Announcement

Collapse
No announcement yet.

Paris Bercy 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Celu karijeru Grigora će jebavati vruća glava. Dok nju ne ukroti nema ništa od velikih očekivanja i rezultata.

    Comment


    • Iskreno, meni Đoković uopće ne djeluje da je željan tenisa, ne djeluje mi da uživa na terenu i općenito u tenisu. Mislim da je razlog tome, to što se više bori u sebi da tim nekim novim načinom razmišljanja, ovo koje mu je nametnuo guru gmaz. Nekako kao da je više skoncentriran da ne pokazuje emocije, frustraciju, nego što uživa u igri.
      Nije u njegovom mentalitetu da ne pokazuje emocije, uvijek je bio temperamentan i to ga je krasilo, a sada da se preko noći u neku tihu bubicu pretvori.
      Imam neki osjećaj da bi mogao uskoro da "nadođe" Đoković i da bi doslovno nogu u gu*icu mogao dobiti Pepe.

      Comment


      • stalo mu je, neće sigurno izgubit do endija, nema bježanije

        Comment


        • Dobro, ali ako bi bio dobar pa da prestane da šalje tu lubav rukama po završetku mečeva, eto bila bih zahvalna, mnogo je počelo da mi ide na živce a inače Noleeeeeeee
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Doviđenja Grigoreeee!!!! Nek se spremi Marin Čilić.

            Nije reper Dimitrov trenutne forme, zbog ogromnih padova kojima je sklon, ali će nam dvoboj sa momkom iz Međugorja pokazati u kom pravcu se kreće Noletova igra i forma. Biće vraški teško jer Čilić se nalazi u odličnom momentu, sjajno servira plus prepun je samopouzdanja nakon trofeja u Bazelu.

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              stalo mu je, neće sigurno izgubit do endija, nema bježanije
              Ti se možda opet nećeš složiti, ali ja mislim da će Andy puknuti pod pritiskom. Moguće već danas. Umoran je, to je valjda sada i tebi jasno, želja je tu, ali jako je velik problem što uopće ne ovisi o sebi. Dakle zna da Đoković mora izgubiti, a on još pored toga vjerovatno mora osvojiti. Znači na taj pritisak nadodati umor, nabrijanog mladog domaćeg igrača i publiku protiv sebe.
              Iako je dosad lagano izlazio na kraj sa Pouilleom, danas su karte totalno drugačije podjeljene.

              Comment


              • Ajde Lukase oko tvoje plavo
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Biće vraški teško jer Čilić se nalazi u odličnom momentu, sjajno servira plus prepun je samopouzdanja nakon trofeja u Bazelu.
                  I ja mislim da Novak sigurno gubi od Čilkana, jer niko nikada Marina nije dobio 15 puta za redom, pa neće ni Novak.

                  Comment


                  • Ma nista umor, cijele dane se igra PS to je samo pozitivna energija. A jos kad se uzme u obzir da Delgado stalno dobija 5 komada, kao sto je i Vallverdu dobijao pa je zbog Endijeve nemilosrdnosti napustio gazdu, tu mjesta panici nema

                    Comment


                    • Kakav crni umor sve dok pobedjuje nema umora,on je sada u transu, umorom se teše samo kad izgube meč.
                      Last edited by Dekson; 03-11-16, 17:54.
                      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                      Comment


                      • Kakav vrisak Mareja, kao da je u pubertetu

                        Comment


                        • Pouille se nadovezao na prethodna dva meča sa Murrayem

                          Comment


                          • Rutinski Endi.

                            Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Baš loše igra Lucas

                              Comment


                              • Svi koji se razumeju u tenis mogu da primete koliko je Mari bolje fizicki pripremnjen od Noleta i koliko je samouveren.
                                Ovde se samo nadati na njegov kiks do finala, ili na Noletov inat, ali se bojim da inat ne može da popuni razliku bolje Marijeve igre

                                Sent from my SM-G935F using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X