Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Vasa uzvisenosti ja se duboko izvinjavam, ne znamo kako smo se drznuli da off-ujemo u off temi. Shame on us..

    Daj Ricpa nemoj da letis. Nego vracaj postove. Sta ste se popalili da banujete i da brisete postove? Kada je trebalo to da se radi stvarno, nigde nikoga, sada se sve brise. Pfff
    Ne vredi brate nista. Pre bi banovali ceo forum nego priznali da su pogresili. Ipak su to moderatori.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • A kad bi vi izdrzali samo jednom da nas ne pljunete i da ne prokomentarisete ban
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        A kad bi vi izdrzali samo jednom da nas ne pljunete i da ne prokomentarisete ban
        Ja iskreno bas retko komentarisem banove, ali sam sada proverio, i nigde ne pise da ide ban za podmetanje.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Od sad ide i dosta je bilo vise.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Od sad ide i dosta je bilo vise.
            Kapiram, samo dodajte u pravila, to je moja poenta. Posto je ovde ipak sve po pravilima, tako smo navikli. Stvarno dosta.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ovo što je rićma uradio je potpuno pogrešno, obrisati deset stranica zbog nekoliko postova i onda kaže nema vremena sve da čita. Pa ako nemaš nemoj brisati, već dođi kad budeš imao i onda briši što misliš da nije u redu.

              Nije bilo potrebe za nekim hitnim reagovanjem jer nije bilo govora mržnje, rasizma i slično.

              Pošto sam očekivao da će neko doći i uraditi ovo što je urađeno kopirao sam svoj post i dozvoliću sebi slobodu da ga sam vratim.

              Originally posted by bojanaBG
              Totalno je nebitno ko je stari, a ko je nov forumas i apsolutno je nepotrebno ostavljati takve postove.
              Ovo jeste pricaonica, ali takvi postovi prelaze granicu dobrog ukusa.

              A posto sam ja stari forumas, ja cu da zapretim banom, jer imam staz.
              Naravno da je bitno koliki ti je, staž.

              Stariji modovi i admini poznaju karakter ostalih clanova i relacije koje vladaju, dok novi to ne znaju i onda se dešava da pogrešno protumače post.

              A što se tice ovih pretnji u drugom delu, seti se stihova velikog P. II P.-Njegoša i koriguj ponašanje ako možeš.

              Comment


              • Da li ti znas da je zabranjeno ovo sto si sad uradio i da bi trebao ban da dobijes?
                Smatraj se opomenutim
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Da li ti znas da je zabranjeno ovo sto si sad uradio i da bi trebao ban da dobijes?
                  Smatraj se opomenutim
                  Ne znam, znam da je zabranjem komentar na ban.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    A kad bi vi izdrzali samo jednom da nas ne pljunete i da ne prokomentarisete ban
                    Bojana,

                    A ko tebe tacno pljuje? Nemojte kada neko spomene nekog admina da svi mislite da se to odnosi bas na Vas.
                    Ne znam što uopšte shvatate to toliko lično?

                    Zasto se jednom ne kaže da ako je neki admin pogresio kao sto je pogresio, da je pogresio!? Skini se ban, decko se izvini i to je to. Zar stvarno mislite da bi ste se vi ponasali drugacije da niste admini? Bili bi ste savrseni i idealni kao clanovi? Daj da se ne lazemo.

                    Sad odjednom se postuju sva moguca pravila?! Daj molim te.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Spominje se administracija i moderacija, Sandu je licno mene spomenuo, samo sto sam ja taj post obrisala, tako da nemoj sad i ti da se pravis naivan.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Vasa uzvisenosti ja se duboko izvinjavam, ne znamo kako smo se drznuli da off-ujemo u off temi. Shame on us..

                        Daj Ricpa nemoj da letis. Nego vracaj postove. Sta ste se popalili da banujete i da brisete postove? Kada je trebalo to da se radi stvarno, nigde nikoga, sada se sve brise. Pfff
                        Ako ce ova tema da sluzi za izrazavanje nezadovoljstva radom foruma sa gornjih spratova, ja u tom slucaju necu da dozvolim da ova tema i ceo pdf ispasta zbog toga i da se cela negativna atmosfera prenosi ovdeZato sto se ovde najvise dopustalo pre da se svasta pise, sada se nastavlja se u istom trendu i neko to mora da presece.Ako ova tema ne bude menjala svrhu, nemam ja tu sta vise da trazim kao mod a ni kao forumas.Nemam nameru da u bilo kom statusu ucestvujem u ovom haosu.Nastavite li tako u kontinuitetu, racunajte da sam digo ruke zato sto se vracamo na staro a ja i kolega pokusavamo da se distanciramo od toga.Moj rejon ne bi trebalo uopste da ispasta zbog tudjih odluka koje nemaju veze sa ovim pdfom.

                        Isto tako javno necu da iznosim svoj stav o banu niti sam ja u toj poziciji da mogu da uticem na promenu kazne.

                        Ovim postom stavljam tacku i pisite o necem drugom.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Spominje se administracija i moderacija, Sandu je licno mene spomenuo, samo sto sam ja taj post obrisala, tako da nemoj sad i ti da se pravis naivan.
                          Pravim se naivan jer nisam video post!? Jer ne postoji zadnjih 10 strana?

                          Sad me zajebavas, ili se ti pravis naivna?

                          AKo ti ne radis nista pogresno sto se osecas prozvanom? Zar stvarno vise niste naucili kako se Sandu ponasa? Kada se sprda? kada je ozbiljan? Upravo zato sto je starosedelac kao i ti..

                          Daj iskulirajte vise sa tim glupostima. Ako Vam smeta kada neko spomene moderaciju, admine, lepo neka vam skinu ta sranja, pa da vas boli uvo..
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Ako ce ova tema da sluzi za izrazavanje nezadovoljstva radom foruma sa gornjih spratova, ja u tom slucaju necu da dozvolim da ova tema i ceo pdf ispasta zbog toga i da se cela negativna atmosfera prenosi ovdeZato sto se ovde najvise dopustalo pre da se svasta pise, sada se nastavlja se u istom trendu i neko to mora da presece.Ako ova tema ne bude menjala svrhu, nemam ja tu sta vise da trazim kao mod a ni kao forumas.Nemam nameru da u bilo kom statusu ucestvujem u ovom haosu.Nastavite li tako u kontinuitetu, racunajte da sam digo ruke zato sto se vracamo na staro a ja i kolega pokusavamo da se distanciramo od toga.Moj rejon ne bi trebalo uopste da ispasta zbog tudjih odluka koje nemaju veze sa ovim pdfom.

                            Isto tako javno necu da iznosim svoj stav o banu niti sam ja u toj poziciji da mogu da uticem na promenu kazne.

                            Ovim postom stavljam tacku i pisite o necem drugom.
                            Ricpa,

                            Ovaj forum nikada nije imao Gornje i Donje spratove.

                            Tako da ti cela tvoja prica ne pije vodu.

                            Napravio si zajeb, reci napravio sam zajeb. sto sam obrisao. A ne da se pravis kako nemas pojma o cemu se radi, bla bla bla...

                            Jbg, moram dupli...
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Daj iskulirajte vise sa tim glupostima. Ako Vam smeta kada neko spomene moderaciju, admine, lepo neka vam skinu ta sranja, pa da vas boli uvo..
                              Da se odreknu moći, pa čak bila i na forumu, ha-ha kako da ne

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Ricpa,

                                Ovaj forum nikada nije imao Gornje i Donje spratove.

                                Tako da ti cela tvoja prica ne pije vodu.

                                Napravio si zajeb, reci napravio sam zajeb. sto sam obrisao. A ne da se pravis kako nemas pojma o cemu se radi, bla bla bla...

                                Jbg, moram dupli...
                                Postojala je podela u pocetku, a zazivela je u poslednjih mesec dana ponovo kada su bili postavljeni novi modovi.Kakve veze ima ovaj pdf sa kosarkaskim?Znaci svako sranje koje se desi gore mora po automatizmu da se prenosi dole.Svako bi u teoriji trebao da donosi odluke za pdf za koji je zaduzen.

                                Ovde sigurno ne gresim, ako nastavite ja nemam vise sta da trazim ovde posto moja rec ovde ne vazi.Nemam nameru da se borim sa vetrenjacama, a i pre sam bio nezadovoljan situacijom i sada zato sto se sve nastavlja po starom.

                                Comment

                                Working...
                                X