Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by taliesin View Post
    Najgora stvar koja se mogla desiti diskusionim forumima su ti lajkovi, fejsbuk navika koja je neprimerena za diskusione platforme, ali kapiram da je ta bitka vec izgubljena i da ne vredi baviti se time.
    Hteo da kliknem na zvezdicu za ovaj post, međutim:"Morate proširiti reputaciju pre nego li ga dodelite talesin opet", jbg taliesine više sreće sledeći put
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Da li ima neka tema gde se postavlja dobra muzika (po nahođenju forumaša?
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by cetka View Post
        Da li ima neka tema gde se postavlja dobra muzika (po nahođenju forumaša?
        Dobra muzika je već stvar ukusa i malo širi pojam,imaš u offtopic delu tema Šta trenutno slušate.

        http://www.sportklub.info/forum/show...enutno-slusate
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Au, šta se naroda sjatilo u baruštinu ovdašnju.
          Biće da je neka velika muka kad na seobu natera ovoliki svet.
          Kol'ko vidim dobro su dočekani mada bez kafe i rakije.
          Valjda međ' njima ima neki što se u pecanje razume da se malko popričamo.
          sigpic

          Comment


          • Ganac, bila je ali ukinuta.


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Da li se moze ukljuciti obavjestenje ako ti neko replicira na post. OK. dobijam u obavjestenje reputaciju i te gluposti ali ne i repliciranje sto je po meni mnogo bitnije.

              Comment


              • Nisam sigurna da ova verzija vB foruma to podrzava, treba i to pitati admina kada dodje.
                Kako menjamo verziju tako i tu notifikaciju cas imamo, cas nemamo.

                tt sa A5 u inat Mi6
                Last edited by miloolja; 08-08-17, 09:25.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Dobijaš na tapatalku i ako si stavio gmail nalog povezan s forumom isto ti stiže na fon ali ovako na samom kompu nema te mogućnosti..

                  Comment


                  • Ma samo na tapatalku ukljuci notifikacije i stizace.

                    Comment


                    • to znam za mail... cak sta vise morao sam iskljuciti. Za malo me zena ostavila kad su krenuli mejlovi u po noci stizati

                      Comment


                      • Bogami pišti ono čudo kad god mu se prohte, može da bude baš nezgodna situacija
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Nemojte se igrati sa negativnim reputacijama. Na nekim forumima su clanovi zaglanjivali trajni jer su castili modove minusima.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by canarian View Post
                            Nemojte se igrati sa negativnim reputacijama. Na nekim forumima su clanovi zaglanjivali trajni jer su castili modove minusima.

                            Sjeca se tebe efendija, dobri moj Karazaime

                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Moze li se namjestiti da mi na activityu gdje prikazuje nove postove ne prikazuje odredenu temu? Dakle da ne vidim postove iz neke teme tamo

                              Comment


                              • Mislim da ne moze, tu izlaze svi postovi
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X