Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A kad ces stvarno?
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      A kad ces stvarno?
      1000+1

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Ko daje imena ovim uraganima?
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Nezadovoljni muzevi
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Originally posted by Tarantula View Post
            Ko daje imena ovim uraganima?
            Svetska meteoroloska organizacija uglavnom, sa lokalnim met.org.
            Za vreme II sv. rata americki vojnici davali su zenska imena olujama na Pacifiku, jer su im navodno zene nedostajale..a onda se to 70tih god promenilo pa se od tada dodeljuju i muska.
            Postoje liste imena koja se rotiraju, ne znam na koliko 5-6 godina, izuzev onih razarajucih uragana....oni se brisu zauvek, kao sto su recimo bili Katrina i Metju.

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Kada se uragan bude nazvao Dulence onda ću znati da je pravi razarač ovako ovo su sve dečija imena Hoze,Irma,Jovana bla bla

              Šalu na stranu gledao sam veličinu ovog i prošlog koji je bio istog stepena brate mili ovaj je veći jedno 10 puta Neki pričaju kako globalno zagrevanje utiče i na veličine uragana mada kontam da je ovo neki ciklus tojest da se ovakvi dešavaju svakih nekoliko stotina godina.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Zvace se Dulence tek kada bude neki teski razarac, koji ce sravniti celu obalu
                Btw ima li jos neki Dusan ovde na forumu sem tebe i mene Gangaricu? Brajkoni se zove Dusko, to znam - ali on ne ulazi u ekipu - ipak to nije to. Mozda neko od ovih novih sto su stigli sa B92?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  Kada se uragan bude nazvao Dulence onda ću znati da je pravi razarač ovako ovo su sve dečija imena Hoze,Irma,Jovana bla bla

                  Šalu na stranu gledao sam veličinu ovog i prošlog koji je bio istog stepena brate mili ovaj je veći jedno 10 puta Neki pričaju kako globalno zagrevanje utiče i na veličine uragana mada kontam da je ovo neki ciklus tojest da se ovakvi dešavaju svakih nekoliko stotina godina.
                  Ma nema nikakve veze sa glob zagrijavanjem, jer Ameriku nije spicio ozbiljan uragan vec 12 godina, sto je bila anomalija samo od sebe.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Imam na skajpu jednog Dušana sećam se da je jedan od tripletara samo ne mogu da se setim ko tačno. Dušan je ime rezervisano samo za gospodu i razarače
                    Last edited by Lord Gangarić; 10-09-17, 10:10.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Ma nema nikakve veze sa glob zagrijavanjem, jer Ameriku nije spicio ozbiljan uragan vec 12 godina, sto je bila anomalija samo od sebe.
                      Meteorolog nas.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Zvace se Dulence tek kada bude neki teski razarac, koji ce sravniti celu obalu
                        Btw ima li jos neki Dusan ovde na forumu sem tebe i mene Gangaricu? Brajkoni se zove Dusko, to znam - ali on ne ulazi u ekipu - ipak to nije to. Mozda neko od ovih novih sto su stigli sa B92?
                        Bio je na forumu jedan Dušan ali odavno ne dolazi, bio je sa Bojanom i društvom kada je Roger bio u Novom Sadu na Davis Cup meču..

                        Comment


                        • Teletina i povrće ispod sača, ti si na potezu Maro



                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                            Bio je na forumu jedan Dušan ali odavno ne dolazi, bio je sa Bojanom i društvom kada je Roger bio u Novom Sadu na Davis Cup meču..
                            Dule legenda, upoznao ga licno, on je bas bio zaludjen za informacije, a fin decko. Bio po forumu stalno, i onda upisao fax i nema ga...
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • On je bese iz Nisa, ako se lepo secam?

                              Comment


                              • Jeste.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X