Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da lije jan vno iyjavlivanje ljubavi jednoj pfrouma[ici po pravilniuku tojest da l ike zarbranjeno??
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
      Da lije jan vno iyjavlivanje ljubavi jednoj pfrouma[ici po pravilniuku tojest da l ike zarbranjeno??
      Pušti tu priču... No aj ti fino u mušku temu i liječi tugu!!

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Mobilni view je kod mene nesto bas grdan... ima li naznaka da neko radi na tome?

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Mobilni view je kod mene nesto bas grdan... ima li naznaka da neko radi na tome?
          Nisi jedini..odustao sam od toga (mobil view) posle 30 min.

          Comment


          • Zasto idete na taj stil teme preko fona, sasvim je ok stil teme koji koristite preko kompa kada citate forum.

            Comment


            • Ne ulazim preko kompa skoro nikad..baš slabo koristim isti. Jbg, malo haotično ovako, ali, navikavam se.

              Comment


              • Evo ja na tabletu ulazim preko browsera na forum, Blackend - Red style skin koristim i extra je barem meni

                Comment


                • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                  Evo ja na tabletu ulazim preko browsera na forum, Blackend - Red style skin koristim i extra je barem meni
                  Isto i odlično je.

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                    Zasto idete na taj stil teme preko fona, sasvim je ok stil teme koji koristite preko kompa kada citate forum.
                    Ok je, ali su slova sitna... tesko nabosti prstom.

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                      Evo ja na tabletu ulazim preko browsera na forum, Blackend - Red style skin koristim i extra je barem meni
                      Na tabletima je ekran veci pa su vam i slova veca. Za telefone bi zbog toga trebalo da postoji i mobile view, kao sto i postoji, ali nije bas nesto upotrebljiv.

                      Comment


                      • Zumirate,ja preko telefona ulazim preko browsera jesu mala slova al zumiram šta mi treba i jbg.Tapatalk jeste dosta bolji ali dosta je i zabagovan ovde tako da sam batalio za sad dok se ne popravi,ako se uopšte i popravi.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • pa zumiramo, snalazimo se ali ne mislim da je to resenje.

                          Comment


                          • Imas da povecas slova, ja sam si namestio preko chromea velicinu slova i ok mi je..

                            Comment


                            • Jeste primetili da se na sajtu Sport Klub-a opcija forum (u gornjem levom uglu) pojavljuje svugde samo ne na početnoj (naslovna) strani?
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Zumirate,ja preko telefona ulazim preko browsera jesu mala slova al zumiram šta mi treba i jbg.Tapatalk jeste dosta bolji ali dosta je i zabagovan ovde tako da sam batalio za sad dok se ne popravi,ako se uopšte i popravi.
                                Moraš uzeti iPhone. Nek ti Aki sredi jedan


                                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                                Comment

                                Working...
                                X