Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    SAAAAABIJAAAaAJJKKK
    Moj idiotski post sa EPL pdf-a. Prodjoh nekaznjeno. Kao sto vec rekoh pre mesec-dva kada su napisana nova pravila, ona postoje da bi neko mogao da se pozove na njih ako hoce da se izdrkava prema clanu koji ga nervira, a inace nije nuzno drzati se svake napisane reci u tim pravilima i dosta stvari se tolerise.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Koje diktakture tebra, sve i svasta vam se ionako tolerise.

      @manda, ma nije da upadam da bi provocirao, ali realno oko nicega se dize halabuka.
      E brate gotivim te ( to znas i sam ), nikad nismo imali problema, ne vjerujem da cemo ih ikad i imati, ali ovo je daleko od istine. Pravila nisu ista za sve .

      Ovo za sta je Gang dobio opomenu je meni nesto najsmjesnije sto sam vidio na forumu i ocigledno je dobio samo zbog toga sto nekom u moderaciji smeta, da li konkretno Vesu ili nekom drugom ja to niti znam, niti mogu znati.

      Mogu da se sjetim bukvalno 10 situacija 50 puta gorih od navedene, za koju niko opomenu nije dobio ..
      Last edited by Dale; 20-08-17, 20:08.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • @Ves Ko je tu tebe uvredio i šta sam ti loše rekao ? Zašto ne quotuješ tvoje postove na koje sam ti ja ovo napisao ? Meni je bilo drago kad je neko iz Arsenal teme dobio moda i bio sam srećan zbog tebe i ovo sam ti rekao kao drugaru da kažem ali ti očigledno imaš neke promene raspoloženja koje ne mogu da skontam.
        Last edited by Lord Gangarić; 20-08-17, 20:09.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Realno Gangaricu jesi ga prc'o bez potrebe.
          Ovo ozbiljno pisem, ne sprdam se niti sam ironican, niti branim njega ili tebe.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • A da l' je realno da neko ne skonta Gangov smisao za humor posle tolikih godina?
            Voli čovek da se zeza na tuđi račun ali i na svoj...
            I nemojte mi o strogom pridržavanju pravila molim vas...
            To što se nekome omaknu velika slova, pa šta? Nije "vikao" ni na koga nego u trenutku navijačkog naboja bio malo " bučniji".
            Drugo bi bilo da je to korišćeno u direktnom obraćanju nekom članu.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              E brate gotivim te ( to znas i sam ), nikad nismo imali problema, ne vjerujem da cemo ih ikad i imati, ali ovo je daleko od istine. Pravila nisu ista za sve .

              Ovo za sta je Gang dobio opomenu je meni nesto najsmjesnije sto sam vidio na forumu i ocigledno je dobio samo zbog toga sto nekom u moderaciji smeta, da li konkretno Vesu ili nekom drugom ja to niti znam, niti mogu znati.

              Mogu da se sjetim bukvalno 10 situacija 50 puta gorih od navedene, za koju niko opomenu nije dobio ..
              Pa dobro govorim generalno, a ne u vezi ove situacije sa Gangom. Nisam trebao ni da se javljam, ali ajde sad je kasno

              I sam kazes da je bilo gorih situacija pa se tolerisalo, tj niko opomenu nije dobio. Zato i kazem, sve i svasta se tolerise. Ja Ganga gotivim, kao i vecinu na forumu, zato sam i ovde.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Realno Gangaricu jesi ga prc'o bez potrebe.
                Ovo ozbiljno pisem, ne sprdam se niti sam ironican, niti branim njega ili tebe.
                Nisam ga prcao kako ti kažeš kada ne quotuje svoje postove gde priča kako treba banovati ljude za neki banalni razlog zaboravio sma i koji i ja se na to našalim "al si opasan Ves" i to kažem drugarski bez neke loše agende. I na kraju krajeva jel to opravdava njegov razlog da me zamrzi i da me opominje i zabrani da pišem u temi?
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  A da l' je realno da neko ne skonta Gangov smisao za humor posle tolikih godina?
                  Voli čovek da se zeza na tuđi račun ali i na svoj...
                  I nemojte mi o strogom pridržavanju pravila molim vas...
                  To što se nekome omaknu velika slova, pa šta? Nije "vikao" ni na koga nego u trenutku navijačkog naboja bio malo " bučniji".
                  Drugo bi bilo da je to korišćeno u direktnom obraćanju nekom članu.
                  To je kljuc svega, ako raspravlja s nekim pa "povisi ton" o kazni bi se mozda i dalo raspravljati, ali u toku utakmice, ma dajte molim vas ..

                  @ Proto posteno brate
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                    Nisam ga prcao kako ti kažeš kada ne quotuje svoje postove gde priča kako treba banovati ljude za neki banalni razlog zaboravio sma i koji i ja se na to našalim "al si opasan Ves" i to kažem drugarski bez neke loše agende. I na kraju krajeva jel to opravdava njegov razlog da me zamrzi i da me opominje i zabrani da pišem u temi?
                    Striktno gledano njegova odluka nije neosnovana. I ako je vrlo stroga. Ne znam jel mozes da pises u temi sada ili ne mozes? Medjutim ne treba biti (po meni) toliko rigorozan. Da pojasnim u praksi za ono jednostavno ne treba davati opomene. Tako da sto se mene tice ti si nevin .
                    Opet sa druge strane iluzorno je ocekivati nekakve ostavke i smene moderatora zbog ovakvih situacija. Treba jednostavno ispraviti gresku ako je ima i potruditi se da se ne ponavlja. A ako se takve situacije ucestaju, onda treba preduzimati nesto radikalnije.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Zbog upaljenog CL-a i bezze posta, nekome da dajes upozorenje i zabranu pisanja na temi? O cemu mi ovdje pricamo?

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Striktno gledano njegova odluka nije neosnovana. I ako je vrlo stroga. Ne znam jel mozes da pises u temi sada ili ne mozes? Medjutim ne treba biti (po meni) toliko rigorozan. Da pojasnim u praksi za ono jednostavno ne treba davati opomene. Tako da sto se mene tice ti si nevin .
                        Opet sa druge strane iluzorno je ocekivati nekakve ostavke i smene moderatora zbog ovakvih situacija. Treba jednostavno ispraviti gresku ako je ima i potruditi se da se ne ponavlja. A ako se takve situacije ucestaju, onda treba preduzimati nesto radikalnije.
                        Dulence pa ti znaš da nisam nevin (šalim se nemoj i ti da se ljutiš )

                        Ne brate ništa mi nije sklonjeno. Obratio sam se Olji koja mi je odgovorila da sam nebitan i da prestanem da je uznemiravam. Tako da toliko o tome.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ironija je to što je Gang tu temu i otvorio
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Striktno gledano njegova odluka nije neosnovana. I ako je vrlo stroga. Ne znam jel mozes da pises u temi sada ili ne mozes? Medjutim ne treba biti (po meni) toliko rigorozan. Da pojasnim u praksi za ono jednostavno ne treba davati opomene. Tako da sto se mene tice ti si nevin .
                            Opet sa druge strane iluzorno je ocekivati nekakve ostavke i smene moderatora zbog ovakvih situacija. Treba jednostavno ispraviti gresku ako je ima i potruditi se da se ne ponavlja. A ako se takve situacije ucestaju, onda treba preduzimati nesto radikalnije.
                            Ključ je da je neko prijavio tu Gangovu poruku i Ves na to odreagovao, a imao je diskreciono pravo da ne odreaguje ili da u PMu obavesti Lorda o tome i traži, zahteva, zamoli da se to više ne dešava...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Jel mozes ti da pises na PL temi ili ne mozes?
                              Ako mozes sta kukas za 15 bodova, jebes bodove.
                              Ako ne mozes, to je onda prestroga kazna i treba je preinaciti.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Kljuc je u tome da se Ves umislio da moze da radi sta hoce, a zamisli opomenu dobije clan s kojim on nije u najboljim odnosima. Cudno zar ne?

                                Comment

                                Working...
                                X