Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam problem

    Slucajno sam updejtovala tt
    I naravno da je krs, nista ne radi kako valja, a naravno da se ni ne secam koju sam prethodnu verziju imala -.-

    E sad, pronadjem neku koja je navodno bog zna kako ok, ali ne cita tw kodove...mislim stvarno 😐 aloooo to mi je vazno.

    Pomagajte koje verzije imate i sta na njima ne radi, da ne dangubim.

    Blagodarim.

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Sačekaj samo novi update ako ti se ne sviđa raspored funkcija ili tako nešto ili izbriši tt pa ga ponovo instaliraj ako sistemski nešto ne radi kako treba.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ee al si mi pomogao

        Pa kada predjem na drugu verziju, po pravilu na stariju neku, uvek se prerhodna brise.

        Ali apdejtovana je juce slucajno..i ne valja taj novi apd...a ko ce da ceka sledeci, pogotovu sto to uopste nije garant da ce da srede nesto, jer svaka sledeca verzija je uzas.

        Aman ako valja tvoja...koja je? 😑

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Poslednja, s tim da je meni taj zadnji update bio pre više od nedelju dana. Nemam nikakvih problema, niti sam primetio neku razliku u odnosu na prethodnu verziju?
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Elem deinstalirala sam onu 6.5.6 i instalirala najnoviju verziju 7.3.4 i za sada deluje sasvim oke. Onaj apdejt nije nesto bio dobar, bagovao je.

            Velika prednost kod novijih verzija je sto se strane listaju gore-dolle, a ne levo- desno kao kod vecine starijih, a to je pogotovu bitno za nas ovde, jer tt zabaguje negde u proslosti, na sredini strane i onda mora da se skroluje do kraja prvo da bi se prebacilo u desno, do poslednjeg posta.
            Ovde su strelice stalno u dnu ekrana gde god da ste.

            Za sada mi smeta sto kod ovih novijih nema quick replay bara i sto se notifikacije pojavljuju na glavnoj strani i posle iscitavanja.
            Cega nema bez njega se moze, a ovo drugo samo ignorisati.

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Jel moze da se resi ovo izlogovanje cim se promeni tema?

              Comment


              • Pa koliko ti to puta menjas temu?
                Nesto na dnevnom, nedeljnom nivou..?
                Ono vise puta dnevno?
                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Pa koliko ti to puta menjas temu?
                  Nesto na dnevnom, nedeljnom nivou..?
                  Ono vise puta dnevno?
                  tt
                  Na minutnom nivou. Da promenim sada temu, moram bih ponovo da se ulogujem, iako mi je uvek stiklirano zapamti me.

                  Comment


                  • Pa rekla bih da svaki cas menjas [emoji23][emoji23]

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • A sto tako cesto menjas temu?
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        A sto tako cesto menjas temu?
                        Pa nisam se registrovao na forum da bih citao i pisao u jednoj temi.

                        Comment


                        • Nisam te razumela, mislila sam na nesto drugo.

                          E ja sam taj problem imala na laptopu, gde je win8 ali se resilo samo od sebe na ostalim racunarima nemam problem, na jednom je win7, a na drugom win10
                          JE l si probao mozda da promenis browser?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Aaaa kad ides sa teme na temu [emoji57][emoji57]
                            Menjas temu, menjas skin, izgled pozadine to sam razumela

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Nisam te razumela, mislila sam na nesto drugo.

                              E ja sam taj problem imala na laptopu, gde je win8 ali se resilo samo od sebe na ostalim racunarima nemam problem, na jednom je win7, a na drugom win10
                              JE l si probao mozda da promenis browser?
                              Vidim sada da radi normalo na chrome, ali ja sam sentimentalno vezan za svoj samsungov pretrazivac koji radi normalno svuda osim u slucaj ovog foruma. Znaci problem je u forumu.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Aaaa kad ides sa teme na temu [emoji57][emoji57]
                                Menjas temu, menjas skin, izgled pozadine to sam razumela

                                tt
                                Pa jeste bilo logicnije da pomislis da imam neki opsesivno kompulzivni poremecaj, pa da menjam skin svaki minut.

                                Comment

                                Working...
                                X