Announcement

Collapse
No announcement yet.

Paris Bercy 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Hvala na odgovoru,mene samo zanima dal je on ikad pisao na temi tenisa,Novaka, jer ga se ne secam,ili je dosao sad samo da opljune po njemu,kao milioni iskompleksiranih po netu ovih dana
    Dođe taj jednom u par meseci kad Novak izgubi da ga popljuje i kaže kako on navija za njega, ali da je Novak jedna odvratna osoba koju ne može da smisli, nego jbg iz Srbije je pa on navija za njega znaš. Ali mu se gadi. Ali navija za njega.

    Evo sad više ipak ne navija

    Comment


    • Ovdje se sada mrze i bivsi i sadasnji broj 1.

      Comment


      • није ми јасно шта се овај Изнер нешто пали и секира за неким као пропуштеним шансама.... ваљда сви знају да је основна тактика кад играш против јаког сервера да га навучеш на размене, да трчи лево десно и тако изгуби снагу и концентрацију за добар сервис... како он тога није свестан и Мареј га хвата баш на ту фору.... Изнер треба да рачуна на једину шансу а то је добар тајбрејк... овако испада глуп или му је и тренер јако најван?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Da da,znam bas cudno sto sam te zapamtio verovatno zato sto fin,iskren srecan zbog Mareja...velicao si Nadala te 2010,2011 ismevao na neki nacin Noleta,kad je obrisao patos sa tvojim ljubimcem ne secam se da si bio pun iskrenih cestitki prema igracu koji mozda i najvise zasluzio to prvo mesto jer je dosao na najtezi moguci nacin na isto,e tad si ti polako nestao sa pisanjem kao i tvoj ljubimac to je razlog,pisao bi ti bez stajanja i provocirao ne bi ti tad smetali ovakvi kao sto sam ja, a inace kakav sam to ja ti me znas a kad smo ti vec takvi,kakvi god, pa nisi trebao ni danas da javis

          I hvala znam da razumes teskobe,samo sto su tvoje trajne a nase minimalne i trenutne,jer kao sto si lepo rekao Nole ce biti prvi al Nadal tesko ikada vise,ocekujem tvoje cestitke vec tokom sledece godine

          Jedino ti priznajem nisi glup radio si to onako perfidno,namazano..a ne ko neki koje sad vidim sta piskaraju
          Nisam velicao Nadala vec sam navijao za njega kao sto i dan danas navijam samo sto covjek nije konkurentan i ne dolazi do zavrsinica turnira a ja volim da izaberem nekoga da podrzavam u tim zavrsnicama i sasvim je logicno da cu podrzavati one koje imaju manje slemova i manje titula. Ali to ne znaci da nisam cestitao Djokoviceve ogromne uspjehe u zadnju godinu i pol sto se lako moze provjeriti.
          Nadal ne mora nikada vise biti niti na to gledam kao neku tegobu jer sam dok sam bio tinejdzer dovoljno se radovao njegovim pobjedama i uzivaju sad kako se "ostarilo" malo manje sam u tom fazonu.

          Nekih stvari se ne sjecas dobro tako da to necu da komentarisem.

          Comment


          • Kakva je ovo patnja gledati ovake mečeve, čisti mazohizam.
            Teniseri poput Iznera i Karlovića će uništiti ovaj sport, da nemaju tu visinu ni u prvih hiljadu nebi bili.
            U ovom slučaju ne mogu a da ne navijam za Mareja (od kojeg mi se blago rečeno dobijem ospice, rjetko antipatičan lik)
            Last edited by torpedo; 06-11-16, 15:39.

            Comment


            • Dva, tri takva igraca koja se umesaju na najbrzem Mastersu ove godine nece nista upropastiti...

              Comment


              • Ja ne znam sta je vama danas i sa tim povracanjem na odredjene igrace.

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Cestitke Endiju na tituli. Cetvrti turnir zaredom koji osvaja a da nije dobijo top 10 igraca. Prosto neverovatno.

                  Takodje, ja mislim da je u prethodnih 20 meceva 18 puta servirao prvi. Neverovatno sreca prilikom bacanja novcica.
                  Last edited by 147; 06-11-16, 16:32.

                  Comment


                  • Ti si se tog novcica i redosleda serviranja uhvatio, ne mozes od US Opena da pustis

                    Comment


                    • Originally posted by zdravkelja View Post
                      Ti si se tog novcica i redosleda serviranja uhvatio, ne mozes od US Opena da pustis
                      Kraljica sredila.

                      Comment


                      • Originally posted by DinoFC View Post
                        Nisam velicao Nadala vec sam navijao za njega kao sto i dan danas navijam samo sto covjek nije konkurentan i ne dolazi do zavrsinica turnira a ja volim da izaberem nekoga da podrzavam u tim zavrsnicama i sasvim je logicno da cu podrzavati one koje imaju manje slemova i manje titula. Ali to ne znaci da nisam cestitao Djokoviceve ogromne uspjehe u zadnju godinu i pol sto se lako moze provjeriti.
                        Nadal ne mora nikada vise biti niti na to gledam kao neku tegobu jer sam dok sam bio tinejdzer dovoljno se radovao njegovim pobjedama i uzivaju sad kako se "ostarilo" malo manje sam u tom fazonu.

                        Nekih stvari se ne sjecas dobro tako da to necu da komentarisem.
                        Ma nije problem,samo kazem mislim da je cetitka upucena Mareju vise zbog Novakovog pada nego Andija,pa ti jos malo da dolijes ulje na vatru.

                        To sta pises u poslednjih godinu dana ne znam nisam ispratio,al znam kakav si bio 2010,2011 od svih tada zapamtio sam tebe,clayworiora,verovatno, jedan od najboljih poznavaoca tenisa ovde na forumu a i sire,secam se Vladana,bojane i od ovih danas koje vidim Zike jer ga pamtim po gifovima i umiranjem u toku svakog Novakovog meca,sigurno su tu jos neki al vi ste mi ostali upamceni svako po necemu ti o onome sto sam vec napisao

                        Al svakoko nebitno to da se ubedjujemo u nesto sto je bilo pre 6godina, nema poentu,ne moram ni komunicarati ako budes na forumu i to je to svako ima svoje misljenje

                        Izvinjavam se na spamu,na ovoj temi
                        Last edited by 61563; 06-11-16, 17:48.

                        Comment

                        Working...
                        X