Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nesto gledam sve mi pusto
    na forumu postalo je gusto.
    Nema drustva,nema moje brace
    i tko pise ubrzo stace.
    Sandu Maru sada terorise
    ona lagano sa njim pod obrise.
    od tad Sandu ne javlja se vise
    Sada forum nema sta da pruzi,
    mnogima samo za igrice sluzi.
    Ima ljudi svaka im cast
    jednog dana docice i oni na vlast.
    >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Potpuno se slažem sa canarianom, mislim da ovde nije mesto da se propagira i populariše bilo koja religija...
      Potpuno se ne slazem ni sa tobom ni sa Canarianom. Brate mili sta vama smeta? Ima male dece, neko ce nekoga preobratiti u satanistu, budistu, kurcapalca? Religija kao tema o kojoj se diskutije je sasvim legitimna kao i svaka druga. Moje misljenje je da su organizovane religije najveco zlo covecanstva i u prosloti i u sadasnjosti. Pa mi ne smeta ni sekunda da cujem necije suprotno misljenje o tome, naprotiv. Ne morate skakati na svaku sitnicu, hoce ljudi po internetu svasta da pisu cak i stvari koje se nekom ne svidjaju.

      Comment


      • Originally posted by Clash View Post
        Potpuno se ne slazem ni sa tobom ni sa Canarianom. Brate mili sta vama smeta? Ima male dece, neko ce nekoga preobratiti u satanistu, budistu, kurcapalca? Religija kao tema o kojoj se diskutije je sasvim legitimna kao i svaka druga. Moje misljenje je da su organizovane religije najveco zlo covecanstva i u prosloti i u sadasnjosti. Pa mi ne smeta ni sekunda da cujem necije suprotno misljenje o tome, naprotiv. Ne morate skakati na svaku sitnicu, hoce ljudi po internetu svasta da pisu cak i stvari koje se nekom ne svidjaju.
        Jedno je diskusija oko religije gde se zauzimaju neke strane i iznose filozofski stavovi, sasvim drugo propagiranje odredjene religije. Ono sto si ti rekao je kao kada bi suprotnost stavu da su sve politicke partije zlo bila propaganda SNS ili Dosta je Bilo. Umesto toga, suprotan stav bi bio da su politicke partije nuzno zlo ili da neko mora da upravlja drzavom ili nesto takvo.

        Ako je dozvoljeno reklamiranje budizma, istocnjackog nacina misljenja, upoznavanja sebe kroz meditaciju, ja cu onda malo da botujem za SNS ovde, jer je to jedno te isto.

        Da dodam, ja se ne slazem sa tim da je verovanje u bilo sta zlo ili lose, dok god se to ne namece ili propagira negde.
        Last edited by blond; 10-10-17, 18:57.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by Clash View Post
          Potpuno se ne slazem ni sa tobom ni sa Canarianom. Brate mili sta vama smeta? Ima male dece, neko ce nekoga preobratiti u satanistu, budistu, kurcapalca? Religija kao tema o kojoj se diskutije je sasvim legitimna kao i svaka druga. Moje misljenje je da su organizovane religije najveco zlo covecanstva i u prosloti i u sadasnjosti. Pa mi ne smeta ni sekunda da cujem necije suprotno misljenje o tome, naprotiv. Ne morate skakati na svaku sitnicu, hoce ljudi po internetu svasta da pisu cak i stvari koje se nekom ne svidjaju.
          DClash, nemam ja ništa protiv religije, bilo koje konfesije, nemam ništa ni protiv ateista, ako admini i modovi puste temu o religiji pišite do mile volje...ali meni je ovo počelo da liči na reklamu, propagiranje a to mi se ne sviđa.
          Kako god, ja im ne mogu zabraniti da pišu u Pričaonici ni o astralnim projekcijama, ni o religiji - jednostavno mi se ne sviđa.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Znam, banalizujem, ali ljudi su se medjusobno ubijali i klali mnogo pre organizovanih religija. I ne samo to, vec su vrlo verovatno jeli jedni druge, mozda radili i gore stvari. Jednostavno, mi smo roba sa felerom.
            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

            Comment


            • Ne znam zbog cega vam je moj post licio na propagiranje Budizma. Ja prvi znam veoma malo o Budizmu. Skoro nista
              Covek je pitao koju tehniku bi mogao da koristi i ja sam mu odgovorio. Vase je neznanje sto meditaciju povezujete iskljucivo s Budizmom, ta tehnika je ustvari mnogo starija od te religije.
              Smesno je to sto pisete, ali razumem da vam smeta da to citate. Zato i necu vise da pisem o tome.

              Comment


              • Limune ti si tu priču pokušao i na Novakovoj temi da prodaš pa odustao kada ti je rečeno da ne treba ništa u tom kontekstu propagirati ovde i da svako koga to eventualno zanima ima sve na netu.

                Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Niti sam ja bilo sta "prodavao" niti "propagirao". Tvoj je problem sto ti tako vidis stvari.
                  Ja sam samo diskutovao u vezi Novaka i iznosio moje misljenje, koje je takvo kakvo jeste. Moje vidjenje oko njegove situacije. Znaci li to da nemam prava da komentarisem jer imam drugacije misljenje?

                  Comment


                  • Ok, ako ti misliš da nisi.

                    Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • A ona joga i pilates sto zene idu na to,pa ono sto skacu po nekakvim loptama bjezite ljudi od toga da vam ne pukne crna pogibija.

                      Comment


                      • Ja obozavam limunove komentare,covek propagira smirenost i meditaciju i tu neku uzvisenost iznad svih kako je on stalozen i opusten,a od momenta kad je poklopljen argumentima u vezi Premijer lige,covek skace na svaki moj post ko oparen i udara kontru,da napisem da je limun kiseo on bi tvrdio da je sladak,a ja samo izneo svoje mislejnje koje se kosi sa njegovim i potkrepio cinjenicama.Cudo jedno kako to jednog tako smirenog covek poremeti misljenje jednog forumasa

                        @limune rileks i meditacija

                        Comment


                        • Meni je budizam zanimljiv zato što mi se čini najmanje represivnom religijom, koja se zalaže za Put sredine, dakle ničega se ne odricati ali ni u čemu ni preterivati. Naravno, mislim da čovek ipak treba da bude uz religiju kojoj je kulturološki najbliži, ako se odluči za teizam, ali s druge strane svaka religija ima svoje specifičniosti, i dok se ne zloupotrebi nemam protiv nijedne. Samosvest i njeno konstanto proširivanje je ipak najbolji instrument kako čovek treba da vodi svoj život u pravom smeru, ali svako ima pravo na izbor.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Ja obozavam limunove komentare,covek propagira smirenost i meditaciju i tu neku uzvisenost iznad svih kako je on stalozen i opusten,a od momenta kad je poklopljen argumentima u vezi Premijer lige,covek skace na svaki moj post ko oparen i udara kontru,da napisem da je limun kiseo on bi tvrdio da je sladak,a ja samo izneo svoje mislejnje koje se kosi sa njegovim i potkrepio cinjenicama.Cudo jedno kako to jednog tako smirenog covek poremeti misljenje jednog forumasa

                            @limune rileks i meditacija
                            Imao si pravo za neke stvari, ne mogu da sporim..
                            Bio sam raspolozen za diskusiju taj dan, a ti si dosao malo kasnije kad mi je raspolozenje za pisanje vec splaslo, pa me je mrzelo da nastavljam.
                            Nemam ja problem da priznam da gresim, ne znam sto si zakljucio da skacem na tvoje postove i da udaram kontru.

                            Comment


                            • Posto imate tako cvrste stavove i izgradjena misljenja, sta vam smeta ovo sto Limun prica? To vam dodje onda kao zajebancija. I super je da prica da ima na netu pa koga interesuje da trazi. Sve o cemu se pise ima na netu, tako da ne mora niko nista ni pisati. A jogu je pravoslavlje ionako proglasilo djavoljom rabotom.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                A ona joga i pilates sto zene idu na to,pa ono sto skacu po nekakvim loptama bjezite ljudi od toga da vam ne pukne crna pogibija.
                                Ljepše je kad cura ode na depilaciju.

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X