Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sinusi i ladno??? Pa taman da mrem...

    Znam Maro kako ti je...sve znam...

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Pre par godina požalim se nekom daljem rođaku da imam hroničan problem sa sinusima- kaže da ih " isperem " sokom od limuna - tačnije sa po par kapi u svaku nozdrvu...
      Ja onako u čudu i kao - ma lupeta čovek - kud limun u nos?!
      Ali par nedelja kasnije stisnu me sinusi kao nikad' u životu,da sam plakala od bolai setim se njegovih reči- a čovek kada je očajan i g*** bi jeo samo da mu bude bolje...
      I tako se rešim da probam... I od tada do danas nisam imala problem...
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Pa mojoj sestri pre par godina, doktorka preporucila da pije Koka-Kolu da bi razbila cepice koji se stvorili u grlu.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Pa mojoj sestri pre par godina, doktorka preporucila da pije Koka-Kolu da bi razbila cepice koji se stvorili u grlu.
          Grlo da...Treba hladiti, a mi pravimo grešku sa čajevima i sl. i samo još " dogrevamo " upalu.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Coca-cola je čudo, zajebala je i andol

            Comment


            • Nemam recimo probleme sa zapusenim nosem...jedino kada navucem neku bakteriju ili virus...ali glabobolje zbog sinusa...unistise me. I svasta radim..i ja sam u Marinom pokretu i g*vno cu samo da mi bude bolje/dobro..i pomagalo mi je svasta naizmenicno..ispiranje sa morskom solju..onda onaj Vitafon uzela od babe ..al sve to kratkog daha. Ambrozija sada divlja..i jos u kombinaciji sa hladnijim vremenom...

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                To za krajnike...za sinuse ispiranje limunom
                Hvala i za savet i za ostalo

                :gibajasmajli:
                Kako ispiranje limunom sinusa?
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Još mukokela u maksilarnom slučajno otkrivena.
                  A čeoni su mi baš kritični...i kada me zaboli glava onako levkasto ( kao rogovi da niču)

                  Olja probaj ovo sa limunom ( bar ne odmaže i prirodno je)...

                  Originally posted by Ganac View Post
                  Kako ispiranje limunom sinusa?

                  Iscediš limun u sterilnu posudu ( ja sam koristila one čašice za davanje uzoraka - raznih).
                  Nad lavaboom prvo nagneš glavu na npr. levu stranu i u desnu nozdrvu pipetom ukapaš 2-3 ( ne bi trebalo više od 5 , a sve zavisi od blokade) kapi i sačekaš da krene sve da se čisti kroz levu nozdrvu( jako je gadno i neprijatno i peče).
                  Onda isto uradiš na suprotnoj strani.
                  Last edited by Marija81; 22-09-17, 19:16.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Nemam recimo probleme sa zapusenim nosem...jedino kada navucem neku bakteriju ili virus...ali glabobolje zbog sinusa...unistise me. I svasta radim..i ja sam u Marinom pokretu i g*vno cu samo da mi bude bolje/dobro..i pomagalo mi je svasta naizmenicno..ispiranje sa morskom solju..onda onaj Vitafon uzela od babe ..al sve to kratkog daha. Ambrozija sada divlja..i jos u kombinaciji sa hladnijim vremenom...

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    inhaliraj bosiljkom
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      inhaliraj bosiljkom
                      Ovo stvarno pomaze, ja ovo radim i ima efekta.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        inhaliraj bosiljkom
                        Kod mene ne deluje
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Kad sam isla u osnovnu skolu ja sam imala hronicne upale sinusa i to me je spasilo
                          sad kad se prehladim i ako slucajno krenu sinusi da me bole, sa bosiljkom resavam za 2 dana
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Izvinjenje, ja sam mislio da o grlu i pričamo, pa sam predložio sladoled.

                            Mene su prošle zime baš urnisali sinusi. Pošto sam dugo disao na usta, i prošle godine sredim sve, prodišem što bi se reklo. I kada je došla zima, počeli mene polako sinusi, ja po običaju kuliram, reko prolazno nešto. I na kraju sam se sigurno mesec dana inhalirao, dok nije prestalo. Neće valjda i ove godine
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Kuvana rakija i AIDS leci, a kamoli prehladu.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Kod mene ne deluje
                                Ni kod mene, probaću ovo sa limunom...
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X