Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Babe ne zanima tamo neko EP i Srbija, babama daj samo skandala da imaju o čemu tračati međusobno. Zna i Informer kako prodati novine.
    Zadruga i Parovi im došli ko kec na desetku.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Sramno je sto se dopusta novinarima da prave rijaliti od ubistva ove devojke, kao i onog advokatskog pripravnika. Ne znam da li se to samo kod nas ili i u drugem zemljama radi, ali da se na necijoj smrti povecava tiraz novinama je bas ispod svakog ljudskog dostojanstva i casti.

      Comment


      • Normalno da zna.

        Pre neki dan sam na trafici video preko naslovne strane informera ogromnim fontom ispisano za neku starletu "Dr*lja i Kur*va. To je
        preko cele naslovne strana. Bukvalno ti bode oči dok kupuješ nešto na trafici.

        Ali dobro, koliko para, toliko i muzike. Da ljudi ne čitaju, ne bi se ni prodavalo.

        A to što pola ljudi ne zna gde se nalazi biblioteka, to i nije bitno. Samo da je nama zadruge i ostalih edukativnih emisija.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ja s ponosom mogu da kazem da gledam Zadrugu i da navijam za Mikija i Urosa i kad udje Vesna Rivas navijacu i za nju.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ja s ponosom mogu da kazem da gledam Zadrugu i da navijam za Mikija i Urosa i kad udje Vesna Rivas navijacu i za nju.
            A Bora Drljaca?

            Comment


            • Ako je ziv i za njega.
              sigpic

              Comment


              • Sad sam googlo " vesna rivas "





                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Samo Zorica Vegeta Marković.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Reci tetku što ima ova Vesna
                    Last edited by Nerealan; 18-09-17, 17:37.
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Haha, ček, Miki beše onaj debeli iz još prvog velikog brata pre 100 godina? On se još vuče po rijalitijima?
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Andjela vestica je moj favorit,dobra postena cura iz dobre familije.
                        Last edited by E1_PG; 18-09-17, 12:53.

                        Comment


                        • Gde su i sta rade Marko i Ena Popov?
                          sigpic

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Gde su i sta rade Marko i Ena Popov?
                              Greju vodu pa da uzivaju u bazenu.

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                Jesi ovo slikao Lordove? Dok su proslavljali iks protiv Plamenih?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X