Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema u stanu kotlićaali zato imam ogromnu gusanu tavu staru bar 40 godina - ima 5 kg prazna.

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      Nema u stanu kotlićaali zato imam ogromnu gusanu tavu staru bar 40 godina - ima 5 kg prazna.
      Plinski gorionik pod to i eto tanjirace/talandare - za przenje ribe extra.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Nema u stanu kotlićaali zato imam ogromnu gusanu tavu staru bar 40 godina - ima 5 kg prazna.
        Originally posted by kronostime View Post
        Plinski gorionik pod to i eto tanjirace/talandare - za przenje ribe extra.
        A može i roštilj na terasi da "pristavi" sa takvim sudom.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Roštilj (električni) ja stavim na el. šporet, spustim onaj lim i stavim na njega. Iznad je napa i sve izvuče napolje.

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post
            Roštilj (električni) ja stavim na el. šporet, spustim onaj lim i stavim na njega. Iznad je napa i sve izvuče napolje.
            To je vec grill ploca, ali dok mesiste ne zamirise na dim - nista od toga.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              hahha...Bane jel ima neka koja tebi ne odgovara
              Sigurno da ima... Samo još nisam naišao na takvu.

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • Nije bilo puno filozofiranja.

                Za prilog slanina iz zamrzivačatoplo-hladna kombinacija.

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Nema u stanu kotlićaali zato imam ogromnu gusanu tavu staru bar 40 godina - ima 5 kg prazna.
                  U vezi ovog recepta za pecurke, a i drugih kulinarskih dometa: Nemojte ni slucajno nesto da kvarite i dodajete npr. Vegetu ili neko slicno smece.

                  Tava od 5 kila je vec sama od sebe najbolja garancija uspjeha i kvalitete. Jos ako je i crna, a ni ne sumnjam da nije - BINGO! To vam je najbolji dodatak jelima, nezamjenjljiv u svakoj prilici - vas tajni sastojak.

                  Takodjer, mada vidim da vam je to jasno i bez da ponavljam, ali ipak: Kad budete isli na neko kuvarsko takmicenje, nigdje ne idite bez te tave!

                  Comment


                  • Bem ti peckanje paprike: em se nadimis pored rostilja, em gospodja kuka kako je "vatra preslaba"
                    Bemliga - kobasice koje su se pekle po principu "gre`ota da se resetka `ladi dzabe - bratanac trkni der do mesare po prodimljene" ispadose odlicno
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Daj bre nek neko banuje ovog kronosa
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Njemu treba otvoriti temu Kronosove kulinarske veštine i opušteno isprobavati.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • "Kronosove kućne čarolije"

                          Last edited by Jax Teller; 30-09-17, 20:43.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • E baš sam se slatko nasmijao
                            Jel bio neko od Vas na koncertu dugmeta u Beogradu 2005.
                            Sad sam malo gledao po netu i ne nađoh nikakve podrobnije informacije oko tužbe zbog lošeg zvuka, samo ovake vesti iz tog perioda.
                            http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=182923
                            Elem, ja bio i po nagovoru poslao svoju ulaznicu dotičnom advokatu i ovlastio ga
                            Malopre dobijam mail...

                            Comment


                            • Čudi me da te dotični advokat ne tuži što si ga poslao na koncert Bijelog Dugmeta, i da su imali isto ozvučenje koje koriste Rolling Stones-i ili pokojni Michael Jackson
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Što mene nisam ga ja poslao. On je pokrenuo to, on je zastupao - danas šalje mail u kojem kaže "radi pokretanja postupka prinudne naplate"
                                Baš bi me veselilo uzeti Bregovicu bar 10 evra
                                Last edited by torpedo; 30-09-17, 22:44.

                                Comment

                                Working...
                                X