Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Tačka 13 je inače napisana... ali ne i do kraja u sitna crevca razjašnjena, kao ni mnoge druge što nisu, pa mnogi tumače možda pogrešno, možda kako njima (ne)odgovara... u smislu toga da je ovo forum (koliko iz višegodišnjeg članstva i pisanja ovde vidimo) naroda svih ex-Yu zemalja, a kako znamo svi vrlo dobro šta je bilo u ne tako dalekoj prošlosti, zna se šta je najstorže zabrnajeno. Ovo je ipak na lokalu i sve nas mnogo muči. Nekome lepo, nekome nije, ali dokle god je normalna rasparava, sve je pod kontrolom. Uostalom ovo je toliko naš život i toliko je ušla ta fakin politika u sve pore, da je neminovno i proćaskati o tome. Preskoče se teme koje se ne prate, to je najlakše i najbezbolnije.
    Uostalom kao što onomad rekoh
    To je analiza istorije...Bliže doduše, ali ipak istorije.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Čudno a bio sam ubeđen da je baruština ovdašnja kutak namenjen prvenstveno sportu bez upliva opterećujućih tema.
      sigpic

      Comment


      • Izvini Olja sto ti tek sada odgovaram, nije sada ni bitan potpis jer je proslo par dana od kad sam to pitao a i ima veze sa Vladanom.

        Spoiler
        Je Suis Vladan

        Comment


        • Ok, ako neko ima problem da postavi potpis, neka mi pošalje kako tačno želi taj potpias da izgleda, znači ako je tekst u kojoj boji, centriran ili ne..itd...ili fotku, naravno.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            neka mi pošalje kako tačno želi taj potpias da izgleda
            Prvo očisti inbox.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Inače, ako vam nešto ne namestim u potpisu dobro odmah javljajte, jer su meni oni isključeni, pa ih ne vidim
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Mozete i meni da saljete, a ovako sam pogledala podesavanja i nije mi jasno zasto postoji problem.
                A nesto se plasim da zovem admina
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Zovi ga na namesti tapatalk.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • @Olja

                    Koji problem imas sa tt?

                    Comment


                    • Pisali smo Olja i ja. Ne moze se lepo pratiti live tema, stalno vraca na prvi post kada si otvorio live temu. Imas stranicu dve u nazad, mozda vise.

                      Comment


                      • Kada se ulogujem, krene od poslednje nepočitane poruke ili poslednje napisane na određenoj temi i svaki put me vrati na isto to mesto, bez obira koliko se piše u tom trenutku sve dok sam ulogovana. Kada se izlogujem, pa ponovo ulogujem, krene nekad od poslednje nepročitane, ali koliko god da se piše na određenoj temi, uvek će da me vrati na istu stranu, tačnije na post koji može biti i na sred strane -.- a koji mi otvorio kada sam se ulogovala. Pa to je užasnooooo!!!
                        Admine opravi tt.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Је л' ће се поправити ово с потписом?

                          Да не смарам Ољу више

                          Comment


                          • Ljudi,

                            Da li ima neko problem sa skrolovanjem foruma?!

                            Samo mi se na forumu desava da nece da skroluje? Tj radi normalno, i na nekoj temi zabode i onda ne radi na celom forumu. Svuda ostalo radi.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Ljudi,

                              Da li ima neko problem sa skrolovanjem foruma?!

                              Samo mi se na forumu desava da nece da skroluje? Tj radi normalno, i na nekoj temi zabode i onda ne radi na celom forumu. Svuda ostalo radi.
                              Meni se isto to desi, a ja sam to dovela u vezu sa FBom, tj. ako tamo otvorim neku igricu (candy crash ili tako neku glupost da ubijem vreme), zaglupi mi se skrol na ovom forumu i to samo na ovom.
                              Kad ugasim tab i otvorim, on proradi, ali moze ponovo da se zaglupi u slucaju da je igrica i dalje otvorena.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Meni se ista stvar desava na drugom forumu, ovde za sada nijednom.

                                Comment

                                Working...
                                X