Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ves View Post
    1. Takođe sam u istom periodu opomene dao Busby Babe-u i Ruzni Prljavi Zli za neprimjeran rječnik.
    2. Kao što rekoh, raspitao sam se kod iskusnijih moderatora kako funkcionišu ti bodovi i rečeno mi je da je onako kako sam opisao.
    3. i 4. Vinjak i Gang su prema načinu na koji on nastupa na forumu maltene jedno te isto, ne vidim način da ga se vinjakom proziva?
    5. Činilo mi se glupo da kažnjavam članove zbog nečeg što me se direktno tiče, upravo zbog sukoba interesa. Zbog toga sam se požalio u temi za banove.
    6. Rekao bih da ti ne znaš njegov " smisao " za humor ili mu još uvijek nisi stala na žulj. Svi koji jesu znaju o čemu pričam.
    7. Uslikao sam ono što sam postavio u pomenutoj temi za banove, pa se niko ni cimnuo nije. Izvolite naći prepiske i sami procjeniti sad kad ste se toliko zainteresovali za slučaj.
    8. Za razliku od Rossonera ja ne brišem ni jedan svoj post, a kamoli svaki drugi.
    Ti si još nekim ljudima davao kaznene poene pre nego si se raspitao kod iskusnijih modova šta to znači?
    Ovo je već ozbiljan problem.
    Ako mu stanem na žulj ili on meni rešavaćemo nas dvoje, to tada neće imati veze sa tobom...

    I ponovo popljuva čoveka rečima
    Vinjak i Gang su prema načinu na koji on nastupa na forumu maltene jedno te isto
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
      Evo kada sam se obratio na PM kakav sam odgovor dobio, bravo svaka čast nemam više nikakav komentar.

      Originally posted by Lord Gangarić View Post
      Dulence pa ti znaš da nisam nevin (šalim se nemoj i ti da se ljutiš )

      Ne brate ništa mi nije sklonjeno. Obratio sam se Olji koja mi je odgovorila da sam nebitan i da prestanem da je uznemiravam. Tako da toliko o tome.
      Slusaj bre covece. Lepo ti kazem ostavi me na miru. Ostavi me na miru..ne diram te! Dal pricam kineski..ne znam..ne razumem..

      A ako si vec takav magup i smeker...sto nisi i svoje bljuvotine ss....da vidimo sta si pisao...ali ne ti si onako smekerski sa smislom za humor koja ja glupa ne kapiram..moju poslednju poruku, tacnije odgovor ss..sto je btw protivno Pravilniku

      4.12 Zabranjeno je postavljati javno privatne poruke drugih korisnika bez dozvole autora te privatne poruke!
      i samim tim kaznjivo...al ne brini necu ti dati to zadovoljstvo zrtve.

      Rosso je dobio ban jer je krajnje bezobrazan bio prema meni. No to je njegov problem...brzo neke stvari zaboravio, a ne zato sto je tebi drzao stranu.. zato ti vise puta naglasavam da si nebitan, ali ne kapiras.
      Sa takvim tonom mozete da razgovarate sa svojima..sa mnom ne. A lepo sve moze... no to ili necete ili ne umete..
      Upstalom da si hteo SAMO da mu se pozalis na Vesovo upozorenje i negativne...mogao si da prepricas...cemu ss?
      Smesno.
      Last edited by miloolja; 20-08-17, 21:07.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Ti si još nekim ljudima davao kaznene poene pre nego si se raspitao kod iskusnijih modova šta to znači?
        Ovo je već ozbiljan problem.
        Ako mu stanem na žulj ili on meni rešavaćemo nas dvoje, to tada neće imati veze sa tobom...

        I ponovo popljuva čoveka rečima
        Hoćeš reći da je vinjak nešto loše?

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Ti si još nekim ljudima davao kaznene poene pre nego si se raspitao kod iskusnijih modova šta to znači?
          Ovo je već ozbiljan problem.
          Ako mu stanem na žulj ili on meni rešavaćemo nas dvoje, to tada neće imati veze sa tobom...

          I ponovo popljuva čoveka rečima
          Nakon što sam se raspitao. Sve nakon, ne prije. Zamolio bih te da uzmeš kao opciju da ja nisam kakav papak nabjeđeni koji je jedva dočekao da se dočepa pozicije moderatora da bi se mogao obračunati sa ličnim neprijateljima, pa mi se onda obratiš. Nije ti ni malo fer taj " ton " od starta prisutan u svemu što napišeš. Lijepo budi objektivna.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • O ovome o slicnim "tehnickim problemima" idemo u Pricaonicu.

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Kao prvo, Ves nije postavljen da obavlja prljave poslove, Oljine ili bilo cije, vec je postavljen od strane admin tima, kao i svi njegovi prethodnici, predlozen od strane vecine i prihvacen isto tako, a licno ja sam ga pitao i postavio za moda. Da tu pricu o marionetama zavrsimo.

              Druga stvar, svako javno prozivanje moderatora je zabranjeno, pogotovo na ovaj nacin. Ako imate prituzbu na rad moderatora ili bilo koga, onda vas molim da se obratite admin timu, meni ili ko je vec dostupan u tom trenutku, jer ovako javno samo pogorsavate stvar, zbog kojih ce eventualno i skoro uvek doci do banovanja odredjenih korisnika, bez potrebe i zbog gluposti, ovo se odnosi na tebe Rosso.

              Treca stvar, Ves je do sada sasvim korektno obavljao posao, i nije Gang prvi koji je dobio tu opomenu, a normalno da ce se to okarakterisati kao neka licna osveta, posto izmedju Vesa i Ganga postoji taj neki animozitet. Ves je malo preterao, ne znajuci kako tacno funkcionisu bodovi za prekrsaje i to je sa njegove strane greska, ali to nije razlog da se pokrece sada nekakva peticija za skidanje moda njemu, i da se vice "dole diktatura" ili nesto slicno.

              Gangu ce biti skinut prekrsaj, da se smiri ova tenzija, ali Ves ostaje mod i tu nema nikakve promene.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • mil85, dobrodošao, tvoje pitanje je prebačeno u odgovarajuću temu:

                http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1684588

                Ovo je tema za tehničke probleme na forumu i u vezi foruma.

                Comment


                • Nikako mi se vec par dana pri pregledu programa ne ucita pregled za SK 1..Zna li neko sta je u pitanju. Hvala.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Sejn View Post
                    Nikako mi se vec par dana pri pregledu programa ne ucita pregled za SK 1..Zna li neko sta je u pitanju. Hvala.
                    Do njih je.

                    Comment


                    • Ide valjda uskoro i SK 1 BiH.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Da li rade reputacije?
                        Ja sam neki dan članu Lallana20 dao pozitivnu za dobrodošlicu, a sada vidim da mu i dalje stoji 0
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Rade, samo je potrebno da novi clan ispise odredjen broj postova da bi se one prikazale. Recimo da je taj broj 50, mozda cak i manje, Bojana to bolje zna.

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Iznosim zahtev za dodavanje bombe u smajlije, kako bi navijaci Partizana, mogli adekvatno da isprate rad naseg sportkog direkora, Ivice Bombe™ Ilieva. Hvala unapred.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovaj zahtev se mora ispostovati - sto pre!
                              Ajmo Bojana - mos ti to!
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment












                              • tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X