Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Sport Klub League 2016-2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prva runda finala (finala konferencija) je završena, Zola je izašao kao vodeći 8-7. Podsjećam da Rosso ima prednost iz regularne sezone u slučaju X.

    Prva runda NBA finala se igra 1. juna, tada nastavljamo.

    Comment


    • I red je da finale odluči pobednika... Biće uzbudljiv finiš...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Noćas, 03:00 G1 GSW-Cleveland, da vas vidim

        Comment


        • Oba GSW.

          Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Momci izvinjavam se što dugo nisam bio aktivan... Noćas ste obojica igrali GSW, rezultat je sada 10-9 za Zolu. Ponestaje ti vremena Rosso, ali sada tek stižu najzanimljivije utakmice u Clevelandu

            Comment


            • Zna Rosso da u slucaju neresenog rezultata osvaja titulu, strpljiv je.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Ako u oba slucaja odigraju razlicito, ako Rosso po ovome sto smo videli u prva dva meca bude rizikovao na Cleveland, Zoli je dovoljan samo jedan brejk GSW sto nije nerealno jer 5. oni 99% dobijaju i zavrsavaju posao. Sa druge strane mozda Zola veruje u Cavse i odigra 1 nije ni to nerealno ipak je to ultra jaka ekipa i sigurno mogu da izbegnu metlu. Mada kako Zola igra ovaj PO igrace obojica sve do kraja isto.

                Comment


                • Obojica ste igrali na Cleveland, zanimljivo. Ova sledeća će biti baš zeznuta za ubosti, posebno za vas dvojicu, ostaje 10-9 za Zolu.

                  Comment


                  • Roso što bi se reklo pod pritiskom.
                    Last edited by Tarantula®; 10-06-17, 09:16.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Odem juče na neku planinu, Bogu iza nogu da radim nešto, nisam mogao net da nahvatam ceo dan. Pokušavao sam da uđem preko tt-a i browsera bar jedno 30 puta... Malopre sišao u civilizaciju...

                      Ništa, pretpostavljam da je Rosso tipovao na Klivlend, tako da je izjednačeno. Imam još neke mršave šanse...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Da, Rosso tipovao na Cleveland. Rezultat je sad 10-10 s tim da Rosso ima prednost iz regularne sezone, ajmo u clutch time
                        Spoiler


                        Comment


                        • Rosso tipovao na GSW, a Zola očekivano kontra.

                          Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • ROSSO JE ŠAMPION SK NBA LIGE 2017.


                            Rezutat u finalu 11-10 za Rossa. Prvobitno čestitke za njega jer je vodio od samog početka u regularnoj sezoni i ponekad imao prednost i od 20-25 pogođenih tipova više od prvih pratilaca, svaka čast i nimalo nezasluženo. Čestitam i Zoli koji je također bio jak u regularnoj sezoni a još jači u playoffu, opasan igrač, na kraju ti je malo falilio da uzmeš titulu ali se glupost ispriječila.

                            Čestitke i zahvala svima ostalim koji su učestvovali ove sezone i svakodnevno tipovali i družili se.

                            Comment


                            • Čestitke Rossi na zasluženoj pobjedi.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Ja bih isto da se zahvalim svima koji ste igrali igricu, a posebno Bastiji jer preuzeo na sebe da vodi sve ovo i siguran sam da je dosta vremena i zivaca sa racunanjem izgubio.

                                Cestitke Zoli na odlicnom velikom finalu.

                                Hvala svima jos jednom.

                                Spoiler
                                Osvojena titula znaci i moj oprostaj od ove igrice.


                                Za kraj.

                                Last edited by Rossonero; 13-06-17, 09:03.

                                Comment

                                Working...
                                X