Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li iko odje vidio nekad mozda NLO?

    Comment


    • Ja brate jednom kad sam se pijan vraćao iz grada, sjećam se da sam nekako trčao jer me nešto s nebesa skroz pratilo do kuće.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Je li iko odje vidio nekad mozda NLO?
        Ne bi me cudilo da je A P video i to ...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Ne bi me cudilo da je A P video i to ...
          Njega mora da su kidnapovali,to bi objasnilo dosta toga.

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post
            E to se zove zmije ono kod Mare neki puž golać
            Ma kišna glista
            Miletiću dobro si ti uspeo da uslikaš ono čudo

            Originally posted by Ivan_pg View Post
            Kakve crne zmije,u mom selu poskoke tretiramo kao domace zivotinje,po imenu ih znamo svaku.
            Oplakah...

            Originally posted by Sandugp View Post
            Ne bi me cudilo da je A P video i to ...
            Samo nije imao aparat pri sebi ili mu nestalo filma
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Bogomoljka, da je velicine coveka, bila bi najvci predator svih vremena (ako izuzmemo ljude naravno).
              Bogomoljka je super, ja imao i ljubimca.
              Ali Velociraptori bi nas izuli. Veliki dynosi su čist hype.

              Comment


              • Originally posted by Thylacine View Post
                Bogomoljka je super, ja imao i ljubimca.
                Ali Velociraptori bi nas izuli. Veliki dynosi su čist hype.
                Mislim da je bila neka emisija u kojoj su dokazivali, cak i dokazali da bi bila veci predator od T-Reksa samo da je velicine coveka. Secam se da sam gledao jednom davno.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Kazu da je mrav najjaca zivotinja ako se snaga racuna u odnosu njenu velicinu,moze da vuce 20 puta vecu tezinu od sopstvene.

                  Comment


                  • A NLO sam vidjeo i imam jos jednog svjedoka,nisam bio pijan,inace NLO je cesta pojava iznad PG,1975-te je bila velika afera odje kad je citava jugoslovenska vazdusna flota mjesec dana jurila letece tanjire odavde pa sve do italijanske granice.Procitajte malo o tome interesantan slucaj,mnoga tadasnja vojna lica su pricala o tome.
                    Last edited by E1_PG; 19-09-17, 19:54.

                    Comment


                    • Samo za Ganga- musaka na moj način ( sa rendanim krompirom)

                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Gde je zmija, sta radi?
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Gde je zmija, sta radi?
                          Zmijica je pobegla...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Mislim da je bila neka emisija u kojoj su dokazivali, cak i dokazali da bi bila veci predator od T-Reksa samo da je velicine coveka. Secam se da sam gledao jednom davno.
                              Bogomoljka je čudo. Gledao sam i ja, i slažem se. Nego uzima se uvek T-Rex kao pandan i to je pogrešno iz više razloga. Velociraptori za razliku od T-Rexa poseduju socijalnu inteligenciju, žive u čoporima i tu su negde po dimenzijama kao čovek. Mnogo su spretniji i brži od Tiranosaurusa ili npr Stregosaurusa, neuporedivo brojniji i mogli bi da iščupaju čoveka iz svake rupe. I velikog predatora je lakše ubiti nego 20 manjih, to je pisano pravilo.
                              Što se tiče insekata za ovu priču to su mravi, bogomoljke, bubašvabe, škorpije i stonoge.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X