Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Pa onda

    da se vratim porocima Avale

    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment




    • Dzaba vam lektire!
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Opet Mladenovac u prici.

        http://www.blic.rs/vesti/beograd/bur...epirke/69w2jxc

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post


          Dzaba vam lektire!
          Sto bi jedan od najznacajnijih stvaralaca Sci-fi rekao "I have no mouth and i must scream"

          Ruglo od drustvo i nepostojeca drzava gde su kurve uzor, kriminalci idoli a politicari bogovi sasvim sigurno ce a izmedju ostalog zasluzeno pasti u zaborav.
          Najgore od svega je sto ce se na tom zgaristu istorije naci i sacica nas donekle normalnih i obrazovanih, koji nikada nisu digli glas, koji se nikada nisu borili a opet takodje zasluzeno ce pocivati u tom istom pepelu bez ikakave zaostavstine i nasledja nasim potomcima sem arhivskih snimaka farme, parova i ostalih kreacija vladajuceg polusveta.

          Zamislite drzavu i drustvo gde nije sramota reci da sem bojanke i casopisa nista ukoriceno nisi ni video ni procitao.
          Zamislite drzavu gde sirenjem nogu, dospes u skupstinu zato sto si obrlatila nekog napaljenog prasca, kvazi politicara koji je srecan kao malo dete kada otpeva nesto na turskom i kada ga psiho pomazi po glavi.
          Zamislite drzavu gde obrazovan narod cuti, trpi i sklanja se u stranu trazeci izlaz pod Suncem necijeg tudjeg doma.

          Mi nista sem propasti i ne zasluzjemo, nadam se da ce biti brza i sto manje bolna ali znajuci nas stare mazohiste sigurno cemo ove demone drzati na vlasti, pomagati sistemu da nas sto efikasnije muci i jasi dok mi uzivamo u sporom propadanju punom agonije.

          Nikada se ne treba kurciti da nisi knjigu u zivotu procitao, jer ti neuki, glupi covece zarad sekunde neke iracionalne satisfakcije i sveopsteg histericnog smeha u drustvu gubis sve one svetove koje si mogao posetiti, sve one stvari koje si mogao nauciti i sve one emocije i stanja koja si mogao doziveti.

          Ako su Marsovi sateliti nazvani Deimos i Fobos, svakodnevno se pitam kako bi trebalo nazvati planetu Zemlju, i dragu nam nasu Srbiju, bas se pitam?
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Čovek se obrazuje radi sebe, ne radi okoline, njoj je bila potrebna Kama sutra (optimistički pogled) ali opet etički gledano ona jeste srozanog morala.
            Sa druge strane, opet broj pročitanih knjiga ne čini čoveka već ono iskustvo koje je sublimirao iz tih knjiga.
            Najveći uspeh svakog roditelja jeste da deci "usadi" prave vrednosti, pa tako zaključujem da ni roditelji dotične nemaju neki uspeh u životu kojim bi se mogli podičiti možda je njihov maksimum plejboj & Mirjam, ko će ga znati?
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Razvode se Ana i Rasta.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Eto... a smejali smo se Vulinovoj "tetki"...
                Dakle prica ide ovako... socijlni slucajevi sede u kafani i udje covek sa 800 evra da podele za stranku...a za koga bi inace. I tako koliko ...7.000 puta?
                Dozivotno ce ovaj da vlada sa ovakvim narodom...kukuuuu leleeeeee



                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Tarantula View Post
                  Razvode se Ana i Rasta.
                  Da su imali što u glavu ne bi se ni zavodili!!

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • To sam malo ironično napisao.

                    Koje god novine otvorim, na naslovnoj "Razvode se Ana i Rasta."
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by Tarantula View Post
                      To sam malo ironično napisao.

                      Koje god novine otvorim, na naslovnoj "Razvode se Ana i Rasta."
                      Lose novine citas.

                      Comment


                      • Kakve takve, naše su.

                        Nepada mi napamet da čitam zapadno sranje i trovanje.

                        A niti me zanima šta se tamo dešava.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Politika, Danas, Vecernje Novosti od dnevnih listova, a b92 od internet portala.
                          Svi imaju svoje mane, ali u poredjenju sa Kurirom, Informerom i Blicom ipak su ok.

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Politika, Danas, Vecernje Novosti od dnevnih listova, a b92 od internet portala.
                            Svi imaju svoje mane, ali u poredjenju sa Kurirom, Informerom i Blicom ipak su ok.
                            Politika?
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Ranije dok sam kupovao novine, kupovao sam ponekad Politiku i bili su ok. Mozda je danas drugacije, ne znam, ali kako god da je ne moze biti slicno Informeru, Telegrafu itd.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Ranije dok sam kupovao novine, kupovao sam ponekad Politiku i bili su ok. Mozda je danas drugacije, ne znam, ali kako god da je ne moze biti slicno Informeru, Telegrafu itd.
                                Truju i oni. Ne sa dzet setom, al Vucic-Tijana Ajfon potejto-potato.

                                Samo nin i danas, nista vise. I plejboj naravno.
                                Last edited by bici; 04-11-17, 15:10.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X