Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Samo cu reci da Wolf ima najbolji tajming, oko budjenja,da namirese krvoprolice
    Malo ko zna da je upravo Mr.Wolf prouzrokovao sve
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Baš dosta gledam. Da li bi izdržalo tih 50gb
      I zavisi da li gledas u full hd ili hd.

      Comment


      • Originally posted by Jax Teller View Post
        Malo ko zna da je upravo Mr.Wolf prouzrokovao sve


        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • A taj orion? Sad sam zvao. wifi neograničen 10mb valjda ili čega. Kakav je taj orion?

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Braćo drugari treba mi pomoć, da li postoji neki net da uzmem, neograničen a da nemam fiksni tel u stanu? Nude mi nešto od 50gb mesečno al to se verovatno brzo troši? Pomagajte
            Uzmes bilo kog kablovskog operatera tj njihov mix 2 u 1.Sad ne znam gde ti je lokacija i koji kablovski operater pokriva tvoj kraj.Moji su se preselili u novi stan i tu ne mogu SBB nego samo Radijus Vektor.Druga alternativa je Telekom.

            Drugacije ne mozes, net sam imao do pre par meseci ogranicen i jedva sam docekao da ga se ratosiljam.

            Comment


            • Kakvi su ovo banovi pali danas? Kicmu foruma odstranise.

              Edit: Al mocan broj poruka imam. Necu vise pisati.

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Bez komentarisanja banova, kukanja i "Nikola Kojo iz Andjela 2" fazona. Sve sto vam nije jasno UVEK, ali UVEK pitajte nekog od admina ili moderatora preko PP.
                Samuraj....
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  A taj orion? Sad sam zvao. wifi neograničen 10mb valjda ili čega. Kakav je taj orion?
                  Ok je bio net ,neogranicen nije se gubio,mozda je padala brzina nekad,al ne nseto strasno..ja sam ga imao pa pre recimo 2 godine ne znam koji paket bese ,e onda su menjali opremu i tu su me iznervirali jer mi prvo rekli za 1 dan pa 3 dana pa za 7 ,a u tom periodu nisam imao net jer je taj neki,koji radi na terenu skinuo staru al nije imao kod sebe novu opremu ,i rekao da ce doneti sutra i montirati..nije dosao niti se javio ,ja sam ih zvao rekli su mi doci ze 3 dana i dali mi kontakt sa njim,posle 3 dana ,on ne dolzai i kaze nisam stigao od posla kolega mu na odmoru,bice za 7 dana,tad sam poludeo...dosao je za 7 al opet nije sve bilo kako valja nesto i tad sam otisao u Orion,podivljao vratio opremu i trazio raskid ugovora,dali su mi bez da platim ugovor do kraja...

                  Comment


                  • Ne bih da dobijem ban, ali o cemu mi smemo da raspravljamo?
                    Do koje mere se smemo izrazavati na sarkastican nacin? Da li postoji jasna granica?
                    Ima dosta postova koji u dobroj meri ukazuju na sarkazam ali ipak prolaze kod moderatora, dok neki drugi bivaju upozoreni/banovani.
                    Da li to zavisi od raspolozenja nadleznog ili postoji jasan pravlinik po kojem je moguce svaki post razvrstati na legalan/nelegalan?

                    Pitam da bih znao ubuduce kakav pristup da imam na forumu, jer ne zelim da budem banovan.

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Ne bih da dobijem ban, ali o cemu mi smemo da raspravljamo?
                      Do koje mere se smemo izrazavati na sarkastican nacin? Da li postoji jasna granica?
                      Ima dosta postova koji u dobroj meri ukazuju na sarkazam ali ipak prolaze kod moderatora, dok neki drugi bivaju upozoreni/banovani.
                      Da li to zavisi od raspolozenja nadleznog ili postoji jasan pravlinik po kojem je moguce svaki post razvrstati na legalan/nelegalan?

                      Pitam da bih znao ubuduce kakav pristup da imam na forumu, jer ne zelim da budem banovan.
                      Samo cu ti nesto reci u zivotu treba sve probati,i ban je za ljude al ne valja preterivati, ni u cemu pa ni u tome..citaj (ja)

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Ok je bio net ,neogranicen nije se gubio,mozda je padala brzina nekad,al ne nseto strasno..ja sam ga imao pa pre recimo 2 godine ne znam koji paket bese ,e onda su menjali opremu i tu su me iznervirali jer mi prvo rekli za 1 dan pa 3 dana pa za 7 ,a u tom periodu nisam imao net jer je taj neki,koji radi na terenu skinuo staru al nije imao kod sebe novu opremu ,i rekao da ce doneti sutra i montirati..nije dosao niti se javio ,ja sam ih zvao rekli su mi doci ze 3 dana i dali mi kontakt sa njim,posle 3 dana ,on ne dolzai i kaze nisam stigao od posla kolega mu na odmoru,bice za 7 dana,tad sam poludeo...dosao je za 7 al opet nije sve bilo kako valja nesto i tad sam otisao u Orion,podivljao vratio opremu i trazio raskid ugovora,dali su mi bez da platim ugovor do kraja...
                        Hahahahahahahhahhah, brat moj, zvao sam ih i doći će tehničari operateri da nameste za par dana, ali mogu da te zamislim kako se nerviraš. Mislim čudno bi bilo da tebe ne iznervira Ko šta radi brat fiksni traži razlog da nekoga napenali... ali u pravu si, umeju da budu bezobrazni svi ti za kablovske net itd

                        Comment


                        • Ma samo da su rekli za 7 ,a ne da me muljaju a ja plus cekam svaki taj dan,jer ne znas kad ce doci samo kaze u toku radnog vremena...to ko i kad uzmes nekog majstora,lupam keramicara,pa kaze sve ce biti gotovo tad i tad,a onda izmislja razloge,ne mogu danas i sl.pa seposao otegli namesec dna umesto 2 nedelje. A ustvari ode kod drugog klijenta jer nece da ispusti nijedan posao...zato ja sad ako uzimam nekog majstora u startu mu kazem ako ne ispostuje sve iz prvog dogovora,bice otpusten...jer to je pakao sa njima

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Ne bih da dobijem ban, ali o cemu mi smemo da raspravljamo?
                            Do koje mere se smemo izrazavati na sarkastican nacin? Da li postoji jasna granica?
                            Ima dosta postova koji u dobroj meri ukazuju na sarkazam ali ipak prolaze kod moderatora, dok neki drugi bivaju upozoreni/banovani.
                            Da li to zavisi od raspolozenja nadleznog ili postoji jasan pravlinik po kojem je moguce svaki post razvrstati na legalan/nelegalan?

                            Pitam da bih znao ubuduce kakav pristup da imam na forumu, jer ne zelim da budem banovan.
                            Kad budes banovan, znaces gde je granica

                            Ne brini ti nista, sve dok je normalna komunikacija/rasprava, sve dok su provokacije/peckanja/zezanja u granicama dozvoljenog, niko nece biti banovan ili na drugi nacin kaznjen. Morate da shvatite da se tolerancija smanjuje, jer upravo tu toleranciju, koju neki moderatori pokazuju, vi zloupotrebljavate. E, pa, nece moci tako. Isto tako morate da znate da ova tema sluzi za offtopic postove koji na drugim mestima ili nisu dozvoljeni ili je tolerancija za njih prilicno niska (u zavisnosti od sadrzaja posta).
                            Last edited by Mr. Wolf; 14-09-17, 17:07.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Za neke važe jedna a za druge druga pravila

                              Comment


                              • Vuk se naostrio.

                                Comment

                                Working...
                                X