Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci gospodin JT i moja malenkost smo ipak bili u zabludi,ovo sto ste napisali je jako pozitivno,sto se otrgli iz kandzi modernog doba,mi smo izgleda podlozniji i slabijeg karaktera....pa bas iz tog razloga ako mozete da nam pomognete i otkrijete recept dobrog raspolozenja,ako ne, nista svakako to je deo vase intime

    A obzirom kako zdrav i skladan zivot vodite,mislim da ste i vi kondicioni sposobni da pruzite vaterpolo usluge,makar sto se pravilnog plivanja tice
    Last edited by 61563; 20-09-17, 00:13.

    Comment


    • E moj fiksni ispadosmo mi ovdje drogoši masni
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Originally posted by Jax Teller View Post
        E moj fiksni ispadosmo mi ovdje drogoši masni
        Tako nekako ispada,bar da imamo bankovni racun,pa da bar u tom smislu izadjemo na crtu gospodinu AP i njegovom kolegi,al mi na vinjaku i tabletama...

        Comment


        • Originally posted by A P
          Vaterpolo je bez sumnje lijep i zdrav sport, ali nazalost ne poznajem dovoljno dobro nikog prikladnog.
          A sto se tice mog prijatelja i na neki nacin kolege teniskog instruktora, tu sam siguran da biste se predomislili istog casa kad bi saznali koliki mu je racun u banci.
          Ehhhh... a sta reci o Vasim insinuacijama (ne vredi moram preci na per si)...samo ima jedna zackoljica...nije mu veci bankovni racun od mog tako da...no me intetesa.

          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Tako nekako ispada,bar da imamo bankovni racun,pa da bar u tom smislu izadjemo na crtu gospodinu AP i njegovom kolegi,al mi na vinjaku i tabletama...
            Izlazimo mi na crtu, svakog vikenda
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Gospodine AP...mislim da je krajnje vreme,da kazete sa cim raspolazete vi i vas cenjeni kolega,i da predjete sa reci na dela...

              JT,pa sta mislis zasto mene Wimbldon najvise privlaci od svih teniskih turnira,sva ta trava oko mene,pa te lepe,bele ravne linije svugde oko mene...
              Last edited by 61563; 20-09-17, 00:27.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ehhhh... a sta reci o Vasim insinuacijama (ne vredi moram preci na per si)...samo ima jedna zackoljica...nije mu veci bankovni racun od mog tako da...no me intetesa.

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Comment


                • Olja kakva si za posuditi do plate?
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Bojana, gde su slike kucnog ljubimca?
                    Danas cu da ga slikam, pa cu da smaram
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Cim pomenes da imas novce odmah ih svi traze
                      Ne treba ti to Jax, pokvaricemo prijateljstvo...nikada to nije islo jedno s drugim

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Razocarase me likovi koji misle da bi Olja pala na neciji bankovni racun ...
                        Kakvo povrsno sagledanje osobe i situacije ...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Danas na meniju:

                          Doručak - patlidžani premazani eurokremom Takovo koji je posoljen da bi pojačao sopstveni ukus

                          Ručak - ćufte u topljenoj čokoladi, prilog grašak s plazmom i cimetom

                          Večera - sutlija sa slaninom

                          Postajem moderan, pratim trendove

                          Comment


                          • I plus pride to sve slikas za instagram da raja vidi kakav si moderan foodie.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Pasulj sam već pristavio davno, danas ću prvi put probati sa čokoladom
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Gledam ovaj narod jutros..to u jaknama, dzemperima, kaputima...

                                Sandu slihtaro jedna

                                Mmmmm pasulj...pa jos sa cokoladom...mmmmmm....zove dorucak, vreme je.

                                Bojana ima li negde onog smajlica, one gladnice? Koja je oznaka?

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X