Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    2 moda su oterana iz nekih drugih razloga. A branjenje Kronosa i nerazumevanje clanova je oteralo 30 forumasa. Juce kvalifikacije za SP 5 komentara u pola sata, cetiri KK CZ. Pise se samo o kosarci, zalbama.
    Ko tebi brani da pises na fudbalu?
    Kakve veze ima kronos sa fudbalom?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Strucno uspevate da unistavate forum, sve pod parolom da se borite za neku pravdu, samo je pitanje vremena kad ce svi dici ruke (ja prva), pa onda pisite sta god zelite, vredjajte se i radite sta god zelite.

      Oterali ste oba moda sa ovog dela, jadno da jadnije ne moze biti.
      Vi ste ga uništili, ali to od svog ega ne možete da vidite. Ovaj PDF je odlično funkcionisao dok se niko nije mešao. Nikada nije bilo nikakvog vređanja na nacionalnoj osnovi, ali onda ste banovali Akija zbog psovanja kada to nije bilo u pravilima. Računaj da je tada sve počelo jer se posle toga svaki ban komentarsiao.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ko tebi brani da pises na fudbalu?
        Kakve veze ima kronos sa fudbalom?
        Sa kim da pisem, kad su svi oterani, a ovi ostali ne zalaze tu?

        Comment


        • Nikada ne komentarišem banove, ali ovaj put ću napraviti izuzetak i reći pravda za Torpeda.

          Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Sa kim da pisem, kad su svi oterani, a ovi ostali ne zalaze tu?
            Kako to moze biti moj problem?
            Niko ne pise na tenisu, pa ja ne idem okolo i ne kukam...

            smatrajte me samo ikebanom, a ne adminom, dosta je bilo vise
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Princoni View Post
              Moram skrenuti paznju da jucerasnji dogadjaj nije bio usmeren samo protiv torpeda, vec predstavlja samarcinu za sve nas starosedeoce ovoga foruma koji godinama dajemo nesebicni doprinos ovome mestu.

              Namece se pitanje ko stiti tog Kronosa? Ko mu je dao funkciju nakon par dana bitisanja na forumu iako nijednog jedinog grobara nije doveo sa sobom na forum? Ako je vec pobegao sa drugog foruma jer su se drugi izivljavili sankcijama, zasto je dosao ovde da to isto radi na nama? Otkud mu legitimitet da banuje bilo kog starijeg clana?

              Ima medju starom gardom ovoga foruma mnogo ljudi koji su zasluzili funkciju pre bilo kojeg novajlije. Recimo Limar je pokazao svojim rezonovanjem ovih dana da moze biti jedan od lidera foruma. Tu je i moj kolega analiticar Dusanovic, pa Gojko koji je dao takav doprinos ovom mestu da je on prakticno majka ovoga foruma. Sta tek reci o najvecem poznavaocu sporta na forumu Fiksnom i ima jos dosta odlicnih kandidata ali o njima nekom drugom prilikom.
              Džordž Soroš.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Sa kim da pisem, kad su svi oterani, a ovi ostali ne zalaze tu?
                Sta ce ti ostale teme kad imas KKCZV I FK CZV?
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Strucno uspevate da unistavate forum.
                  Ne mislim na tebe licno jer nemam nikakvih problema sa tobom, ali na nivou moderatorske ekipe - Osecanje je uzajamno. Prelako su date odresene ruke ljudima koji nisu imali pojma ni gde dolaze ni koji clanovi imaju kakvu reputaciju i slicno. Na forum sam dosao isto kada i vecina sa b92, a tamo sam bio jedan od glasnijih u macevanju sa moderacijom posle kog je usledio egzodus. Proslo je dva meseca od tada, a realno gledano i dalje nemam pojma o vama starosedeocima, pa mi je zaista potpuno apsurdno dati moderatorsku poziciju nekome ko apsolutno nema nikakvih iskustava na ovom forumu.

                  Ne znam da li ne vidite ili se pravite da ne vidite - napravili ste dva foruma na jednom. Jedan, gde obitavaju starosedeoci i drugi gde su utociste nasle izbeglice sa b92, pojacane sa dvocifrenim brojem odranije trajno banovanih forumasa odatle.

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Vi ste ga uništili, ali to od svog ega ne možete da vidite. Ovaj PDF je odlično funkcionisao dok se niko nije mešao. Nikada nije bilo nikakvog vređanja na nacionalnoj osnovi, ali onda ste banovali Akija zbog psovanja kada to nije bilo u pravilima. Računaj da je tada sve počelo jer se posle toga svaki ban komentarsiao.
                    Niko se nije mesao, pa ocigledno niko nije naucio da cuje rec ne, pa kad se cula rec ne, svi su poceli da placu o pravima i pravilima....i drama non-stop. I treba da vas banuju, 100 puta receno kako se radi, pristani ili idi, kao i sve u zivotu, ali ne, ljudi bi ovde da glume heroje i borbe za ne znam ni ja sta... prvi svetski problemi. I umesto lepo kad se kaze ne, i dosta, vi opet piskarate sta i kako vam je volja, i ako je do sada u par strana nazad vec vise puta receno da je zavrsena prica, a evo, i par strana kasnije nije, treba lepo sve to banovati i to je to, niko ovde nije ni mama ni tata da nekome objasnjava 300 puta nesto.

                    Struja poskupela po milioniti put, al jok, da se istera pravda protiv tiranije na jednom od milion foruma, e to je prava stvar, to je ona najteza i najbitnija stvar. A prica o egu, ironija je da se samo jedna strana ega pominje, kao da druga nema...smejurija, zato vas i treba banovati dok ne naucite da radite po pravilima foruma ili budete banovani kad terate inat i cao, niti je neko duzan da igra oko nekoga i da na sve bitno i nebitno odgovara....

                    Tuga, samo plakanje...

                    Comment


                    • Forumase mozes banovati kada naprave pizdariju, ali zato kada moderator napravi isto onda opet treba banovati forumase?

                      Comment


                      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                        Ne mislim na tebe licno jer nemam nikakvih problema sa tobom, ali na nivou moderatorske ekipe - Osecanje je uzajamno. Prelako su date odresene ruke ljudima koji nisu imali pojma ni gde dolaze ni koji clanovi imaju kakvu reputaciju i slicno. Na forum sam dosao isto kada i vecina sa b92, a tamo sam bio jedan od glasnijih u macevanju sa moderacijom posle kog je usledio egzodus. Proslo je dva meseca od tada, a realno gledano i dalje nemam pojma o vama starosedeocima, pa mi je zaista potpuno apsurdno dati moderatorsku poziciju nekome ko apsolutno nema nikakvih iskustava na ovom forumu.

                        Ne znam da li ne vidite ili se pravite da ne vidite - napravili ste dva foruma na jednom. Jedan, gde obitavaju starosedeoci i drugi gde su utociste nasle izbeglice sa b92, pojacane sa dvocifrenim brojem odranije trajno banovanih forumasa odatle.
                        Znas kad me ne zanima vise nista...
                        Ali ja problem sa novim forumasima nikad nisam imala, ja imam problem sa starim koji misle da su bogom dani i koji misle da mogu da napisu sta god pozele i da im to prodje. Kad bi otisli na neki drugi forum, ne bi izdrzali ni mesec dana sa takvim ponasanjem, ali ovde se bahate. To je najverovatnija nasa greska jer nismo u startu sekli neke stvari, nego smo sve pokusavali razgovorom da resimo.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Kako to moze biti moj problem?
                          Niko ne pise na tenisu, pa ja ne idem okolo i ne kukam...

                          smatrajte me samo ikebanom, a ne adminom, dosta je bilo vise
                          Nisam rekao Bojana da je to tvoj problem. Da me ne shvatis pogresno. Ali nije bas za poredjenje. Razlika je sto na tenisu dok nema Djokovica i kad nije GS ili Masters niko nece nista da pise, a ovde niko ne moze, jer nema ko. Mada to nema veze sa ovim konkretno.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Znas kad me ne zanima vise nista...
                            Ali ja problem sa novim forumasima nikad nisam imala, ja imam problem sa starim koji misle da su bogom dani i koji misle da mogu da napisu sta god pozele i da im to prodje. Kad bi otisli na neki drugi forum, ne bi izdrzali ni mesec dana sa takvim ponasanjem, ali ovde se bahate. To je najverovatnija nasa greska jer nismo u startu sekli neke stvari, nego smo sve pokusavali razgovorom da resimo.
                            Jedno je sigurno, na novom forumu ne bismo dobili modove posle par dana.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Nisam rekao Bojana da je to tvoj problem. Da me ne shvatis pogresno. Ali nije bas za poredjenje. Razlika je sto na tenisu dok nema Djokovica i kad nije GS ili Masters niko nece nista da pise, a ovde niko ne moze, jer nema ko. Mada to nema veze sa ovim konkretno.
                              Pa sta ja mogu sto niko ne prati fudbal od ovih par stotina forumasa koji su ostali
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Strucno uspevate da unistavate forum, sve pod parolom da se borite za neku pravdu, samo je pitanje vremena kad ce svi dici ruke (ja prva), pa onda pisite sta god zelite, vredjajte se i radite sta god zelite.

                                Oterali ste oba moda sa ovog dela, jadno da jadnije ne moze biti.
                                Nemoj mi samo s tim, molim te. Kada sam bio banovan, prvo dobijem kaznu 25 poena od Vulfa. Nisam napisao jedan post, posle 5 minuta dobijem ban na 14 dana. Ricma da 15 dana ban Gangu, posle konsultacija, promeni na 30 dana. Niste dali u suštini nikakva ovlašćenja modovima. Ne znam ni zašto su ljudi pristali na to kada je jasno da se nisu oni toliko pitali. Danas je vrhunac, lik s košarke koji je tu nekoliko meseci preti banom ovde, na off temi zbog trolovanja

                                Comment

                                Working...
                                X