Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Roger Federer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebeni USO. Nakon sto je imao taj problem sa ledjima, pomirio sam se da nece uzeti USO i da nikad necu to docekati. Videlo se od prvog kola da ce tesko da se vrati u neki siguran ritam i udarce. Koliko je gluposti uradio jutros protiv Delpa, nije ni zasluzio da se bori za titulu. Video sam intervju i sam je svestan toga. Jednostavno mentalno nije bio na potrebnom nivou, falilo je vere u sebe i svoje udarce, zato je dolazilo do onakvih gluposti. TB samo on zna kako je izgubio.

    Sto se mene tice, zavrsio sam sa tenisom do AO, eventualno cu baciti pogled na WTF i to je to.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • A da, tebi je zabranjeno da otvaras teme
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Sto? Delpu sam doneo 2. Slem
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Nisi doneo Rogeru 20.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Mnogo mu je tri Slema u 36. godini
            Znalo se posle Montreala da od toga nema nista.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Montreal

              Za ovaj GS je trebalo bolje da se naoštri, što je trebalo da krene preskakanjem Montreala.


              Njoj su trebale tabletice poslije TB-a

              sigpic

              Comment


              • Ona je genije, posle svih ovih godina, posle 1500 meceva, ona se nervira kao da su na samom pocetku
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Izgleda da je posle osvojenog W Role odlucio da ovu americku turnrju "odradi". Po meni je to bilo jasno nakon sto je odlucio da sa Sardinije ode za Montreal bez trunke prave pripreme. Zasto, pa zaboravljamo da je on jedna ozbiljna industrija a ne samo teniser, izasao je u susret sponzorima , odradio turnir umesto da trenira i usledila je povreda, mozda i ocekivana posto je direktno sa plaze dosao na teren. Na USO isao dokle je mogao , odradio i tamo sponzore i eto nas ovde danas. Realno sa takvom pripremom to je bio maksimum.
                  Da je mislio ozbiljno da zapinje na ovom USO, prvo ne bi isao u kanadu, nego bi odradio Sinsi i dosao spreman na USO. Odlucio je drugacije, W je zadovoljio sve sto je on trazio od ove sezone i ko sme da mu zamera zbog toga.
                  Naravno navijacki skroz ovako i meni je zao jer da je uradio obrnuto upisao bi ladno USO ove godine.
                  Sto se mene tice totalno nebitno sve do kraja sezone.......Da se sacuva bar malo za oprostajnu....
                  sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                  Comment


                  • Kakav je Rogerov raspored do kraja godine ?
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Sangaj, Bazel, Pariz, WTF, ako ne gresim.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by MarRF View Post
                        Izgleda da je posle osvojenog W Role odlucio da ovu americku turnrju "odradi". Po meni je to bilo jasno nakon sto je odlucio da sa Sardinije ode za Montreal bez trunke prave pripreme. Zasto, pa zaboravljamo da je on jedna ozbiljna industrija a ne samo teniser, izasao je u susret sponzorima , odradio turnir umesto da trenira i usledila je povreda, mozda i ocekivana posto je direktno sa plaze dosao na teren. Na USO isao dokle je mogao , odradio i tamo sponzore i eto nas ovde danas. Realno sa takvom pripremom to je bio maksimum.
                        Da je mislio ozbiljno da zapinje na ovom USO, prvo ne bi isao u kanadu, nego bi odradio Sinsi i dosao spreman na USO. Odlucio je drugacije, W je zadovoljio sve sto je on trazio od ove sezone i ko sme da mu zamera zbog toga.
                        Naravno navijacki skroz ovako i meni je zao jer da je uradio obrnuto upisao bi ladno USO ove godine.
                        Sto se mene tice totalno nebitno sve do kraja sezone.......Da se sacuva bar malo za oprostajnu....
                        Mene najvise nervira sto covek ne koristi svoje sanse..toliko iskustva a psiha je na nivou klinca..
                        Zaista ne pamtim kada je Rafa izgubio mec a da je bio bolji teniser..isto to vazi i za Novaka..
                        Kod Rogera se to cesto desava...i ovako nepripremljen na USO je mogao da dobije Delpa..

                        Comment


                        • Nije mentalno bio spreman za mec sa Delpom. Nije razmisljao pravilno, slao previse na FH, izletao bezveze na mrezu itd. Uticao je dosta onaj problem sa ledjima, jebiga, poremetilo ga skroz. Coveku da su dosli neki pribraniji protivnici u prve dve runde, zavrsio bi USO tada. To dovoljno govori koliko je spreman bio za turnir.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Ne znam zasto je izabrao Montreal..u igri je bilo prvo mesto i gotovo sigurno osvojen USO..
                            Em sto je bio u boljoj formi od Rafe, em sto nije bilo Novaka..
                            Toliko ima izgubljenih meceva koje je imao u svojim rukama..

                            Sta Rafa igra do kraja godine?

                            Comment


                            • Zato sto nije hteo da dodje u situaciju da igra samo Sinsi, tamo ispadne odmah i sa jednim mecom dodje na USO.
                              Po meni, njemu je falilo jos nedelju dana izmedju W i Montreala, da bude skroz spreman i odmoran i ne verujem da bi se onda povredio.

                              Koliko vidim, jos je u USA, odmara i uziva sa porodicom
                              Ocekujem da ce bas snazno da zavrsi sezonu, sigurno ce mu prioritet biti wtf.

                              z3 compact using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Sad je kasno da se prica sta bi bilo kad bi bilo. Definitivno steta za USO, jer da je dosao spreman, jedino Nadal treba da se pobedi, ali sta je tu je, neka je on nama ziv i zdrav pa da uzivamo i dalje.

                                Comment

                                Working...
                                X