Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoj Sandu zezati - svaki bod je bitan...
    Neću više da se utrpavam, odoh da se spremim za gledanje Kirjosa
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Neću da se pravdam, tj. ne pada mi na pamet, naročito jer se trenutno onako generalno ignorišu sve uvrede na moj račun i fokus je na trivijalnim stvarima, ali svakako je red da napišem da nisam imao pojma da bodovi onemogućuju nekog da piše u temi. I dok me neko nije napao kako radim nešto a veze nemam kako funkcioniše, raspitao sam se i rečeno mi je kako ti bodovi služe kao blago upozorenje dok ih ne nakupiš 100 i zatim slijedi automatski ban foruma. Dakle, shvatio sam ih kao žute kartone i tako gledano 15 negativnih bodova je baš ništa.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Zasto si onda udelio bodove samo jednom forumasu, evo bici je nasao svoj post gde je isti prekrsaj nacinjen, pa nisi reagovao? Meni je to sustina svega, da li su pravila ista za sve.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Nerealan View Post
          Ironija je to što je Gang tu temu i otvorio
          Вала јесте

          Иначе, правда за Акија, Ганга и Роса, нема предаје

          Comment


          • Originally posted by mark it zero View Post
            Zasto si onda udelio bodove samo jednom forumasu, evo bici je nasao svoj post gde je isti prekrsaj nacinjen, pa nisi reagovao? Meni je to sustina svega, da li su pravila ista za sve.
            Nije on tu da se nama pravda.

            Njemu je za oko zapao Gangaricev post, koji nema veze sa bilo kakvom uvredom.

            IZGLEDA DA JE ZABRANJENO PISATI VELIKIM SLOVIMA.
            Last edited by Rossonero; 20-08-17, 20:47.

            Comment


            • Originally posted by Ves View Post
              Neću da se pravdam, tj. ne pada mi na pamet, naročito jer se trenutno onako generalno ignorišu sve uvrede na moj račun i fokus je na trivijalnim stvarima, ali svakako je red da napišem da nisam imao pojma da bodovi onemogućuju nekog da piše u temi. I dok me neko nije napao kako radim nešto a veze nemam kako funkcioniše, raspitao sam se i rečeno mi je kako ti bodovi služe kao blago upozorenje dok ih ne nakupiš 100 i zatim slijedi automatski ban foruma. Dakle, shvatio sam ih kao žute kartone i tako gledano 15 negativnih bodova je baš ništa.
              Pazi ovako

              1.Dao si opomenu zbog velikih slova.
              2.Dao si opomenu ne znajući posledice iste / dakle nisi kao mod našao za shodno da pročitaš pravila.
              3.Pre par dana si direktno u pričaonici prozvao Lorda Gangarića za vinjak.
              4.Da li si mislio da ti neće "vratiti" za to?
              5.Ako si hteo da ga kazniš zato što te je prozivao onda si trebao i da kažeš da je to zbog toga.
              6.Ako si zaista ovde koliko kažeš da jesi onda valjda i znaš njegov smisao za humor.
              7.Ono najbitnije kada postavljaš njegove postove citiraj ih da možemo da pogledamo i tvoje a ne da ih slikaš.
              8.Ili si svoje obrisao?
              Last edited by Marija81; 20-08-17, 20:50.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • I pretpostavio sam da Ves nije ni znao da će Gangu zabraniti pisanje na temi. U svakom slučaju nepotrebna je kazna, ako si to uradio zbog prethodne rasprave(a jesi, samo si čekao nešto za povod) samo da znaš da si ti Ganga i više uvredio nego on tebe sa rečenicom da je nestalo vinjaka, sa aluzijom da je on alkoholičar
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Maru za admina!

                  Comment


                  • Vise ima osnova za kaznene bodove u tome sto je Gang juce podjebavao Vesa (razlog:nepostovanje moderacije) nego ovo danas.

                    Edit:A i Ves je tu napravio kiks.
                    Last edited by Ricma; 20-08-17, 20:51.

                    Comment


                    • Maro legendice, kraljice, carice - ono nisu Gangariceve poruke, nego postovi
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Maro legendice, kraljice, carice - ono nisu Gangariceve poruke, nego postovi
                        Postovi, jbg...poruke na temi isti vrag...Zna se na šta sam mislila
                        Evo lektore ispravih
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Dobro verovatno je ovo proba novih modova. Ko zadovolji ostaće, ko ne zadovolji skida se i gotovo. Gledajte na to kao probni rad. S obzirom da će svako moći da se uveri u nečiji rad, doneće se tako i odluka.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Pazi ovako

                            1.Dao si opomenu zbog velikih slova.
                            2.Dao si opomenu ne znajući posledice iste / dakle nisi kao mod našao za shodno da pročitaš pravila.
                            3.Pre par dana si direktno u pričaonici prozvao Lorda Gangarića za vinjak.
                            4.Da li si mislio da ti neće "vratiti" za to?
                            5.Ako si hteo da ga kazniš zato što te je prozivao onda si trebao i da kažeš da je to zbog toga.
                            6.Ako si zaista ovde koliko kažeš da jesi onda valjda i znaš njegov smisao za humor.
                            7.Ono najbitnije kada postavljaš njegove poruke citiraj ih da možemo da pogledamo i tvoje a ne da ih slikaš.
                            8.Ili si svoje obrisao?
                            1. Takođe sam u istom periodu opomene dao Busby Babe-u i Ruzni Prljavi Zli za neprimjeran rječnik.
                            2. Kao što rekoh, raspitao sam se kod iskusnijih moderatora kako funkcionišu ti bodovi i rečeno mi je da je onako kako sam opisao.
                            3. i 4. Vinjak i Gang su prema načinu na koji on nastupa na forumu maltene jedno te isto, ne vidim način da ga se vinjakom proziva?
                            5. Činilo mi se glupo da kažnjavam članove zbog nečeg što me se direktno tiče, upravo zbog sukoba interesa. Zbog toga sam se požalio u temi za banove.
                            6. Rekao bih da ti ne znaš njegov " smisao " za humor ili mu još uvijek nisi stala na žulj. Svi koji jesu znaju o čemu pričam.
                            7. Uslikao sam ono što sam postavio u pomenutoj temi za banove, pa se niko ni cimnuo nije. Izvolite naći prepiske i sami procjeniti sad kad ste se toliko zainteresovali za slučaj.
                            8. Za razliku od Rossonera ja ne brišem ni jedan svoj post, a kamoli svaki drugi.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • jesam li ti ja sad trn u oku?
                              Last edited by Vanja #66; 20-08-17, 20:59.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X