Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ulazim na forum, vidim Vučko pisao u banovima, znao sam odmah ko je u pitanju, samo sam se pitao - koliko sada?
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Ja kad sam pricao da ce biti zanimljivo kada se sastanu fiksni, madrid i aki, vi se pitali zasto sam madrida uvrstio tu
      Evo odgovora, sva 3 su tvrdoglavi i normalno da mora doci do pucanja zivaca kod nekog

      Inace, slucajno sam juce naisao na ovu predstavu, meni je bilo odvratno, svako ima razlicite ukuse ali meni je ono bilo bas haos. Posle 5 minuta sam promenio i zaboravio na ovo, dok niste spomenuli
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Najgora kletva na forumu:
        Dabogda Mr. Wolf trazio za tebe pravdu u svom potpisu

        Comment


        • Hajde neka neko procita moje komentare kod Trampa. Nijedan nije editovan. Normalno smo diskutovali. Bas sam pazio da slucajno ne napisem nista licno jer znam da on brzo pukne. Nismo se uopste posvadjali, nisam ga ni vredjao, provocirao, napadao. Cak sam i pisao Wolfu preko PM uz obrazlozenje da je to njegov nacin komunikacije, i nisam se ja uopste uvredio, niti mu uzeo za zlo, Wolf mi je posle odgovorio korektno, ja sam preneo Akiju njegovo objasnjenje preko FB i to je to.


          U bice-ovom komentaru se dolazi do zakljucka da je bila neka teska svadja, samo sto nisu sekire poletele.
          Last edited by colchonero; 25-09-17, 11:52.

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Hajde neka neko procita moje komentare kod Trampa. Nijedan nije editovan. Normalno smo diskutovali. Bas sam pazio da slucajno ne napisem nista licno jer znam da on brzo pukne. Nismo se uopste posvadjali, nisam ga ni vredjao, provocirao, napadao. Cak sam i pisao Wolfu preko PM uz obrazlozenje da je to njegov nacin komunikacije, i nisam se ja uopste uvredio, niti mu uzeo za zlo, Wolf mi je posle odgovorio korektno, ja sam preneo Akiju njegovo objasnjenje preko FB i to je to.


            U bice-ovom komentaru se dolazi do zakljucka da je bila neka teska svadja, samo sto nisu sekire poletele.
            Kome se pravdas i zasto?

            Comment


            • Odgovorio sam na biceov komentar. A i znam da kad se Aki banuje, uvek to "pokrene" forum.

              Comment


              • " Cveće je ukras bašte ..... "
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • @Gangaric
                  Je l' ti mislis da je meni drago zbog ovoga? Pa Aki je jedan od mojih omiljenih forumasa, sa njim mozes sve da pricas. 90% njegovih komentara su ok. Kad god hocu da "odmorim" od sporta i pogledam sta se novo desava, pogledam sta je Aki napisao.



                  @Nerealan
                  Ma kakav tanak led. Cime?! Sta sam napisao?

                  Comment


                  • Madrid to na finjaka,mirno,stalozeno,argumentovano...

                    Comment


                    • Meni je zao Juniora . Dok smo se Akan i ja starali o njemu, on je postovao sva pravila. Ali sada je upao u lose drustvo, krenuo je stranputicom, postao je ozbiljan delikvent ovoga foruma

                      Comment


                      • Je l ko još od teoretičara zavere provalio fenomen zimskih omilpijskih igara kao predigra za velika sranja, i stecište obaveštajnih delatnosti. I za letnje naravno, ali zimske upadaju u oči, naravno ne svake. Evo posle sledećih očekujem jednu veliku igranku.

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Nego kada smo kod kvizova , kulture i sl. šta kažete za predstavu "Olimp" emitovanu na RTS3 u sred bela dana i to bez trunčice cenzure.
                          Na TW videh brojne komentare ( okupiralo mi lajnu ), i malo je reći da sam zgrožena...i zapanjena...kao i mnogi drugi.
                          Ne bih da postavljam linkove ali koga zanima o čemu se radi ima na netu sve...
                          Video sam da su već napravili gif od mlataranja i služi kao dobra potka za komentare aktuelne vlasti i njenih poteza
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Ma ono, predstava igraju goli a ćune im skakuću...onda onaj kao šupakefendija liže bulju drugom..i ako prilično degute da s prikazuje u terminima kada deca mogu da gledaju.
                            Gledaju djeca gore stvari na internetu.


                            Originally posted by Sandugp View Post
                            Samurajko - sto si postao Lord Samuraj?
                            Poslao mi Gangaric vinjaka. Morao sam nekako da mu se oduzim.


                            Originally posted by Ricma View Post
                            Najbesmisleniji nik u istoriji foruma
                            Pravit cu se da ovo nisam vidio.

                            Comment


                            • Ubuduce nemojte svoje licne ratove da prenosite u ovu temu niti ce ova tema sluziti za licne obracune kao sto je pre bio slucaj.Sa razlogom smo mi postavljeni, promene u ovom pdfu su bile neophodne, okrenite novi list i pisite u granicama normale.Proslost kakva god da je bila do pocetka avgusta, kao i stanje kakvo je tada vladalo, treba zaboraviti.

                              Jbga, ovo nisam zeleo da uradim.Ovakve stvari koje su napisane ne mogu da tolerisem.
                              Last edited by Ricma; 25-09-17, 16:54.

                              Comment


                              • 17°, mestimično oblačno i kiša u Sijetlu
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X