Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Roger Federer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma super sto on nije psihicki jak...

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Pa dobro ali je i dobio neke neizvesne GS, pa se ne moze reci da je psihicki slab. Evo prvo sto mi pada napamet zadnja 2 AO. Ove godine posle izgubljenog 4. seta pocistio Cilica, znaci nije popustio psihicki, prosle godine izgubio 4. set od Rafe i imao brejk zaostatka u petom, pa je preokrenuo i dobio. Ima sigurno jos mnogo takvih primera.
      Ma ja ga poredim sa Novakom i Rafom..
      Igrao je odlicno Anderson ali je Roger ovo mogao da zavrsi u tri seta.

      Comment


      • Evo ti Nadal sad, imao 3 sp i tb, odservirao dupli na 6:5 i na kraju prso tb...je l i on psihicki slab?

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ocigledno nemamo isto misljenje. Rafa nije servirao za mec.
          Ja ne znam nijedan mec(ne racunam Novaka) gde je Rafa igrao poslednji set a da ga je neko brejknuo za mec. Uglavnom je on taj koji pritisne odmah na pocetku poslednjeg seta.

          Evo ti primer i protiv Delpa u IW, 3mp i izgubi na kraju..

          Njemu Anderson 4x uzima servis..

          Ne znam da li ce i dalje ovako planirati sledecu godinu. Rafa ce mu pobeci sa bodovima i osigurace gotovo sigurno prvo mesto osim ako Roger ne pokida americku turneju..

          Comment


          • Rodzer je daleko od penzije!

            On je igrao odlicno na ovom turniru, naletio je na raspolozenog Andersona, ispustio priliku... Desava se.

            Comment


            • Ma i ja sam u afektu reagovao. Ipak je on osvojio 3/6gs..

              Stvarno nisam ocekivao ovo, koliko god da je bio Anderson raspolozen..

              Comment


              • Možda bi bilo dobro da preskoči američku turneju i da se presabere.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Preskocio je on i komplet sljaku, pa ocigledno nije dalo rezultate..

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Rodzer je daleko od penzije!

                    On je igrao odlicno na ovom turniru, naletio je na raspolozenog Andersona, ispustio priliku... Desava se.
                    Normalno, brze podloge, par poena odlucuje, danas su bili na strani Andersona...
                    Jeste tezi poraz, ali je qf, a ti porazi ne mogu da se porede sa porazima u finalu...

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Zeznuta je trava kao podloga, nije se na njoj bas lako kretati, nepravilan odskok, obicno par poena ume da resi set... Tezak poraz, ali sta da se radi, valjda napadne onaj baksuzni USO. Mada iako mu beton strasno odgovara, ako bude iole sporije nece moci da se nosi sa mladjima igracima u grindovanju. Nije mogao ranije, nece moci ni sada.

                      Comment


                      • Ma ja sam svestan da covek ne moze svaki mec da dobije, cak i mec protiv Corica je bio ok posto je u trecem Borna bas pogadjao.

                        Ovde je, sto kaze NI, Roger ispustio pobedu a to ne sme da mu se dogadja protiv igraca poput Andersona..

                        Comment


                        • Australija 2017. se vise ne ponovlja, iz vise razloga. A pre svega zbog mentaliteta. Tad nista nije ocekivao, igrao rastereceno, tesko da je ikada igrao rasterecenije. Vec na skoro svim ostalim turnirima je bilo sve vise i vise pritiska.

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Australija 2017. se vise ne ponovlja, iz vise razloga. A pre svega zbog mentaliteta. Tad nista nije ocekivao, igrao rastereceno, tesko da je ikada igrao rasterecenije. Vec na skoro svim ostalim turnirima je bilo sve vise i vise pritiska.
                            Upravo takav pristup njemu treba. Dosao je na turnir posle povrede, igrao je mec po mec, osetio je da moze cak i kad je gubio u petom. Cak je i IW i Miami igrao fantasticno.
                            Sta njemu kvrcne u glavi, nemam pojma..

                            Comment


                            • Znam da ce zvucati glupo, ali ja sam imala taj neki glupi osecaj da on ne osvaja ove godine W. Nisam ocekivala da ce izgubiti u QF, ali uvek mi je bolje da izgubi u QF nego u finalu slema, lakse prebolim te poraze.

                              OVaj poraz sam iznenadjujuce dobro podnela, cak i ja ne verujem kako se sad osecam
                              Moguce je da ima veze i sa njegovim godinama, jednostavno nije realno da on skuplja slemove kao sto ih je skupljao kad je bio u najboljim godinama.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Meni je svejedno kad izgubi ako je stvarno nadigran u mecu.
                                Moje misljenje je da bi Novaka dobio u finalu da je prosao a Delpa i Rafu vec teze..
                                Pored toga, razocaran sam zato sto je previse turnira preskocio da bi bio dobar na travi i eto, cak je i u Majamiju bio umoran..

                                Comment

                                Working...
                                X