Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Comment


      • Pobeze mi srndac ispred branika, a vec sam ga video u kotlicu. Da je samo iskocio 10 sekundi kasnije....
        Last edited by kronostime; 20-09-17, 17:48.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Ne šeruju naslovnice ljudi, nego botovi, velika je razlika A naćiće se jednom i spisak svih njih, u nekoj bazi. Ponekad procure delovi spiska... A kad se nađe spisak...



          Da budem blag...
          Ja ih pakujem na TW al' mi problem što me masovno blokiraju
          Prvi Rističević pa ostali...a lepo sam ga nešto pitala...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Možda je i tako kao što kažeš, nisam nešto baš ispratila, jer me ne zanima prosto. Svako ima pravo....ah ta pusta prava... na svoje mišljenje.
            Ali problem je kada im drugi (javnost, mediji) daju toliko prostora, a po pravilu su to nebitne totalno stvari....skretanje pažnje, veličanje gluposti (kada se samo setim medijskog prostora koje je zauzela nedeljama ona nesrećna Mimi oro ili kako se već zove...) pa svakom sa malo mozga dovoljno da pokuša da se izoluje, koliko može, naravno.

            Nisam stigao ranije da odg...Evo i Marlon Brutal je dečko koji me iznenadio kod Teše i pomenuo zemlju kao ploču. Ja uopšte nisam nikad rekao da je ravna ploča. Tu mi nije argument - nije ravna imaju brda i planine, već mislim da je nemoguće logički da je ravna skroz, kao što je nemoguće da je lopta i elipsa. I jedno i drugo mi užasno vređa inteligenciju jer je obe teorije mogu da se probuše za pola minuta.

            Ali da ne širim više priču, nije ni bitno. Ko nije gledao Marlona neka pogleda, ne gotivim repere i tako te likove, ali dečko ima harizmu i svaka mu čast na par izrečenih stvari, razmišlja totalno izvan konvencionalnih okvira.

            Comment


            • Pa ako vec sminkerka i reper tvrde da je ravna ploca, onda se tu nema vise sta raspravljati

              Comment


              • Slažem se. A realno jeste lopta. Pa vidimo i iz satelita sliku da je okrugla.

                Comment


                • Last edited by kronostime; 21-09-17, 07:35.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Au kakvu sam vuju ubo! Ovaj je zove Big League Chew, a inace je porijeklom od P1. Predobra je, i ako izgleda kao da je od prasine, mirise na grozdje... isto kao onaj Gatorade ljubicasti

                    E nisam ocekivao da ce ovo iskociti u 2 ujutro... lijepo iznenadjenje, morala se vrecica trgovati

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Au kakvu sam vuju ubo! Ovaj je zove Big League Chew, a inace je porijeklom od P1. Predobra je, i ako izgleda kao da je od prasine, mirise na grozdje... isto kao onaj Gatorade ljubicasti

                      E nisam ocekivao da ce ovo iskociti u 2 ujutro... lijepo iznenadjenje, morala se vrecica trgovati

                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Au kakvu sam vuju ubo! Ovaj je zove Big League Chew, a inace je porijeklom od P1. Predobra je, i ako izgleda kao da je od prasine, mirise na grozdje... isto kao onaj Gatorade ljubicasti

                        E nisam ocekivao da ce ovo iskociti u 2 ujutro... lijepo iznenadjenje, morala se vrecica trgovati [emoji3]
                        Moracu malo da pretrazim po black marketu
                        Kad zivimo u ovoj vuko*ebini

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Volim da probam nesto novo, pa to ti je

                          Bas je dobra. Jeste Indica, ali je banja Sav sam se istopio... noge kao marsmalou. Jedva presao sa kauca na krevet jbt

                          Ima sad da zaspem kao beba... ako me zeludac ne zaboli jer sam pojeo boga oca i hrane i grickalica u ovih nekoliko sati.. uzas

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Slažem se. A realno jeste lopta. Pa vidimo i iz satelita sliku da je okrugla.
                            Pa videli smo i da je čovek sleteo na mesec, a u stvari to bio film Stenli Kjubrika. Grizla ga savest pa u Isijavanju jednu scenu posvetio razotkrivanju prevare.

                            Koliko je tek lako predstaviti da je zemlja okrugla. Ne kažem da nije, ali te slike iz satelite nisu nikakav dokaz.

                            Comment


                            • https://www.peticije24.com/a/183531

                              Dragi sugrađani,

                              Čestitamo vam na pobedi! Brzom reakcijom, prikupivši oko 2.600 potpisa u samo dva dana, odvratili smo gradske moćnike od ideje koju je najavila sekretarka za kulturu Ivona Jevtić, da će se pristup delu Kalemegdana u budućnosti naplaćivati. Ova odlučna reakcija pokazala je da su ovakve bizarne ideje otuđenja ovog kulturno-istorijsko dobra od građana Beograda i njegovih posetilaca neprihvatljive.

                              Srpska napredna stranka i gradonačelnik Siniša Mali nedugo nakon pokretanja peticije demantovali su gradsku sekretarku, koja se takođe uplela u kontradiktorna objašnjenja o naplaćivanju ulaza na Kalemegdan. Ovaj događaj pokazao je da u vođenju grada nema nikakve politike ili plana, već da se različite interesne grupe utrkuju u iskorišćavanju javnih dobara za stvaranje profita koji bi se jednim ili drugim putem "pretakao" pojedincima bliskim vlasti.

                              Ova mala pobeda pokazala je i da se u okruženju instrumentalizovanog pravosuđa i institucija, kriminalizovana gradska vlast plaši još jedino reakcije javnosti i građana. Naš grad se mora braniti od ove predatorske vlasti, i ta borba traje svaki dan u svakom kraju, bloku i komšiluku, od zelenih površina u novobeogradskim blokovima, preko protivljenju privatizacije deponije u Vinči ili PKB-a, insistiranju na rušenju nelegalne gradnje na Savskom nasipu ili protiv prodaje naših obala.

                              U okviru Facebook grupe “Kalemegdan pripada svima - protiv naplate ulaza” nastavićemo da pratimo planove za Kalemegdan i da dogovaramo akcije, pa vas pozivamo da se uključite i pozovete svoje prijatelje kako bi u slučaju sličnih ideja bili spremni da reagujemo:

                              www.facebook.com/groups/1976790152590333

                              Preporučujemo vam kolumnu Marka Aksentijevića "Još jedan namet građanima" koja se bavim pitanjem naplate ulaza na Kalemegdan, objavljenu u dnevnom listu Danas, na linku: https://goo.gl/GNfvnt

                              Ukoliko želite da se uključite i u druge akcije i borbu za Naš grad pozivamo vas da pratite stranicu Ne da(vi)mo Beograd, na kojoj ćemo dalje obaveštavati o sličnim problemima građana: www.facebook.com/nedavimobeograd

                              Javni interes nema ko da brani sem nas samih. Ne dopustite da grad kakav poznajemo nestaje pred našim očima!

                              Čiji grad? Čiji Kalemegdan?


                              Milan Jovanovic
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Kakav bi to samo skandal bio! Zabraniti građanima ulazak u jedan deo grada. Takvih primera, bar da ja znam, nema nigde u Evropi.

                                Comment

                                Working...
                                X