Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako da se prijavim da glumim kao ovo dvoje? Zna li neko koliko je to plaćeno? Mada, nebi ja nešto posebno tražio, dogovorio bi se sa Marićem.
    #dnodna

    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by Tarantula View Post
      Kako da se prijavim da glumim kao ovo dvoje? Zna li neko koliko je to plaćeno? Mada, nebi ja nešto posebno tražio, dogovorio bi se sa Marićem.
      #dnodna

      Spoiler
      [video=youtube;Kg4jyHR5Rnc]https://www.youtube.com/watch?v=Kg4jyHR5Rnc[
      /video]
      Nije valjda da gledaš te rijalitiprobijanjedna emisije?
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Parovi
        Zadruga
        Farma
        Veliki Brat
        Zorica Marković

        Spoiler
        Naravno da negledam, nego naletim tako na video kad čitam štampu, ili slično.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Originally posted by Tarantula View Post
          Kako da se prijavim da glumim kao ovo dvoje? Zna li neko koliko je to plaćeno? Mada, nebi ja nešto posebno tražio, dogovorio bi se sa Marićem.
          #dnodna

          Kao totalni anonimus a da nisi neki nenormalan pa da kao takav udjes,ako imas nekog da kaze koju rec za tebe ,mozes uci i dobiti 500e za neke 2 nedelje uz malo glupiranja/glumatanja i onda te kao izbace

          Comment


          • U BiH radim 2 mjeseca za to.

            Nije to tako loše kao što izgleda.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Skinuo pokrete, nacin pevanja, boju glasa, dikciju, akcenat....sve!
              Evo slusam jutros i ne verujem!

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sto me je uhvatio neki kasalj, evo tri nedelje sve isto bez ikakvog napretka. Stra' me da nije rak

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Sto me je uhvatio neki kasalj, evo tri nedelje sve isto bez ikakvog napretka. Stra' me da nije rak

                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Sto me je uhvatio neki kasalj, evo tri nedelje sve isto bez ikakvog napretka. Stra' me da nije rak
                    Veliki kasalj

                    Jesi li procitao ti Hyperion
                    Last edited by Indigo; 12-10-17, 10:31.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Procitao prvu knjigu. Sad je ovaj period jesen/zima... sad se vracam knjigama... i teskim drogama

                      Comment


                      • Zna li neko nesto o autorskim pravima slika sa interneta? Ako hoces da iskorististis neku sliku sa interneta za naslovnu nekog rada ili u samom radu, kako znati da li krsis necije autorsko pravo i da li se treba obratitit autoru za dozvolu?
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Skinuo pokrete, nacin pevanja, boju glasa, dikciju, akcenat....sve!
                          Evo slusam jutros i ne verujem!

                          Ne znaš ko je Stevica Anđelković?!

                          Ja ga prije 10tak godina slušao u Kotor u Maximus. Dobro pijeva.. Sjećam se razvalio "čerge" od Z. Peakovića.

                          "I love to speak with Leonard
                          He’s a sportsman and a shepherd
                          He’s a lazy bastard
                          Living in a suit ."
                          Leonard Cohen

                          Comment


                          • Pojma nemam
                            Kako pre 10 god pa koliko ih ima?
                            Potrazila ga na yt da vidim sta peva..a ono grandovac..odmah sam ugasila...Jesu tu pare..al su pesme, produkcija, aramzmani...tezak krs. Steta.
                            Verujem da kida, jer ovo kako je skinuo Tomu, to samo redak talenat moze.

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Momak je čini mi se radio sa Kusturicom na nekoj predstavi jako dugo...

                              Послато са xperia xa1 уз помоћ Тапатока
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Momak je čini mi se radio sa Kusturicom na nekoj predstavi jako dugo...

                                Послато са xperia xa1 уз помоћ Тапатока
                                Da, sa koleginicom Milicom Todorović

                                Comment

                                Working...
                                X