Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad kad bice polozi ovaj ispit i pojavi se na forumu s ovom rečenicom: "Ja bum samo rekel da je gospodarstvo lijepe naše zbilja u banani"
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Ma meni ide super zaista, za sada sve 3 godine ociscene i to do septembra, ali na primer meni je nebulozno stavljati 4 kolokvijuma u 5 dana, sto je mnogo mnogo je. Taman prosle godine dam Strategijski menadzment knjigu od 1000+ strana, oni nam ponovo promenili predmete u 4. godini i ubacili neke iz drugih smerova. Poslovne finansije koje se smatraju za jednim od najtezih uz pomenuti Strategijski i normalno uz taj najgori obavezno idu i najgori profesori. Ovaj preduzetnicki je tek haos. Traze od nas da radimo biznis plan, a moj smer(Marketing) nije imao nista vezano za finansije, sem knjigovodstva iz 1. godine i masovno su obarali ljude zbog Biznis plana a ako nemas biznis plan ne mozes izaci na usmeni deo. Eto srecom od ove godine su to ukinuli ali svi se zale da je knjiga preteska jer ne razumes gradivo.
      Hajde sto su profesori neki haos, ali sto su se istripovali pojedini asistenti, pa to nema nigde.
      Slazem se za ovu praksu, jedno veliko NISTA. U ponedeljak drzi govor profesor za ove brucose mucene, kaze uvodimo DUALNO OBRAZOVANJE, ja se uhvatio za glavu u neverici sta je rekao.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • A jes neobičan forum bez Olje....

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • E cuj bez mene.
          Nemoj ljude da sekiras ..a tu sam ja

          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            E cuj bez mene.
            Nemoj ljude da sekiras ..a tu sam ja

            tt sa A5 u inat Mi6
            Jeeeeee!!!

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • jeeeeee
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment




              • tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Ma meni ide super zaista, za sada sve 3 godine ociscene i to do septembra, ali na primer meni je nebulozno stavljati 4 kolokvijuma u 5 dana, sto je mnogo mnogo je. Taman prosle godine dam Strategijski menadzment knjigu od 1000+ strana, oni nam ponovo promenili predmete u 4. godini i ubacili neke iz drugih smerova. Poslovne finansije koje se smatraju za jednim od najtezih uz pomenuti Strategijski i normalno uz taj najgori obavezno idu i najgori profesori. Ovaj preduzetnicki je tek haos. Traze od nas da radimo biznis plan, a moj smer(Marketing) nije imao nista vezano za finansije, sem knjigovodstva iz 1. godine i masovno su obarali ljude zbog Biznis plana a ako nemas biznis plan ne mozes izaci na usmeni deo. Eto srecom od ove godine su to ukinuli ali svi se zale da je knjiga preteska jer ne razumes gradivo.
                  Hajde sto su profesori neki haos, ali sto su se istripovali pojedini asistenti, pa to nema nigde.
                  Slazem se za ovu praksu, jedno veliko NISTA. U ponedeljak drzi govor profesor za ove brucose mucene, kaze uvodimo DUALNO OBRAZOVANJE, ja se uhvatio za glavu u neverici sta je rekao.
                  Pametno je sto si se odlucio za jedan od dva najlaksa smera, uz Turizam. Diploma ti je ista kao i svima, a najcesce ti ona sama nece naci tako lako posao, nego komsija, ujak, rodjak, itd. Ja sam otisao na statistiku i udavio se u moru koski, teorema i dokazivanja da je Lx=L(x). Besmislica. Da mi je ova pamet bila tada ne bih otisao dalje od Fona ni u ludilu. Hteo klinac da se duva kako je fon fakultet opustenih nauka, a ekonomski je tezak i ja to mogu. Pas mater.

                  Comment


                  • Nama su smerovi Racunovodstvo, Menadzment, Marketing i Turizam. Ja sam ako cemo iskreno isao da izaberem ono sto mi najvise lezi i zanima a ujedno i lakse. Racunovodstvo je najtezi smer znaci oni imaju neke koska predmete haos, tu bukvalno ne bih mogao da izlazim iz kuce koliko se sada zezam. Menadzment je malo tezi, marketing je tu odmah tako da sam ja zadovoljan predmetima generalno, iako su nam ubacili prosle godine Bilanse(Finansijsko izvestavanje) koji su mi stvarno bili teski zbog materije. Diploma je ista lepo si rekao, a svakako cu upisati Master.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • I šta kažete, mislite da je Keba "pao " zbog pesama?
                      Niste u pravu, iz pouzdanih izvora imam info da je sve zbog Seve -dok se Igor bude bavio tatom Bata može lakše da joj priđe

                      Spoiler
                      Za one koji nisu skontali, a nadam se da nema takvih - šala je u pitanju...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        I šta kažete, mislite da je Keba "pao " zbog pesama?
                        Niste u pravu, iz pouzdanih izvora imam info da je sve zbog Seve -dok se Igor bude bavio tatom Bata može lakše da joj priđe

                        Spoiler
                        Za one koji nisu skontali, a nadam se da nema takvih - šala je u pitanju...
                        Pa zar moraš da objašnjavaš batinim da je šala, pošalica a može biti i šega... jer samo njegovi botovi to neće razumeti.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ko je Bata?

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ko je Keba?

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ko je Bata?

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              A o cemu se radi uopste?
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Pojma nemam, osim da vlas' skrece paznju glupostima...

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X