Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Roger Federer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roger, sa 37 godina igra protiv igraca koji je u najboljoj formi na jednu, 2 lopte, GOAT

    Pariz je odlicno prosao, sad odmor i pravac London, a forma je definitivno u usponu

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Kao sto i ovamo napisah, zasluzeno je mec odlucen u tajbrejku treceg seta. Lepo bilo gledati, jes steta sto Fed ne pobedi ali zadovoljan sam igrom.

      Comment


      • Prvi tb je presudio, bio je prepasivan u nekim trenucima, posebno na 6:5, ali nema veze, vidan je napredak u igri
        Ovaj Pariz je bukvalno bio win win

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Dokle će se pominjati Rogerova krštenica. Kada pobedi onda je car nad carevima, nema mu ravnog, kada zabeleži neuspeh odma vađenje "ali on ima 37g, zadovoljan sam igrom" i slična truć sranja.
          I to ne bi bio problem da se Novakov poraz ne gleda pod posebnom lupom. Čim uđe u lošiju seriju odma mu se poništava sve dobro prethodno urađeno.

          Comment


          • Pusti ti nas da gledamo njegovu krstenicu, ovo je Rogerova tema i mozemo da pisemo sta hocemo, ne vredjamo nikog, komentarisemo naseg igraca.

            Sent from my MI 6 using Tapatalk
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Dokle će se pominjati Rogerova krštenica. Kada pobedi onda je car nad carevima, nema mu ravnog, kada zabeleži neuspeh odma vađenje "ali on ima 37g, zadovoljan sam igrom" i slična truć sranja.
              I to ne bi bio problem da se Novakov poraz ne gleda pod posebnom lupom. Čim uđe u lošiju seriju odma mu se poništava sve dobro prethodno urađeno.
              I kakve veze ima to sto te muci jer neko Novaka ne postuje kad izgubi sa ovim sto smo mi napisali?

              I jos bitnije, koga briga bas na temi Roger Federer za to?

              Hvala.
              Last edited by Seoski Terminator; 03-11-18, 21:44.

              Comment


              • Izvinjavam se na smetnji.
                A da je ovo normalno podneblje VAŠ igrač bi trebalo biti zemljak.
                Lep pozdrav ...

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Kada god mislim da je gotov, on me razuveri.

                  Iskreno, ne mogu da ga smislim, ali naklon do poda za ovo sto radi u ovim godinama

                  Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Izvinjavam se na smetnji.
                    A da je ovo normalno podneblje VAŠ igrač bi trebalo biti zemljak.
                    Lep pozdrav ...

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                    Nigde onda nije normalno podneblje
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • I mene odusevljava ovaj covek! Nebitno mi je sto ne navijam za njega. Prvo finale koje sam u zivotu gledao je njegovo finale Wimbledona 2003 godine protiv Filipusisa. Dakle i ako ne navijam za njega on me je uveo u svet tenisa. Od tad pa do sad ja uzivam u neverovatnim stvarima koje radi ovaj covek. Da drago mi je da Novak za koga navijam moze da ima ovakve meceve sa njim. Pamte se do kraja zivota. Trebamo biti zahvalni sto zivimo u eri ovog coveka i za ono sto je on uradio za tenis.
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Ja bih potpisao sad da Novak ovako igra u Rodzerovim godinama, mislim da je to nemoguce.
                        Kako je samo servirao pa to je neverovatno, svaka mu cast zaista.
                        Bojana ne moras odmah na noz @zlog pise se svasta i u Novakovoj temi x10, mislim za njegov prvi komentar o godinama...

                        Jos jednom cestitke na pruzenoj partiji.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Izvinjavam se na smetnji.
                          A da je ovo normalno podneblje VAŠ igrač bi trebalo biti zemljak.
                          Lep pozdrav ...

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                          Jbg ima i nas nenormanih.

                          Comment


                          • Kad se sagleda cinjenica da je negdje od njegove 30-e na ovamo, znaci nekih 7 godina zadnjih, jedini njegov problem zapravo Novak.. da se covjek prepadne koliko bi taj covjek imao trofeja, samo da Nole nije izrastao u sampiona kakav jeste. Sve ostale nedace u tom dijelu njegove karijere, ukljucujuci godine, povrede, Nadala.. su bile lako rjesive, osim te jedne kosti, koja mu je stalno u grlu..

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              Jbg ima i nas nenormanih.
                              Mi nenormalni smo zanimljiviji

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Da, Novak.
                                Osjetio je to Roger i na samom početku i zato je i pokušao onaj strašni pritisak na još mladog igrača.
                                A obzirom da Novak pored imena ima "pogrešnu" zastavu nije bilo teško da se oko tog napada oformi jedna alijansa na čelu sa Rodikom.

                                Kod većine igrača bi to dalo rezultata, ali su se kod N malo Z.

                                E sada, sve da se ovakav Novak nije pojavio Rogeru bi titule nastavio da skida i najveći konkurent Nadal.
                                Da, on danas ima probleme sa povredama, ali i toga bi manje bilo da nije pritiska opet Novaka... šta bi bilo kad bi bilo..

                                I danas Federer ima takvu listu GS trofeja kakvu Nadal i Novak neće prestići i u penziju će sigurno sa titulom GOAT.

                                Comment

                                Working...
                                X