Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Jeo sam cak i medvedje meso,medjed je strvinar pa malo i meso smrdi moguce da je zbog toga,ali navikne se covjek.Takodje meso od divlje svinje je mnogo bolje od mesa onih bolesnih svinja sa farme.Pominjao sam vec da sam lovac,odatle i ovoliko bogato iskustvo.
    Potpisujem što se tiče divljači. Mada sam jeo samo srnu, d. svinju i zeca
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Originally posted by Ves View Post
      Pa to. Ako ti je 30 godina meso bilo dio svakog obroka ili si ga jeo bar 4-5 puta sedmično, sad lijepo probaš jedno 2 decenije mesa bez. Ne treba biti isključiv.
      Dve decenije Nisam isključiv što se tiče hrane, sve što se jede sam probao, nešto se zadrži u jelovniku a većina odpadne. Ako ti je meso prijalo 30 godina i prija ti i dalje (a uz to nemaš zdravstvenih problema radi konzumiranja istog) koji bi trebao biti tazlog da ga se ostaviš.

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Dve decenije Nisam isključiv što se tiče hrane, sve što se jede sam probao, nešto se zadrži u jelovniku a većina odpadne. Ako ti je meso prijalo 30 godina i prija ti i dalje (a uz to nemaš zdravstvenih problema radi konzumiranja istog) koji bi trebao biti tazlog da ga se ostaviš.
        Ma sprdam se, zaboli me ko će šta jesti. Samo kažem da jesti meso bar jednom dnevno ili čak više od 3 puta sedmično je itekako isključiv pristup ishrani. Nemam pojma da li je to slučaj kod vas, znam da generalno naša tradicionalna kuhinja to forsira.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
          Sad bi ti moja Taca rekla "Kako možeš da jedeš nerođeno pile sram te bilo"
          Ahahahh, pozdrav za Tacu...veganku

          Originally posted by miloolja View Post
          Volim meso...ali isto tako mogu bez njega...i te kako ukusno kuvam i bez mesa..recimo juce..gulas sa sumskim piletom...pfffffff

          tt sa A5 u inat Mi6
          Šta bi tek na ovo rekla?

          Nerealan, nema na čemu i drugi, treći put
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Ljudi prave greske oko prehrane i misle da ce njima odgovarati prehrana koja odgovara drugima. Sve odlicno, vegani, bla bla bla, sta me briga radi sta hoces, al ne treba da se meni namece sta treba da jedem.

            Ima ljudi koji zive 100 godina, imaju tako bezveze ishranu, a onda drugi, vegan, jede sve zdravo, pazi sve, umre s 60. Svakome drugacije odgovara.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • A ti si probao biti vegan pa znaš da ti to ne odgovara?
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Pre nekog vremena sam jeo komorač, svidilo mi se i od tad bar jednom mesečno napravim juhicu, preporuka - nije komplikovano, ukus me podseća na onu od gljiva.
                https://www.coolinarika.com/recept/k...a-od-komoraca/

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ljudi prave greske oko prehrane i misle da ce njima odgovarati prehrana koja odgovara drugima. Sve odlicno, vegani, bla bla bla, sta me briga radi sta hoces, al ne treba da se meni namece sta treba da jedem.

                  Ima ljudi koji zive 100 godina, imaju tako bezveze ishranu, a onda drugi, vegan, jede sve zdravo, pazi sve, umre s 60. Svakome drugacije odgovara.
                  Ko duže živi - Eskimi ili Tibetanci?
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Već ja vidim crta nam se nova tema: Gurmanski recepti
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post


                      Šta bi tek na ovo rekla? [emoji3]
                      Da hoces da te pozovem sledeci put na rucak?



                      tt sa A5 u inat Mi6
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Da hoces da te pozovem sledeci put na rucak?



                        tt sa A5 u inat Mi6
                        Ne , mislila sam na Tacu...ali ako već zoveš...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • A ko je Taca?

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ne znaš?
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              A ko je Taca?

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              Ne znaš Tacu? Ijuuu..Gangova svaja -vegan
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Po imenu (nadimku pretpostavljam)..jok...po cuvenju...da.

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X