Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Postojala je podela u pocetku, a zazivela je u poslednjih mesec dana ponovo kada su bili postavljeni novi modovi.Kakve veze ima ovaj pdf sa kosarkaskim?Znaci svako sranje koje se desi gore mora po automatizmu da se prenosi dole.Svako bi u teoriji trebao da donosi odluke za pdf za koji je zaduzen.

    Ovde sigurno ne gresim, ako nastavite ja nemam vise sta da trazim ovde posto moja rec ovde ne vazi.Nemam nameru da se borim sa vetrenjacama, a i pre sam bio nezadovoljan situacijom i sada zato sto se sve nastavlja po starom.
    6 godina sam na forumu . Nikada je nije bilo. Tako da zajebi pricu. AKo si se osecao da je bila podela, onda je to samo do tebe. Pricaonica je off tema. Tema za sve! Ako si i pre bio nezadovoljan, sto si prihvatio da budes mod? i pritom nemas vremena?

    I uvek su se prepletale teme i zavrsavale u offu i obrnuto. Tako da ...

    Vracaj postove i dedinu kuburu!!!
    Last edited by l1m4r; 06-10-17, 12:05.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Ajde dosta je stvarno bilo vise
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • A kako se Bojana sada ovo tebe tice?

        Ne znam sta mislis da ces da postignes sa crvenim slovima ?

        Stvarno vas vise ne kapiram..
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Jedite ljudi bijelog luka i slanine,kakav ferveks i govna.Ovo dize iz mrtvih.

          Comment


          • Pa Ricma 20 puta napise da je dosta, da ovde ne treba da se preliva ono sto se desava na drugim pdfovima, a vi nastavljate da komentarisete.
            I ja vas vise ne kapiram, da li namerno podjebavate ili jednostavno ne znate sta je dosta?
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Pa Ricma 20 puta napise da je dosta, da ovde ne treba da se preliva ono sto se desava na drugim pdfovima, a vi nastavljate da komentarisete.
              I ja vas vise ne kapiram, da li namerno podjebavate ili jednostavno ne znate sta je dosta?
              Prvo je banovan lik koji ne treba da bude banovan?

              Dodje Ricpa i izbrise 10 strana jer nema vremena da cita? Spominje neke gornje spratove, kojih nikada nije bilo dok nije dosla ekipa sa B92 nisam ni znao da postoji tako nesto.

              Ti dodjes i kazes mi da se pravim naivan? A post nisam ni video (Jer si ti izbrisala post, a pri tom me napala da sam naivan.)

              To je realno 3 greske od administratora ili moderatora, i niko da kaze"OK, moja greška, zajeb." Nego samo dosta, dosta, dosta...

              I jos jednom, ovo je off tema, uvek se preliva u off temama sa drugih pdf-ova.. Ne znam što je problem sad odjednom? Tj problem je Ricpi. I nikome drugome.

              I posle se cudim sto je polovina ljudi prestala da pise po forumu..
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Zasto se Radule brise, a ovo trolovanje ove trol teme ne? Kome smeta jak Radule i besplatni udzbenici

                Comment


                • Sreca pa ima PL tema, koja ce tesko da propadne, mada me ni to ne bi cudilo jer su i tu pretprljeni veliki gubici, ovo ostalo je vec otislo.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Vratice se i tenis, kada se vrati Novak...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • POSKUPELO: Od danas cena struje veća za dva odsto

                      Najvise mrzim ekonomske reforme na bezuslovan nacin, nije cilj da ljudima das da trose pare koliko hoce, otices u ogroman dug i propast, ali nije cilj ni da ljudima ne das da jedu, iako ces tako jako puno ustedeti, i smanjiti dug, ljudi ce ti otici u inostranstvo ili ce umreti. Zavrsices kao Meksiko ili Kuba. Cilj je da plivas negde izmedju, ako su mogli ovi prethodni i svi u drugim drzavama, pa moze i AV da nadje negde granicu i da ima malo razumevanja, lik je spustio plate i penzije za 10ak posto, za sada narod to trpi, ali ako nastavi jos da smanjuje, naici ce na granicu. Moras da imas plan da ne das ljudima da trose bezuslovno, ali i da ih ne ugnjetavas, treba naci neku idealnu sredinu. Tako se najbolje funkcionise. Treniranje sile ne valja.

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        6 godina sam na forumu . Nikada je nije bilo. Tako da zajebi pricu. AKo si se osecao da je bila podela, onda je to samo do tebe. Pricaonica je off tema. Tema za sve! Ako si i pre bio nezadovoljan, sto si prihvatio da budes mod? i pritom nemas vremena?

                        I uvek su se prepletale teme i zavrsavale u offu i obrnuto. Tako da ...

                        Vracaj postove i dedinu kuburu!!!
                        Ajde reci kada je mod sa fudblaskog pdfa mogao da sankcionise nekog lika koji pise na kosarci?Supermoderatori su imali veca ovlascenja i veci pristup nego obicni modovi.I nikada chat tema do pre nesto malo jace od godinu dana nije sluzila za izrazavanje nezadovoljstva na forumu.Kakve ja imam veze sa tim sto je nastalo gore sranje?Zar ja moram vase upise na temi koja nije namenjena da trpim?Podele ovlascenja je oduvek postojala, sa tim da je u poslednje 3-3,5 godine vladala anarhija .

                        Ako vise ljudi da misle da sam kriv sto sam pokusao da presecem pricu, nema potrebe da se zadrzavam ovde.Ja iz svog ugla ne vidim da je samo jedna strana kriva.

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          POSKUPELO: Od danas cena struje veća za dva odsto

                          Najvise mrzim ekonomske reforme na bezuslovan nacin, nije cilj da ljudima das da trose pare koliko hoce, otices u ogroman dug i propast, ali nije cilj ni da ljudima ne das da jedu, iako ces tako jako puno ustedeti, i smanjiti dug, ljudi ce ti otici u inostranstvo ili ce umreti. Zavrsices kao Meksiko ili Kuba. Cilj je da plivas negde izmedju, ako su mogli ovi prethodni i svi u drugim drzavama, pa moze i AV da nadje negde granicu i da ima malo razumevanja, lik je spustio plate i penzije za 10ak posto, za sada narod to trpi, ali ako nastavi jos da smanjuje, naici ce na granicu. Moras da imas plan da ne das ljudima da trose bezuslovno, ali i da ih ne ugnjetavas, treba naci neku idealnu sredinu. Tako se najbolje funkcionise. Treniranje sile ne valja.
                          Idiot, ali i opozicija je krš. Svakako manje loša od njega, on je psihopata, ali su isti ološ.

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Ajde reci kada je mod sa fudblaskog pdfa mogao da sankcionise nekog lika koji pise na kosarci?Supermoderatori su imali veca ovlascenja i veci pristup nego obicni modovi.I nikada chat tema do pre nesto malo jace od godinu dana nije sluzila za izrazavanje nezadovoljstva na forumu.Kakve ja imam veze sa tim sto je nastalo gore sranje?Zar ja moram vase upise na temi koja nije namenjena da trpim?Podele ovlascenja je oduvek postojala, sa tim da je u poslednje 3-3,5 godine vladala anarhija .

                            Ako vise ljudi da misle da sam kriv sto sam pokusao da presecem pricu, nema potrebe da se zadrzavam ovde.Ja iz svog ugla ne vidim da je samo jedna strana kriva.
                            Ricma, imas primer da su modovi sa kosarkaskog pdf-a pretili ljudima ovde u pricaonici banom ako nastave da pisu, ne znam da li si imao vremena da vidis na prethodnim stranama, pa nisi uopste odreagovao i pricao ovu pricu iz prethodnog posta.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ricpa,

                              Nemoj da nam glumis zrtvu. I da je sve tacno sto si rekao, opet si realno zajebao sto si obrisao 10 strana a kazes da nisi citao..
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Ajde reci kada je mod sa fudblaskog pdfa mogao da sankcionise nekog lika koji pise na kosarci?Supermoderatori su imali veca ovlascenja i veci pristup nego obicni modovi.I nikada chat tema do pre nesto malo jace od godinu dana nije sluzila za izrazavanje nezadovoljstva na forumu.Kakve ja imam veze sa tim sto je nastalo gore sranje?Zar ja moram vase upise na temi koja nije namenjena da trpim?Podele ovlascenja je oduvek postojala, sa tim da je u poslednje 3-3,5 godine vladala anarhija .

                                Ako vise ljudi da misle da sam kriv sto sam pokusao da presecem pricu, nema potrebe da se zadrzavam ovde.Ja iz svog ugla ne vidim da je samo jedna strana kriva.
                                Brate pa lik s košarke ovde preti banom.

                                Evo Mark it zero rekao pre mene.
                                Last edited by Победа; 06-10-17, 12:52.

                                Comment

                                Working...
                                X