Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitao vas Mali da li se zna cije je podatke objavio kada je banovan?
    Da li su nekog clana foruma ili su neki random podatci?
    Ako moze neko od moderacije da odgovori - hvala.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ne moze, kad se vrati neka posalje pm nekom od admina.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Kako se postavlja nešto sa instagrama?

        Vidim da ima opcija, međutim ne snalazim se

        Comment


        • Stavila sam ja na nekoj od prethodnih strana, ali si zatrpali sa glupostima...
          Kopiraj onaj deo p/ pa neka slova bez zadnje / i stavi izmedju [inst] tagova. I samo da znas, samo se slika vidi, ne i tekst

          z3 compact using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Kako funkcionise ova reputacija, tj. kako se prosiruje? Pokusam nekome da dam plus na post i kaze mi da moram da prosirim reputaciju.
            This is the beginning of your day
            Life is more intricate than it seems
            Always be yourself along the way
            Living through the spirit of your dreams

            https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

            Comment


            • Proširiti reputaciju znači da bi određenoj osobi dao ponovo svoj glas, moraš da obrneš krug...al veze nemam koji je to broj sada..nekada je bilo 15 različitih osoba, pa opet istoj, a sada je smanjeno, no na koliko Bojana će to najbolje znati, pošto je oon menjala, ali je na odmoru
              Deli ostalima, a svaki put probaj istoj, pa javi posle koliko si uspeo da znamo i mi
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • A pa ne moze tako, mora prvo da se zasluzi
                This is the beginning of your day
                Life is more intricate than it seems
                Always be yourself along the way
                Living through the spirit of your dreams

                https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                Comment


                • Što jest jest

                  A ti onda post zapamti, pa se vrati
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Nasao sam na nekoj od prethodnih strana

                    Originally posted by bojanaBG View Post
                    Malo je komplikovanije
                    Imas pravo da das 5 reputacija tokom 24h i moras da napravis krug od 15 razlicitih forumasa, pre nego sto ponovo das istom clanu reputaciju.
                    Sve ovo je podlozno promenama

                    Nazalost, pre smo imali klasican lajk, bez ikakvih ogranicenja, ali to nam je oborilo forum.
                    This is the beginning of your day
                    Life is more intricate than it seems
                    Always be yourself along the way
                    Living through the spirit of your dreams

                    https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                    Comment


                    • Od kada je taj post?
                      Mislim da je smanjeno sa 15.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Apsurdno, moraš na "silu" dati 15 lajkova da bi nakon 3 dana dao onom kome želiš.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Od kada je taj post?
                          Mislim da je smanjeno sa 15.
                          04.08.2017.

                          Reputacija by BojanaBG
                          This is the beginning of your day
                          Life is more intricate than it seems
                          Always be yourself along the way
                          Living through the spirit of your dreams

                          https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                          Comment


                          • E hvala ti za neke okvirne smernice od kada je.. a ja našla malo kasnije ovo..

                            Originally posted by bojanaBG View Post

                            Prvo, posto vidim da dosta vas pita za lajk, tj. pluseve, nazalost ta opcija vise ne postoji. Imali smo ogromnih problema sa tim pluginom i zbog toga je forum padao, tako da je ukinuto. Neki ekvivalent je sistem reputacija, gde je sad promenjeno pravilo, imate pravo na 20 reputacija u toku 24h i mora da se napravi krug od 5 razlicitih forumasa pre nego sto se istom ponovo da reputacija. Ukoliko bude porebno, promenicemo i ovo, povecati broj dozvoljenih reputacija ili tako nesto.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Mene interesuje ovo, zašto na TT (inače ga ne koristim, presitno za mene....) postoji opcija da vidiš ako te neko citirao a na kompu ne. Korisna stvar, korisnija i od lajkova - natjerati admina da se pozabavi sa tim. Opet će biti kriva verzija koju koristimo

                              Comment


                              • Pa upravo to...takva je verzija
                                Secas se da smo na onoj novoj onda imali tu mogucnost?
                                Na kraju u tt imas opciju da iskljucis tu not..kao i sve druge. Meni recimo to ne stize, samo mi jos i to treba

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X