Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji je tv kanal u pitanju? Mislim da samo sportklub ima pravo na prenos.

    Comment


    • Узео пред кошарку да слушам РТС и овог дегенерика

      Comment


      • Sama ideja da njega slusas je
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Sama ideja da njega slusas je
          Знам

          Comment


          • I ja ga odslušah i sad' sam zbunjena - da l' da plačem il' da se smejem...
            : pije četrnaestu kafu:
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment




            • Treba iskoristiti svaki slobodan trenutak za sport.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                I ja ga odslušah i sad' sam zbunjena - da l' da plačem il' da se smejem...
                : pije četrnaestu kafu:
                Svaki put kad napravi epsko sranje i po drustvenim mrezama se pojavi kritika tog epskog sranja (jer i nema drugih mesta na kojima moze da se pojavi) Psiho rezervise termin na televiziji da uradi sledecih par stvari:

                1. Da nas blagoziveli obavestiti kako je on odgovoran za razliku od svih drugih.
                2. Da kaze kako mu nije prijatno ovo ili ono ali mora jer se zrtvuje za narod.
                3. Da opljuje bivse, buduce vlasti i sve one vlasti kad on nije na vlasti.
                4. Da "objasni" kako radi od jutra do sutra jer ne ume drugacije.
                5. Da epsko sranje proglasi za a) istorijsku neminovnost, b) nuzdu na koju je protiv svoje volje nateran i c) posledicu rada onih pod tackom 3. cije on brljotine mora da ispravlja u znoju lica svog.
                6. Da uvredjeno napuci ionako napucene usne jer ga niko ne razume i ne ceni njegovu zrtvu.
                7. Da pravi dramske pauze i glumata kao da je prvak Narodnog pozorista a ne najobicniji smirant.
                8. Da znacajno i s visine gleda u novinare pogledom koji on umislja da je zastrasujuc a u realnosti je pogled kokoske koja se nateze da snese jaje.
                9. Da se minimum jednom obrati nekom od degenerika koji mu iza ledja prave scenografiju kako bi ga nesto pitao ili trazio potvrdu za budalastine i presne lazi koje izgovara.
                10. Da iziritira svako bice u Srbiji koje ume da koristi mozak svojom senzacionalno odvratnom pojavom.

                Probao sam jedno tri-cetiri puta da gledam ta njegova prenemaganja jer iz opreza uvek volim da vidim i procenim s kakvim idiotom na vlasti imam posla. Ovaj je bas ozbiljan idiot, njega po silasku s vlasti ceka ona zanimljiva bela kosulja koja se zakopcava na ledjima i koju je proslavio Dzek Nikolson u filmu "Let iznad kukavicjeg gnezda".
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Nikada nisam imala zeludac za njega i jos par oko njega...ali nazalost tu i tamo u prolazu nesto pokupim. Sinoc sam se bas dobro cuvala, cak i tvitera, a i bilo je drugih dogadjaja, pa nije bilo tako tesko izbegavati psiha.

                  Iskljucivo me tri stvari (pitanja) zanimaju vezano za njega: prva, najvaznija...kada ce da ode, pukne ko zvecka, da ne kazem ko neki onomad; druga, da li gubi izbore u Beogradu (ahhh pusta i trenutno najveca zellja!) i treca stvar, da li ga zaista ceka ta bela kosulja... nesto sam tu bas skepticna, znajuci kako ovde niko ne odgovara ni za sta, nikada.
                  Ali trenutno sve je to nebitno....samo da ode ...samo da ode...gde god...



                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ne znam za vas ali ja od danas pijem kapucino iako ga nisam nikada pio striktno u centru Beograda sa penicom nikako bez nje.
                    I da do neba hvala onome ko je izmislio daljinski upravljac pa za razliku od vas koji ste greskom sinoc gledali patrijarha, predsednika, premijera ....
                    ja sam gledao basket
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Sav ponosan cu pitati, ponosan sto ne znam, o cemu se radi, kakvo saopstenje?
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Ne znam ni ja i iskreno ne zanima me
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Pojma nemam bas...jos uvek, ali nagadjam..posto je poslednjih dana bilo prozivanje njegovo u vezi bivse nam juzne pokrajine.
                          Saznacu za 1 sat na poslu...htela-nehtela -.-


                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Kakve su ovo mućke
                            https://www.prvenovine.com/u-fokusu/...a-eurobasketa/
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by torpedo View Post
                              Uh, kako možete jesti to belo - ni ukusa ni mirisa. Samo kad mu izmeniš totalno ukus dolazi u obzir - meni najbolji način pohovanje. Razmutiš jaja, naribaš sira, naribaš kore limuna, peršuna...uvaljaš u brašno, tako ga nekako progutam.
                              Uzmeš dobar masan komad junetine i dobro skuvaš, uz to domaći hren.....e to je već nešto.
                              Uvaljaj u prezle - mada je odlicna varijanta i sa mrvljenim smokijem ili cipsom.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Smoki ili cips? Ovo je americki uticaj...oni one slane perece svuda guraju i u kolace...i smorise sa Oreo keksom, i slanom karamelom...i puterom od kikirikija...(morala sam da se nadovezem)..
                                Ne znam da li su pravili nekada slatkise pre ovih proizvoda ..posto i ih trpaju sada u svaki

                                Nego za pohovanje..umesto brasna...odlicna je mesavina narendanog parmezana i krupnije mlevenog lesnika...ili usitnjenih kukuruznih pahuljica

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X