Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ko je Bata?

    tt sa A5 u inat Mi6
    Kako ne znaš ko je bata?
    Najpoznatija braća u Srbalja XXI veka (bar za sada
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ooo boze ko koga ovde s oprostenjem tek sad mi nista nije jasno...zapravo jeste....nas najvise..
      A koliko znam bati je dovoljno da baci sapu na nesto ili nekog...nisu mu potrebna pomocna sredstva, niti skretanja paznje..

      tt sa A5 u inat Mi6
      Last edited by miloolja; 04-10-17, 19:02.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ili da prokomentarisem batin predmet zelja?


        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Jbt ne mogu da verujem ne znas batu. Najvrednijeg coveka u Srbiji koji jedini radi i preduzima nesto.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Valjda su priveli Kvebu na saslušanje, e sad neko kaže da njegova nova pijesma vrijeđa neke političare, e a ima i teorija da je priveden zbog nekog auta koje je učestvovalo u neki zločin. Eto ja toliko, nijesam upućen u pojedinosti.

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Ono veliko B me zbunilo..jer znam samo za dvojicu.. Batu Mirkovica i onog kretena sto pobi one ljude u helikopteru. A da i za treceg... Bata Kandu.

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Bane je View Post
                Valjda su priveli Kvebu na saslušanje, e sad neko kaže da njegova nova pijesma vrijeđa neke političare, e a ima i teorija da je priveden zbog nekog auta koje je učestvovalo u neki zločin. Eto ja toliko, nijesam upućen u pojedinosti.
                Ma Kebu su privodili zbog Brregziti Džanum...meša se u tuđe stvari pa reagovao MI - 5, 6...
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Ma Kebu su privodili zbog Brregziti Džanum...meša se u tuđe stvari pa reagovao MI - 5, 6...
                  MI-5 je reagovao zbog

                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    MI-5 je reagovao zbog

                    Nikad mi nece biti jasno kako nekom moze pasti na pamet da obradi ovu pesmu, trebao bi dobiti dozivotnu za ovo.

                    Ako nista drugo hvala mu sto me nasmeje svakih par godina kad naletim na ovo.
                    sigpic

                    Comment




                    • Kako upropasti onu divnu pesmu Ko te ima taj te nema...cccccc..

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      Last edited by miloolja; 04-10-17, 20:48.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Kada smo vec kod obrada svetski poznatih hitova totalno drugacijeg zanra evo jedne zanimljive posalice. Nije obrada, da se razumemo, ali je iskusno


                        Sta mislite koja je nasa pesma Gypsy?

                        Spoiler
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Prica se Keba propjevao kad su ga priveli.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • A pevao je ovo:

                            And now my bitter hands cradle broken glass of what was everything
                            All the pictures have all been washed in black, tattooed everything...

                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Izbrisao sam sve postove od sinoc.Dok sam ja ovde mod, postove koje ste sinoc pisali brisacu bez problema.Nikada ova tema nece da sluzi za prenos sukoba sa drugih podforuma.

                              Edit:Neke cu da povratim kada ponovo sve procitam.Nemam vremena sada time da se bavim.
                              Last edited by Ricma; 06-10-17, 09:55.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Izbrisao sam sve postove od sinoc.Dok sam ja ovde mod, postove koje ste sinoc pisali brisacu bez problema.Nikada ova tema nece da sluzi za prenos sukoba sa drugih podforuma.

                                Edit:Neke cu da povratim kada ponovo sve procitam.Nemam vremena sada time da se bavim.
                                Vasa uzvisenosti ja se duboko izvinjavam, ne znamo kako smo se drznuli da off-ujemo u off temi. Shame on us..

                                Daj Ricpa nemoj da letis. Nego vracaj postove. Sta ste se popalili da banujete i da brisete postove? Kada je trebalo to da se radi stvarno, nigde nikoga, sada se sve brise. Pfff
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X