Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel to nešto edukativnog tipa?
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by Bane je View Post
      Ne znam koliko ima godina, ali je uvijek izgledao dosta mlađe...

      Milica Todorovic
      90to je godiste.Deluje da je par godina starija od mene i da je tu negde oko tridesete, a ne samo godinu dana.

      Comment


      • Da razbudim narod
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            90to je godiste.Deluje da je par godina starija od mene i da je tu negde oko tridesete, a ne samo godinu dana.
            Mislio sam na Stevicu, da on izgleda mlađe..

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Tek juče čuo za ovaj Despacito, a 4 milijarde pregleda ima pesma.
              Last edited by goku; 13-10-17, 10:36.

              Comment


              • U Parovima se otkrivs ubistvo Jelene Marjanović. Iz Zadruge je izveden pre mesec dana. Teško je biti gradjanin ove države.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  U Parovima se otkrivs ubistvo Jelene Marjanović. Iz Zadruge je izveden pre mesec dana. Teško je biti gradjanin ove države.
                  Budalama nije.

                  Comment


                  • Ja sam uvek bio liberal a za ovakvo igranje sa opasnim stvarima i plašenje naroda magijom i to, ne bi im bilo dobro. Malo je reći da bi došlo do streljanja. Kakvi su to debili. Jebem im mater bolesnu kako se oni zajebavaju sa nama, ljudi gledaju ovo, žena ubijena oni od svega prave rijaliti. Bolesnici odvratni.

                    Boško Filipović neki dan pali Kajena pritisnut,

                    Srdjan Nogo preživeo možda i atentat, a ovo je bitno. Cirkusizacija

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Ja sam uvek bio liberal a za ovakvo igranje sa opasnim stvarima i plašenje naroda magijom i to, ne bi im bilo dobro. Malo je reći da bi došlo do streljanja. Kakvi su to debili. Jebem im mater bolesnu kako se oni zajebavaju sa nama, ljudi gledaju ovo, žena ubijena oni od svega prave rijaliti. Bolesnici odvratni.

                      Boško Filipović neki dan pali Kajena pritisnut,

                      Srdjan Nogo preživeo možda i atentat, a ovo je bitno. Cirkusizacija
                      Sta ces, demokratija nije za svakoga.

                      Comment


                      • Nismo videli demokratiju nikada. Samo demokratsku procedru koja legitimise tiraniju. Kakva demokratija to je najopasniji vid tiranije. Krezubi polusvet i silikonski polusvet nadglasa nas. Društvo kukavica, pajaca, klošara, i opet kukavica. Ma katastrofa. Koja tiranija. Lepše je bilo domaćinski se poćerati sa Turcima, časniji su bili.

                        Ovako kad te kulturno zlostavljaju, ode Srbija u pm. Ne može bunt da se probudi, nema rata nasilja, nego to simboličko nasilje koje rastura tkivo jedne nacije.

                        Sramota me svih sugradjana svi smo devojčice. Sedimo kući i gledamo svoja dupeta. Mi lupamo o Zapadu da su individualizovano društvo, tamo izadje 200-300 000 ljudi na ulice, solidarnost bato.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Nismo videli demokratiju nikada. Samo demokratsku procedru koja legitimise tiraniju. Kakva demokratija to je najopasniji vid tiranije. Krezubi polusvet i silikonski polusvet nadglasa nas. Društvo kukavica, pajaca, klošara, i opet kukavica. Ma katastrofa. Koja tiranija. Lepše je bilo domaćinski se poćerati sa Turcima, časniji su bili.

                          Ovako kad te kulturno zlostavljaju, ode Srbija u pm. Ne može bunt da se probudi, nema rata nasilja, nego to simboličko nasilje koje rastura tkivo jedne nacije.

                          Sramota me svih sugradjana svi smo devojčice. Sedimo kući i gledamo svoja dupeta. Mi lupamo o Zapadu da su individualizovano društvo, tamo izadje 200-300 000 ljudi na ulice, solidarnost bato.
                          Demokratski smo vratili SPS u zivot. Demokratski smo izabrali grobara za predsednika. Na stranu kakva je prethodna vlast, ali je barem dopustila ovoj da dodje. Na demokratski nacin.

                          Comment


                          • Na demokratski način al kažem nikad nismo bili demokratija.

                            Nego ljudi, znate li vi šta je dobro za sinuse? Juče sam se kupao i izašao odmah pored reke, čak mi je iskočila crvena modrica iznad oka totalno sam zajebao te sinuse. Velik sam kreten. Samo da se skloni ovo sa čela izgledam kao da me neko zabio šipkom u glavu.

                            Comment


                            • Inhalacija nekim etericnim uljem, eukaliptus je najbolji, ali ako nemas onda bosiljkom svezim ili suvim..ili slanom vodom (morska so)..ili jos prostije ...ukljuci ringlu i priblizi glavu bez zezanja..koliko god toplo mozes da izdrzis, da se ne ispeces naravno i sto duze. To ti je onako za prvu pomoc. Kod hronicnih problema vec je malo i veci izazov resavanja i oslobadjanja tih muka

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ja sam sada na kraju kupila inhalator jer je kod mene hronicno,mada su mirovali par godina posle ispiranja limunom.

                                Послато са xperia xa1 уз помоћ Тапатока
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X