Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Roger Federer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 10 nocenja, 11 dana, brzo proslo. Jutros stigao pa se dosadjujem kuci Zato sad Bojana uziva, bole je brige.

    Comment


    • I? Verovatno si se bolje proveo od Roleta.

      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Za pocetak nemam problema sa ledjima, tako da tu vodim. Al Thassos je divno mesto za odmor.

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          Za pocetak nemam problema sa ledjima, tako da tu vodim. Al Thassos je divno mesto za odmor.
          Čuj "divno mesto"...daj to malo konkretnije...Jesi uspeo da odeš do Mermerne i Porto Wathy na kraju?

          Da ne bude totalni off.
          Dobro je što je Rodžer odlučio da propusti Sinsinati i da odmori leđa da bi se bolje pripremio za USO.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Nego sta nego sam uspeo, ja sam vrlo tvrdoglav decko kad nesto hocu. Sa safari dzipom sam bio i na Saliari i Porto Vathy, predivne plaze ali bolja Vathy jer ima dovoljno prostora za sve i nema se osecaj tolike guzve. Fenomenalno mesto za parove i porodice.

            Bacicu ti koju sliku kad budem prebacio, mrzi me sad. A i onako sam se tek 8mog dana suncao, do tad izgoreo i alergija, sta cu kad sam beo =/.

            A za off, rece mi cale da je Fed ceo turnir bio veoma nervozan, pa na osnovu toga mislim da je vec vukao sitnu povredu ledja, al kad da ga ovako nervoznog bas skorije nije video.

            Comment


            • U drugom setu finala se baš videlo da nešto debelo ne štima,iako je ceo turnir bio prosečan /za njegove standarde/ ali sam ( kao i većina ovde) imala utisak da dozira i da će polako popravljati formu do finala.
              Na žalost ispalo je ovako.
              Mada možda tu ima i vedrije strane - ovo je nešto što mu je poznato i što ga tokom čitave karijere muči u manjoj ili većoj meri - pa će znati kako da reši.
              A i bolje sada kada može da odmori nego da je igrao Sinsi pa onda frka za USO
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • To da, vec zna sta je problem i ima vremena do USO, ja nisam nista gledao od meceva ali znam da mi cale rece da je od samog pocetka turnira bio nervozan, pa sam pretpostavio da je mozda pre turnira na treningu malo zeznuo ledja, ma i da ne igra USO, sto bi mi bilo krivo, samo nek on odmara i da igra i sledece godine.

                Comment


                • Ne verujem da će propustiti USO, a sve i da rovit dođe ima priliku za 20 , koja se ne propušta, posebno sa ovakvom konkurencijom.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Da, bas komentarise cale koliko je "tuzan" tenis bez velike cetvorke, s obzirom da je i Nadal ranije ispao.

                    Videcemo sta ce biti sa Marejom i Wawrinkom za USO, pa cak i Fedom, nadam se da ce biti fino finale izmedju Nadala i Feda, al daleko smo od svega toga.

                    Comment


                    • Vavrinka je objavio da neće igrati do kraja sezone.
                      Marej je još pod znakom pitanja.
                      Fed će igrati sigurno...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Nisam znao za Wawrinku, doduse cak mislim da ce i Marej preskociti, jer mislim da nece on tako brzo kuk da oporavi, bar mi nije delovalo da je mala povreda.

                        Comment


                        • Kad ja odavde moram da nalazim informacije

                          According to a sports journalist in China who has close contact with TD in Shanghai Master 1000, they directly contacted Roger's team (I am guessing Tony?) and was told that Roger's back problem isn't serious and he's doing well and will be fit for USO, that Roger will appear in USO kids day and supposedly keep his schedule unchanged thereafter i.e. Laver Cup, Shanghai, Basel etc.

                          z3 compact using Tapatalk
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Pa kad umesto da si na plazi sa ocima na nekom misicavom telu tebi oci na netu traze sta je sa Roletom... mislim stvarnooo ...


                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Last edited by miloolja; 17-08-17, 09:19.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Uzicaj Bojana Mani se foruma, nek neko banuje Bojanu dok se ne vrati sa mora.

                              Comment


                              • Net imam ujutru i uvece, a mene niko ne moze da banuje, to smo vec utvrdili

                                z3 compact using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X