Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ragnarov.

    Pronađen originalni vikinški mač

    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Je li, vidja li ko Dravota na nekom forumu?

      Comment


      • Jelena Macic podžala tezu o zemlju kao "ravnoj" ploči na nekoj društvenoj mreži videh skrinšot. Ismevaju je ljudi. Svaka njoj čast razmišlja svojom glavom. I glup je naziv ravna ploča, jer nije ravna, ali je neki vid ploče udubljenje. Polako se ljudi osvešćuju i kapiraju da nema logike, a isti oni koji su izmislili elipsa lopta teoriju izmislili su i besmislenu RAVNU ploču da bi sakrili da se zapravo radi o ploči koja je neravna.

        Comment


        • Ma kakvi, Jelena troluje i sprda se... i dokazuje kako nebitna i trivijalna stvar diže buru na netu... još šta ona misli...a ključne političke (ovih kvazi, naših pre svih) ostaju i prolaze bez ikakve pompe, drame, što bi se reklo na mala vrata... i nikom ništa, pojeo vuk magarca.

          https://twitter.com/theTrivke/status/908596865041616897

          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ma kakvi, Jelena troluje i sprda se... i dokazuje kako nebitna i trivijalna stvar diže buru na netu... još šta ona misli...a ključne političke (ovih kvazi, naših pre svih) ostaju i prolaze bez ikakve pompe, drame, što bi se reklo na mala vrata... i nikom ništa, pojeo vuk magarca.

            https://twitter.com/theTrivke/status/908596865041616897

            tt sa A5 u inat Mi6
            Ne troluje, nego lupeta za medalju, pa kad su je otresli kao šljivu spinuje na ovo što ti navodiš.

            Comment


            • Možda je i tako kao što kažeš, nisam nešto baš ispratila, jer me ne zanima prosto. Svako ima pravo....ah ta pusta prava... na svoje mišljenje.
              Ali problem je kada im drugi (javnost, mediji) daju toliko prostora, a po pravilu su to nebitne totalno stvari....skretanje pažnje, veličanje gluposti (kada se samo setim medijskog prostora koje je zauzela nedeljama ona nesrećna Mimi oro ili kako se već zove...) pa svakom sa malo mozga dovoljno da pokuša da se izoluje, koliko može, naravno.

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Normalno da svako ima pravo na svoje mišljenje. Medjutim problem je što to mišljenje treba da bude produkt razmišljanja.
                Ta faza se preskače i onda imamo ovakve maloumne stavove koji su se brane pravom na izražavanje i pravom na preispitivanje tudjih stavova.
                Društvene mreže su doprinele da budala nadje sličnu budalu i eto igranke.
                Tabloidni mediji će sve to da prenose dokle god se klikće na caps lok klikbejt naslove kada je Anastasija kakila i koga je Lukas napušavao.
                Dobro ovde kaže Bojana, da će Čićvu da vlada još sto godina kad smo ovakvi.

                Comment


                • Kad smo kod Maljevićke, haos koliko je žena zalutala u film. Ajde što je loša glumica, nije jedina. Al onaj pokušaj oživljavanja Otvorenih vrata, to joj nikada neću oprostiti!
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Čićvu.... hahhahaha pa to zvuči...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Apropo rijalitija - mozda oni i nisu tako losi. Strpas tamo najgori sljam, olos i talog. Mislim, ako vec ne mozes u zatvor ili psihijatrijsku ustanovu. I ne das im da izadju nikad. Pa neka se pojedu medjusobno. Valjda ce onda narod da shvati da tako nesto nije za gledanje.
                      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                      Comment


                      • Apropo rijalitija, ja ne mogu da shavatim ljude koji isprate naprimer 3-4 meseca toga, da ne pričam o trajanju tokom cele godine.
                        Da skupiš deset najboljih scenarista na svetu, deset najboljih reditelja na svetu, trideset najboljih glumaca na svetu i da gledaš 24 sata dnevno/90 dana to što oni urade, dosadilo bi posle nekog vremena.
                        Ovde imaš sve obrnuto, scenario je uvek isti, svadja, uvrede, sex i ništa više, reditelj samo prebacuje koja ce kamera biti uživo.I na kraju gomila nekih tužnih osoba kojim je ulazak u te Farme digao ego do te mere da su im sve tri moždane ćelije na korak od pregorevanja.

                        Comment


                        • Originally posted by Clash View Post
                          Apropo rijalitija, ja ne mogu da shavatim ljude koji isprate naprimer 3-4 meseca toga, da ne pričam o trajanju tokom cele godine.
                          Da skupiš deset najboljih scenarista na svetu, deset najboljih reditelja na svetu, trideset najboljih glumaca na svetu i da gledaš 24 sata dnevno/90 dana to što oni urade, dosadilo bi posle nekog vremena.
                          Ovde imaš sve obrnuto, scenario je uvek isti, svadja, uvrede, sex i ništa više, reditelj samo prebacuje koja ce kamera biti uživo.I na kraju gomila nekih tužnih osoba kojim je ulazak u te Farme digao ego do te mere da su im sve tri moždane ćelije na korak od pregorevanja.
                          Ali i te "tuzne osobe" (lep eufemizam ) ne bi bile tako popularne da nas vestacki sa naslovnica svih medija ne bombarduju njima. Zato sam ja aplikacije poput Blica odavno izbrisao. Razumem da ih ljudi 65+ gledaju (razumem, ne i podrzavam) jer nemaju na sta da trose vreme, ali strasno za ostale... Meni nije problem taj koncept da talog jednog drustva zatvorimo u kucu i da ih ne pustimo napolje, pa neka oni tamo jedu, piju, sexaju se do mile volje. Problem im je samo u tome sto se to gleda (narocito medju mladima) i sto se promovise na sva zvona. Umesto da se kaze - oni su tu da bi drustvo bilo bezbedno od njih.
                          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                          Comment


                          • E kad bi neko zakljucao skupstinu,pa da njih ne pusta...ovi su bezopasni, ko turske serije,(po narod) nista se ne pitaju,cak nije problem sto ih ljudi gledaju problem je sto se klincni/deca poistovecuju sa njima i vide u njima nek da kazem face,al tu su opet po meni krivi roditelji...to je ko neko sto slusa Cecu/Lukasa to je najmanji problem,problem je sto masa tinejdzera,krene da se sminka,plastificira,frizira ko ona ili on i zastupa price koja ona propoveda kao nesto najispravnije i najtacnije na svetu,i vide u njoj kraljicu majku...

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Jelena Macic podžala tezu o zemlju kao "ravnoj" ploči na nekoj društvenoj mreži videh skrinšot. Ismevaju je ljudi. Svaka njoj čast razmišlja svojom glavom. I glup je naziv ravna ploča, jer nije ravna, ali je neki vid ploče udubljenje. Polako se ljudi osvešćuju i kapiraju da nema logike, a isti oni koji su izmislili elipsa lopta teoriju izmislili su i besmislenu RAVNU ploču da bi sakrili da se zapravo radi o ploči koja je neravna.
                              Iako ne verujem u te stvari, iz prostog razloga sto ne vidim zasto bi neko lagao da je zemlja okrugla, sta bi taj neko imao od toga, zanimaju me neke stvari, kako su objasnjene. Obzirom da si ti veliki pogovornik ravne ploce, bilo bi kul da mi odgovoris, jer sam znatizeljan.

                              1. Kako se objasnjava ovalna senka zemlje na mesecu?
                              2. Kako funkcionise gravitacija i postoji li centar iste?
                              3. Kako se objasnjavaju sazvezdja zvezda koja se vide u jednom delu zemlje a u drugom ne?
                              4. Kako se uopste objasnjava solarni sistem?
                              5. Kako se objasnjavaju vremenske zone?
                              6. I naravno, iz kog razloga nas lazu da je zemlja okrugla?
                              Last edited by bici; 16-09-17, 11:58.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Opet o ravnoj ploci, zastrasujuce
                                Sve se to kuva u holivudskom podrumu, zestok master plan
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X