Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Može se i brže ispuniti Nema nam revolucionara, sad bi oni razvili diskusiju o anketi

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Može se i brže ispuniti Nema nam revolucionara, sad bi oni razvili diskusiju o anketi

      Hvala na pomoci!

      Ko god moze da odvoji 30 sekundi (ili cak i manje kako ti kazes), zaista bih bio zahvalan jer mi vasa pomoc i ucesce u anketiranju mnogo znaci

      Comment


      • Odradih i ja test... Mislim da sam solidno uradio, očekujem prelaznu ocijenu

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • Kakav je splačina ovaj Biber.


          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • Ja, tek toliko da ne ponovim razred
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • IMG-20171024-WA0002.jpg

                Zna netko riješiti??? Ovo moj brat rješava u 2.razredu osnovne škole,evo ja blejim vec pola sata?

                Comment


                • Pa 1+x=3, x=2 i sve tako do vrha piramide

                  z3 compact using Tapatalk
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Bane je View Post
                    Kakav je splačina ovaj Biber.

                    Bastin Dziber.

                    Comment


                    • Redak primerak kretena.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Može se i brže ispuniti Nema nam revolucionara, sad bi oni razvili diskusiju o anketi [emoji3]
                        U principu ne volim revolucije.

                        Proliva se nevina krv.

                        Bane reci nešto na ovu temu.

                        Volfe nemoj ovo da edituješ, može biti edukativno.

                        Comment


                        • Dobra anketa, vratila me u dane studiranja kad sam sa kolegnicom Stanom takodje učestvovao u nekoj anketi koju je ona radila za svog asistenta. Ona mi se svidjala , mislim bila je baš lepa , oči neke plave , duboke kad me sretnu sa njom ljudi viču blago tebi ti imaš sopstveno more sa kojim šetaš. I onda da bi imao neke šanse ja delio te anketne listiće po hodnicima , pomogao pri popunjavanju i tako dalje , i izašli smo koji mesec kasnije stvarno ali jbg bila zaljubljena u tog svog asistenta. Eh, mladost je čudo, uglavnom srecno momci u anketiranju i studiranju.

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Dobra anketa, vratila me u dane studiranja kad sam sa kolegnicom Stanom takodje učestvovao u nekoj anketi koju je ona radila za svog asistenta. Ona mi se svidjala , mislim bila je baš lepa , oči neke plave , duboke kad me sretnu sa njom ljudi viču blago tebi ti imaš sopstveno more sa kojim šetaš. I onda da bi imao neke šanse ja delio te anketne listiće po hodnicima , pomogao pri popunjavanju i tako dalje , i izašli smo koji mesec kasnije stvarno ali jbg bila zaljubljena u tog svog asistenta. Eh, mladost je čudo, uglavnom srecno momci u anketiranju i studiranju.

                            Hvala puno na pomoci

                            Comment


                            • Originally posted by goku View Post
                              U principu ne volim revolucije.

                              Proliva se nevina krv.

                              Bane reci nešto na ovu temu.

                              Volfe nemoj ovo da edituješ, može biti edukativno.
                              Viđi, nije Bane neki junak. Ali ako bi bila kakva sa plavim očima, e tad može, al ne bih se ja baš gurao u prve redove.

                              Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Dobra anketa, vratila me u dane studiranja kad sam sa kolegnicom Stanom takodje učestvovao u nekoj anketi koju je ona radila za svog asistenta. Ona mi se svidjala , mislim bila je baš lepa , oči neke plave , duboke kad me sretnu sa njom ljudi viču blago tebi ti imaš sopstveno more sa kojim šetaš. I onda da bi imao neke šanse ja delio te anketne listiće po hodnicima , pomogao pri popunjavanju i tako dalje , i izašli smo koji mesec kasnije stvarno ali jbg bila zaljubljena u tog svog asistenta. Eh, mladost je čudo, uglavnom srecno momci u anketiranju i studiranju.
                              Brate, je l na spoju cijelo vrijeme pričala o tom asistentu?

                              "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment


                              • Originally posted by Bane je View Post
                                Viđi, nije Bane neki junak. Ali ako bi bila kakva sa plavim očima, e tad može, al ne bih se ja baš gurao u prve redove.


                                Brate, je l na spoju cijelo vrijeme pričala o tom asistentu?
                                Ha ha, pa nekoliko puta jeste pomenula, da..

                                Comment

                                Working...
                                X