Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svr je stvar navike Torpedo
    Al kad idjes u fazon, da ne kazem naviknes se, ne moze da se meri sa browserom, preko moba.

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Jedno je koristiti browser preko telefona, drugo je preko kompa (laptopa).

      Sent from my SM-G900F using Tapatalk

      Comment


      • Meni nije tesko, ne znam sto vam je toliko problem

        Comment


        • Pokusao sam par puta, jednostavno mi se ne svidja (browser preko telefona).

          Preko tt-a je sve lakse i preglednije... Ali ajde da ne vrtimo pricu u krug.

          Admineeeee radi nesto!!!

          Sent from my SM-G900F using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Ser Deni ® View Post
            Rosso


            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
            Vjerovatno je problem u glavnim postavkama tapatalka.

            Sent from my SM-G900F using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Rossonero View Post
              Jasno je da je problem u nasem forumu. Vjerovatno je problem u glavnim postavkama tapatalka.

              Sent from my SM-G900F using Tapatalk
              Do verzije našeg vbuletina je,koristimo verovatno dosta stariju verziju koja najbolje radi nama tojest stabilna je ali eto ima problem sa novim apdejtovanim aplikacijama
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Gangaricu koristis li ti tt?
                Ako se ne varam prije si koristio ili grijesim?

                Sent from my SM-G900F using Tapatalk

                Comment


                • Jesam pre ali sam batalio pošto me nerviraju ovi bagovi kao i tebe.Prešao sam na browser jeste malo smornije za korišćenje ali barem ne baguje
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ovo je iritirajuce sa bacanjem po stranicama.

                    Admine javi se!!!

                    Sent from my SM-G900F using Tapatalk

                    Comment


                    • Admine javi se, jos imam dzep u kom se hladni prsti zgreju
                      Posalji poruku, da vidim jednom to pisamce na displeju
                      sigpic

                      Comment


                      • Nije nikakvo cudo sto admin nista ne resava, jer probleme i ne vidi...gde god zgodno mesto nadjes tu spam posadi.

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Da li se nekome od vas dešava kada ulazite preko browsera da vas samo na jednoj temi baca na poslednju poruku a na ostalima uredno ide na prvu nepročitanu?
                          Zato što mi se to već neko vreme dešava sa Novakovom temom...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Maro to si ti pročitala al zaboravila. . Olja ja tel koristim za ove osnovne radnje, nazvati, poruka , viber i tu je kraj. Kad sam negdje dalje mail isključivo zbog posla. Prvi put sad tt, ima puno nedostataka. Primjer, pp moram par puta ući da shvati da sam je pročitao


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by torpedo View Post
                              Maro to si ti pročitala al zaboravila. . Olja ja tel koristim za ove osnovne radnje, nazvati, poruka , viber i tu je kraj. Kad sam negdje dalje mail isključivo zbog posla. Prvi put sad tt, ima puno nedostataka. Primjer, pp moram par puta ući da shvati da sam je pročitao


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Ne, logujem se, idem na opciju "prikaži prvu nepročitanu" i baci me na poslednju napisanu poruku...Čak iako je ispisano 2-3 ili više strana...Na ostalim temama je ok.Sreća u nesreći je što se sada kod Noleta ne piše puno pa bude 1 ili 2 poruke...Ne bih se zezala sa tim stvarima.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Prestanite da spamujete temu
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X