priblizno kao sto je to slucaj u NS i Beogradu.

        Imas temu za potiliku(Res Publika), ali odgovoricu ti ovde.Nema on velike sanse u Bgu, jer mu glasove cepaju Djilas i Sapic.A i DS sa Sutanovcem verovatno nece da predju cenzus, ali odvucice sa sobom 3-4% njegovih glasaca.SNS ima vecinu zato sto ce da stoji Vucicevo ime na listi, bez njega bi bilo duplo manje i to ce da se vrsi pritisak na ljude iz javnih preduzeca kao i na imigrante iz unutrasnjosti Srbije koji su se nedavno doselili u beogradske opstine.
        Last edited by Ricma; 10-11-17, 17:28.

        Comment


        • Vucic vam je 5-6 godina na vlast i vi bi vec da ga mijenjate.Dobro kapiram da vam je subjektivni osjecaj 20 godina jer se ne mice sa televizije ali strpite se dobar je on covjek,u ocima mu se to vidi.Po tome ja procjenjujem ljude i nikad se nisam prevario.Izvesce vas on na pravi put.

          Comment


          • Ma Psiho dobija izbore na svim nivoima.

            Raspisuje ih svake godine da bi se svim neopredeljenima ogadili i da ne bi izašli.

            A njegovi glasači su disciplinovani, izlazili bi na izbore i svakih mesec dana.

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              Nemas gde nista ni cuti, zato i pitam. Ovakav medijski mrak ni za vreme Milosevica nije bio kontam, bar po onome sto su mi roditelji pricali.

              Jankovic je belezio bas ok rezultate na proslim izborima i zanima me bas da li mu je rejting skocio ili opao.

              Izvinjavam se sto sam se dotakao politike, ali zanima me bas utisak ljudi koji zive u Beogradu.
              Izgubio bi izbore u BG sad lagano dal od Sapica ili Djilasa nebitno,ali samo Zvezdara ,opstina je dobila naprasno 150k novi stanovnika sa pravom glasa(a po poslednjem popisu 2011 imala 151k stanovnika)

              E sad dal ce nastavi tako da puni BG opstine,jer samo na taj nacin moze da uzme Bg ili ce opet ici na izbore na svim nivoima,pa racuna da ce tako ljudi zaokruziti redom pa i na BG listicu sns ne znam,sta je psihu u glavi vrv novi na svim nivoima, jer se ipak malo prebrojao,mislim da u BG nema sta da trazi.Licno mislim da ce izgubiti BG,iako budu izbori na svim nivoima,a ako smo toliki debili onda jbg
              Last edited by 61563; 10-11-17, 18:12.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                Vucic vam je 5-6 godina na vlast i vi bi vec da ga mijenjate.Dobro kapiram da vam je subjektivni osjecaj 20 godina jer se ne mice sa televizije ali strpite se dobar je on covjek,u ocima mu se to vidi.Po tome ja procjenjujem ljude i nikad se nisam prevario.Izvesce vas on na pravi put.
                Ne znam da li si sarkastican, ali bih se slozio sa komentarom.
                Kod mene u gradu kafici i restorani puni non-stop, grade se putevi, otvaraju novi lokali, veliki marketi, ceka se u redovima, guzva je. Automobila na ulicama nikad vise.
                A ljudi se neprestano zale i pljuju vlast. Mislim, dobro, ima tu sigurno prljavih stvari, laganja i prevara, ali tako mora da bude. Meni je iskreno fino, slabo pratim politiku, samo neka nastave ovako i imaju moju podrsku.

                Comment


                • Ljetos mi je dosla u goste jedna rodjaka iz Bg,i mi pokrenuli neku pricu o politici.Ne pretjerujem zamalo nije macetu izvukla i torbe i krenula da nas kolje kad smo pomenuli Vucica kroz neku salu,odrza nam miting zena,Vulin bi joj pozavidio na tim hvalospjevima Vucicu.Inace penzionerka je sto je dosta znacajan podatak.Oni su uvijek uz vlast tacno im treba oduzet pravo glasa.Najpodlozniji su ispiranju mozgova.Veli najvise je zadovoljna njegovom spoljnom politikom
                  PS stvarno je imala macetu u torbi ne bih objasnjavao zasto i kako uglavnom nije metafora
                  Last edited by E1_PG; 10-11-17, 18:24.

                  Comment


                  • Bice djavolski tesko skinuti ove u Beogradu, tacnije ...pisi propalo...OPET...jer se sluzi neverovatnim trikovima i prevarama, pa je tako na proslim izborima, pored onoliko kradja i prevara, bilo i nekolko manjih ogleda iznenadne migracije ka Beogradu, kada je na par lokacija u gradu odjednom naseljeno neznaimsebroj stanovnika, a najpoznatija je ona adresa u Gavrila Principa gde je na mestu stracare u kojoj je nekad bila mesara "doseljeno" vise desetina dusa. Dakle, ogled uspeo iako je provaljen i po netu deljen skandal sa pozivima za glasanje bas pomenute adrese...no taj internet je donekle nebitan jos uvek..nek se talasa, ne previse samo...pa je tako sada u toku akcija novog naseljavanja Beograda, ko da je neki egzodus boze me oprosti.

                    Naravno, ovde je najveci problem tzv. opozicija koja nema jedinstven stav po mnogim pitanjima, pa cak ni sposobnost da stane iza JEDNOG ZAJEDNICKOG kandidata, vec svako po obicaju vuce na svoju stranu...i eto belaja... i status quoa...i jbg boze.

                    Juce kaze...ja nisam za vanredne izbore imamo sada precih briga, ali stranka misli da bi trebalo (ROFL), kazu onda cemo biti mirni 4 godine. ROFL ROFL.. Pa majku nam boziju!


                    Baba mi kaze jos pre 10ak dana... bice izbori na svim nivoima..gledaj samo.
                    -Kako baba znas?
                    -Pa do pre 2 nedelje smrzavala se u stanu a onoliko grejanje placam cele godine...a sada greje (sa naglasmom da ON greje ) i dan i noc...tako je bilo i prosli put.

                    Uz njen obavezni komentar da su kod Djilasa toplane radile besprekorno.

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Iako sam pisao u saljivom tonu, svestan sam toga da u Nisu ima Bugara, Albanaca(i to sve vise ih dolazi) kao i da su 2001 dosta ljudi iz Kosova se preselilo u Nis. Mozemo da pricamo da je dosta gradova izgubilo identitet, ali smatram da Nis malo bolje stoji po tom pitanju od Beograda i NS. Ima ponekih Bosanaca i Crnogoraca u Nisu, ali ni priblizno kao sto je to slucaj u NS i Beogradu.

                      Imas temu za potiliku(Res Publika), ali odgovoricu ti ovde.Nema on velike sanse u Bgu, jer mu glasove cepaju Djilas i Sapic.A i DS sa Sutanovcem verovatno nece da predju cenzus, ali odvucice sa sobom 3-4% njegovih glasaca.SNS ima vecinu zato sto ce da stoji Vucicevo ime na listi, bez njega bi bilo duplo manje i to ce da se vrsi pritisak na ljude iz javnih preduzeca kao i na imigrante iz unutrasnjosti Srbije koji su se nedavno doselili u beogradske opstine.
                      Malo fame oko Bugara i propagande oko kupovine stanova hiljade Albanaca. Naravno, sve su to gluposti. Inače od preko 18 000 Bugara, u Nišu živi ispod 1000, i ima ih skoro kao i Crnogoraca u Nišu, a što se tiče Albanaca, ima ih manje nego Slovenaca i četiri puta manje od Hrvata, 9 puta manje nego Crnogoraca itd...itd...
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment




                      • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post


                          Sto si ljuta?

                          Comment


                          • Izgleda da tvit vise ne postoji
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Sto si ljuta?

                              Stoka preorala ulicu
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • sad su je asfaltirali

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X